Nem működő script.

DeletedUser16510

Vendég
Automata ajánlattevő mellé nem tudom alkalmazni a "küldés" gombot a piacon?

Megteszi az ajnálatot, amikor a küldés gyorsgombra kattintok, akkor törli az ajánlatot, és közli, hogy: Be kell írnod a nyersanyag mennyiségét ahhoz, hogy kereskedni tudj.

Megnézzük.
 

DeletedUser16510

Vendég
Automata ajánlattevő mellé nem tudom alkalmazni a "küldés" gombot a piacon?

Megteszi az ajnálatot, amikor a küldés gyorsgombra kattintok, akkor törli az ajánlatot, és közli, hogy: Be kell írnod a nyersanyag mennyiségét ahhoz, hogy kereskedni tudj.

Az ajánlattevő script most jó. A küldés gombot meg ugye beépítve tartalmazza a játék.
 

DeletedUser16510

Vendég
Sajnos az itt nem fog működni, tehát manuálisan kell kattintanod. Könnyítés végett most bettem azt, hogy fókuszt tesz a script az egyik mezőre, így nem kell legörgetned, elég entert nyomni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
köszönöm :)

megteszed, hogy az első karaktert a "jjavascript" szóból törlöd? Mert akkor tényleg tökéletesen működik :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16510

Vendég
Nincs mit. Kivettem, ilyen figyelmetlenség előfordul.:)
 

*baby*

New Member
A reakció pontszáma
4
Sziasztok.
Kérdésem lenne.
Szerettem a FOGLALÁSOK skriptet, a 20-on használtam is napi szinten.
A 24-en, és a 26-on nem működik.
Nem tudom miért, hiszen innét másoltam a gyorsgombok közé, és eddig nem volt vele gondom.
 

DeletedUser2607

Vendég
Szia.

Mit értesz az alatt, hogy nem tartja meg a sorrendet?

Amikor például növekvő koordináta sorrendbe teszem a falukat addig jó amíg nem lépek át máshova de miután visszalépek vissza áll a beállítás előtti sorrendre .
 

DeletedUser16510

Vendég
Ez természetes. Ha átlépsz máshova (pl. másik áttekintési nézetbe, vagy egy faluba), majd vissza, akkor a böngésződ újra lekéri az oldalt a szervertől. A sorba rendező scriptem viszont csak azzal az adattal dolgozik, amit a böngésződ már lekért, ezért veszik el a rendezés. Ennek kiküszöbölésére azt tudom javasolni, hogy amikor meg szeretnél nézni mást, de a rendezés még kell, akkor új lapon nyisd meg a linket.
 

DeletedUser2607

Vendég
Ez természetes. Ha átlépsz máshova (pl. másik áttekintési nézetbe, vagy egy faluba), majd vissza, akkor a böngésződ újra lekéri az oldalt a szervertől. A sorba rendező scriptem viszont csak azzal az adattal dolgozik, amit a böngésződ már lekért, ezért veszik el a rendezés. Ennek kiküszöbölésére azt tudom javasolni, hogy amikor meg szeretnél nézni mást, de a rendezés még kell, akkor új lapon nyisd meg a linket.

Köszönöm szépen az infót !

Ezen esetleg nem lehetne módosítani mert régebben volt valami hasonló script de annál megtartotta az átállított sorrendet .

Ha minden igaz ez volt a régi :

javascript:var win=(window.frames.length>0)?window.main:window; if(win.game_data.screen=='overview_villages'){var vScript={URLs:['http://khsupport2.uw.hu/script4/sorter2.js'], id:'fnOverviewSorter',config:{},action:function(){win[vScript.id](vScript.config);},runOnce:true };/* === GENERIC === */vScript.name='Launcher'; vScript.author={name:'Thor'};vScript.version='1.00';vScript.timeoutMS=3000;vScript.debugEnabled=true; var win=(window.frames.length>0)?window.main:window;win.$(win.document).ready(function(){function fnDebugLog(msg){if(!vScript.debugEnabled){return; }win.$('body').append(msg);}var isLoaded=false;var ii=0;function fnEmbedScript(){if(isLoaded){return; }if(ii>=vScript.URLs.length){fnDebugLog('<span style="color:red; ">(Hiba)</span><br/><span style="color:red;"><B>Hiba: </B>No available hosts.<br/><br/>'); return;}fnDebugLog(((ii>0)?'<span style="color:red; ">(Fail)</span><br/>':'')+'<B>Betöltés: </B>'+vScript.URLs[ii]+' ... '); win.$.getScript(vScript.URLs[ii]+'?'+Math.round(Math.random()*1000000),function(){if(isLoaded){return; }isLoaded=true;fnDebugLog('<span style="color:green;">(OK)</span><br/>');fnDebugLog('<span style="color:blue;">Executing...</span><br/><br/>'); win.setTimeout(function(a,b){vScript.action();},200);});ii++;if(!isLoaded){win.setTimeout(function(a,b){fnEmbedScript(); },vScript.timeoutMS);}}if(win[vScript.id]){if(!vScript.runOnce){fnDebugLog('<span style="color:blue; ">Executing...</span><br/><br/>'); vScript.action();}}else{fnDebugLog('<span style="color:blue;text-decoration:underline;"> </span><br/>'); fnEmbedScript();}});}else{alert("A script csak az áttekintéseknél muködik.\nUgrás az áttekintésekhez..."); self.location=win.game_data.link_base_pure.replace(/screen\=\w*/i,"screen=overview_villages")};void(0);


Ez esetleg használható ha múködik ?
 

DeletedUser16510

Vendég
Nem működik, de az is csak a már letöltött tartalommal dolgozna. Tehát ott is elmenne a sorba rendezés, ha megnyitsz mást. Ha megjegyezte, akkor az azért volt, mert a böngésződ nem töltötte le újra tartalmat, hanem a memóriából szedte elő.
 

DeletedUser2607

Vendég
Nem működik, de az is csak a már letöltött tartalommal dolgozna. Tehát ott is elmenne a sorba rendezés, ha megnyitsz mást. Ha megjegyezte, akkor az azért volt, mert a böngésződ nem töltötte le újra tartalmat, hanem a memóriából szedte elő.

Köszönöm az újabb információt ! :)
 

DeletedUser16510

Vendég
Nincs mit. Ezt legegyszerűbben úgy tudod megoldani, hogy új lapon nyitod meg a dolgokat. (Ha görgővel kattintasz, akkor ugyan addig tart, mintha ballal tennéd.:))
 

DeletedUser17971

Vendég
Hali

Nem megy nálam a nyersi kiegyenlitó script. a Submit után ezt adja be

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@extremetw.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
 

DeletedUser17971

Vendég
Közbe megoldódott magától, működik, de a sergeképzó csak félig:(
 

DeletedUser

Vendég
A farmscriptben több mindent javítottam és átalakítottam a napokban.
Mindenkit kérek, akinek problémája volt, hogy próbálja meg újra futtatni, és ha még mindig rossz, jelezze újra a panaszlinken.
Köszi.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem a Templom hatósugaras nem működik

Script
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent