Nem működő script.

Normandia

Member
A reakció pontszáma
35
Üdv,
Aktuális frissítést követően jelenleg nem működik két fontosabbnak tekinthető script.

-Támadás átnevező.
és a
-Támadás számláló.

Normandia
 

DeletedUser16510

Vendég
Üdv,
Aktuális frissítést követően jelenleg nem működik két fontosabbnak tekinthető script.

-Támadás átnevező.
és a
-Támadás számláló.

Normandia

Szia.

A támadás számláló törölve lett, mert nem engedélyezett scriptek közé lett sorolva.
A támadás átnevezőt megnézem, vagy valamelyik kollégám megnézi.
 

Normandia

Member
A reakció pontszáma
35
Szia.

A támadás számláló törölve lett, mert nem engedélyezett scriptek közé lett sorolva.
A támadás átnevezőt megnézem, vagy valamelyik kollégám megnézi.

Rendben, köszönöm a tájékoztatást.
Várom miharabbi javítását az átnevezőnek.
 

DeletedUser

Vendég
javascript:link="{game}"; popup_scroll(link.replace(/game(.+)village=([0-9]+)/,"groups$1mode=village&village_id=$2"), 300, 400);
 

DeletedUser16246

Vendég
Tisztelt Support!

Nem jött válasz a kérésre...

[COLOR="#6363300"]Szia,
azért nem kaptál még választ, mert nem a kért adatot adtad meg. A fórumos linkjére van szükségünk, hogy tudjuk melyik scriptről van szó.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
azért nem kaptál még választ, mert nem a kért adatot adtad meg. A fórumos linkjére van szükségünk, hogy tudjuk melyik scriptről van szó.[/COLOR]


Azt sajnos nem tudom, hogy a fórumon ez hol van, mivel én már 2 éve használom ezt a scriptet. Ezért másoltam be a gyorsgombhz tartozó részt...

Mi ilyenkor a teendő? Hogy lehet továb lépni, hogy a probléma megoldódjon?
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
azért nem kaptál még választ, mert nem a kért adatot adtad meg. A fórumos linkjére van szükségünk, hogy tudjuk melyik scriptről van szó.[/COLOR]

Ez a gondom, hogy a fórumos linkjét nem tudom! Hol lehet a fórumon a scripteket megtalálni?
 

DeletedUser

Vendég
Automata ajánlattevő mellé nem tudom alkalmazni a "küldés" gombot a piacon?

Megteszi az ajnálatot, amikor a küldés gyorsgombra kattintok, akkor törli az ajánlatot, és közli, hogy: Be kell írnod a nyersanyag mennyiségét ahhoz, hogy kereskedni tudj.
 
Fent