Napibonusz!

DeletedUser17160

Vendég
Sziasztok!

Sok játékon megfordúltam és mindenhol be van építve egy olyan opció hogy napi bonusz, mint pl. Grepolis the-west stb.
Nem tudom elhangzott már e ez az ötlet de azért felvetem én is.

A lényegre térek!

Nem lenne bonyolúlt beállítani egyszerű lenne mint a grepolisnál, x-nap x adag nyersi, amikor meg mondjuk eléred a 10. napot akkor mondjuk katonát kapsz valamilyen fajtát, de mondjuk azt kiváálasztod ( pl felsoról neked 5 egységfajtát mellete számmal jelezve hogy mennyit kapsz pl 5 katát 15 kardforgatót stb.) a 20. napnál kaphatnánk mondjuk olyan jutalmat ami meggyorsít valamit (pl az épíítési időt 2 napra megfelezi vagy a nyersanyag termelést növeli 10%-kal 2 napra, azért írok ennyit mert nem akarok telhetetlen, ezzel azok is élvezhetnék a gyors fejlődést akik nem tudnak prémiium pontot vásárolni)
A 30. nap meg lehetne meglepetés egy nagy ? jel, vagyis meglepetés mondjuk 5 prémiumpont. Szerintem nem teljesíthetetlen kérés.

Várom a véleményeket és változásokat az ötletben.

Üdv:ikec
 

DeletedUser15733

Vendég
Hát, de, nagy meló megcsinálni. Ezt mint webprogramozó és rpgkészítő mondom. :) Egyébként meg ott vannak a feladatok/küldetések, amik hasonló célt szolgálnának az elején. És, nem lenne rossz ötlet, de nem így. Alapból prémiumpont kilőve, hisz csak úgy nem adnak. A prémium kipróbálására több lehetőséget is adnak ingyenes fiókkal. :) :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Hát, de, nagy meló megcsinálni. Ezt mint webprogramozó és rpgkészítő mondom. :) Egyébként meg ott vannak a feladatok/küldetések, amik hasonló célt szolgálnának az elején. És, nem lenne rossz ötlet, de nem így. Alapból prémiumpont kilőve, hisz csak úgy nem adnak. A prémium kipróbálására több lehetőséget is adnak ingyenes fiókkal. :) :rolleyes:

Biztosan ötleteltek már rajta a központban, de ez nem egy olyan játék, ahol sok lehetőség van arra, hogy használható bónuszokat kapj.
Mondjuk, amikor már van 100 falud (vagy akár tízszer ennyi), akkor egy olyan bónusz, hogy kapsz 300 nyersanyagot típusonként, nem sokat jelent. Az pedig, hogy a falvaid raktárában található nyersanyagok egy bizonyos százalékát megkapod minden raktárba, kicsit nagy előnyt jelentene, értelmét vesztené a farmolás, és ugyanakkor a nyersanyagtermelés meggyorsítása lehetőség is...Az utóbbi példám élesben is csak most fordult elő, a Klánháború nemzetközi szülinapján, mint játékon belüli nyeremény-lehetőség.
Ezzel a példával azt szeretném elmondani, hogy nehéz olyan napi-bónuszokat csinálni, aminek hasznát vehetnénk, illetve értelme lenne...
 
Fent