N00b

DeletedUser12157

Vendég
Ugyebár már rég nem a Scream él, hanem a N00B.

Legyőzött ellenfelek: 9.296.741 (14.)

És egyre csak gyarapodni fog!
Köszönjük a "támogatóinknak" :)

Uff!
 

DeletedUser

Vendég
Silány... de még mindig nem tudsz elszakadni ettől, hogy ne hozz létre a klánodnak egy témát :) :p
Mindjárt jönnek azt szét offolják :)


Jah még se :)
 

DeletedUser8631

Vendég
V2-n is rémlik egy Noob nevezetű klán. Ott sincsen meg, és valahogy V10-n is volt ha jól emlékszem, de nem rémlik ott sem.

Valahogy biztos a névválasztás miatt nem megy a szekér. :D
 

DeletedUser12157

Vendég
V2-n is rémlik egy Noob nevezetű klán. Ott sincsen meg, és valahogy V10-n is volt ha jól emlékszem, de nem rémlik ott sem.

Valahogy biztos a névválasztás miatt nem megy a szekér. :D

Nem megy a szekér? :)

Még se bírja lesöpörni a védőfalunk a ZÉTA, de szegények ráááájöttek' hogy egyszerűbb megkerülni és bejönni a barbikon mintsem sz.rakodni 2 hónapig :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
ZÉTA avagy START-ZERO Autonóm területek

Nem megy a szekér? :)

Még se bírja lesöpörni a védőfalunk a ZÉTA, de szegények ráááájöttek' hogy egyszerűbb megkerülni és bejönni a barbikon mintsem sz.rakodni 2 hónapig :D:D:D

Engedni kell barbizni őket. Egyébként van még mindig Gárdonyi láthatatlan embere vagy klánja(de lehet az egyszer volt országra gondolnak)?
emoticon-00110-tongueout.gif


autonom területek
Vajh mit jelenthet?
Ezek komolyan veszik, hogy szerződésük van a barbikkal? A maki már le is tiltott, mert a klánja olyan ijedős, állítólag ijesztgetem őket!
Olyan szomorú vagyok.

Most nem értem egy akkora maki nem tudja leírni? Esetleg csak ketten fogalmazták ezt az alábbi részt:

Klánnév: START-ZERO autonom területek
Rövidítés: ZÉTA
Az egyiknek volt ékezete, a másiknak meg esze! A nevüket nem tudják, mit vársz akkor tőlük ..Headshot..?

Egyébként frappáns! Már értem, miért nem értik meg amit mondok. Más csomagolásban kell velük beszéééni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem a barbiktól függnek hanem egy másik klántól :rolleyes:

A barbik csak egy plusz szolgáltatás, ha már más nincsen, mivel minek legyenek ott a térképen? :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Nem a barbiktól függnek hanem egy másik klántól :rolleyes:

A barbik csak egy plusz szolgáltatás, ha már más nincsen, mivel minek legyenek ott a térképen? :rolleyes:

Igen, ő a másik! Az akinek "van esze".

Sok mindent megtettem már a korábbi világokban, de hogy egy klánra zablát tegyek és pórázon vezessem, nem voltam képes. Zseniális!
Eszembe jut az RTL-es észkombájn:
Cristofel: Csicska, csicska című ajánlólevele

Keresek én is klánokat(vagy ez már nagyon majmolás szagú?), akiket csettintéssel irányíthatok!
Na, jó, nem keresek, mert ennyi ember játékát azért megtisztelem annyival, hogy nem minősítem le őket! A vezetőikről ennek ellenére meg van a kialakult véleményem és megérdemlik a zablát!

Hozzátartozik még, hogy félre is olvastam egy dolgot.

"A csapatot igazgatják és vezetik:


"
Ezt izgatják-nak olvastam(kezdődő diszlexia) és mivel vizuális típus vagyok, ne kelljen már elmondanom, milyen kép jelent meg előttem. :)))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12157

Vendég
Engedni kell barbizni őket. Egyébként van még mindig Gárdonyi láthatatlan embere vagy klánja(de lehet az egyszer volt országra gondolnak)?
emoticon-00110-tongueout.gif


autonom területek
Vajh mit jelenthet?
Ezek komolyan veszik, hogy szerződésük van a barbikkal? A maki már le is tiltott, mert a klánja olyan ijedős, állítólag ijesztgetem őket!
Olyan szomorú vagyok.

Most nem értem egy akkora maki nem tudja leírni? Esetleg csak ketten fogalmazták ezt az alábbi részt:


Az egyiknek volt ékezete, a másiknak meg esze! A nevüket nem tudják, mit vársz akkor tőlük ..Headshot..?

Egyébként frappáns! Már értem, miért nem értik meg amit mondok. Más csomagolásban kell velük beszéééni!


Kár, hogy nem írtam össze a kezdetektől hogy hány százezer egységet vesztettek eddig :)
 

DeletedUser6772

Vendég
nyiss neki egy topicot,már ugyis stílszerű a ki állítja meg és a meddig bírja topic:D:D:D
 

DeletedUser15433

Vendég
Nem kell új topic:D
Az RLS-el szétkapjuk az áruló bandát:)
 

DeletedUser

Vendég
Benyó, ne bízd el magadat!
Egy hét alatt elvittek 2 falut, ami azt jelenti... -félek leírni is- ..azt jelenti hogy már csak 35000 napunk van hátra, utána elfogyunk :(
 

DeletedUser

Vendég
2 dolog nem változott amióta szabin voltam:

- MH ( ha nincs épp más akkor a Zöld körte rágcsáló szövetséget köt ha kell a filmgyáros bratyójával is, csak hogy ne essen ki a gyakorlatból)
- Vörös tenyerű Hakapeszi Maki (aki addig émelyeg míg meg nem markolhatja mások vezérvesszőjét)

Várom már mikor lobban szerelemre ez a két dalia utánzat, hogy nászéjszakájukból megszülethessen a Csipet-csapat szerelem Klán. :D

ui: Zöldecske! Vigyázz azért a vezéri pálcádra, nehogy a vörös tenyerű kis Hakapeszi hideg tenyérrel rányúljon egyből!!! ;)
 

DeletedUser8631

Vendég
Jesszusom. Komolyan nem értem, hogy lehet valaki ennyire elmeroggyant, hogy ilyen hülyeségeket tudjon kitalálni? Ne haragudj, de ez már nekem fáj, annyira vacak, és eröltetett már.
 

DeletedUser

Vendég
Kétlem,hogy elérte.
Mert akinek szántad azt nem nagyon izgatja mit zagyválsz itt össze.
 

DeletedUser

Vendég
Látom jó a kedved Zöld körte felelős!
Kisütött a nap az iglud felett? Vagy meleg volt a Makinak a keze mikor arra kért add neki egy kicsit a vezéri pálcád?? :)
Bár azt hittem magasabban hordod az egy fejeden a kis bánatos logó nozid ahoz hogy egy nagymenő émelygőnek a szóvivője legyél. ;)

A DOTC-t nem értem csak, hogy tud ebbe a színvonal aluli buliban részt venni. :confused:
Remélem Ibra csak benézted a gombokat a gépeden. :)

Azért ne félj Zöldecske, ez csak a beköszönés volt. ;)
A java még hátra van. :)
Meglátjuk mennyire nem fog fájni....... ;)
 

DeletedUser6772

Vendég
a modik igazán betehetnének a külsőre egy "hányás jelet" mint skypeon,hogy lehessen az ilyen színvonal alatti hszeket értékelni;)
 

DeletedUser

Vendég
a modik igazán betehetnének a külsőre egy "hányás jelet" mint skypeon,hogy lehessen az ilyen színvonal alatti hszeket értékelni;)

Elnézést ha nem felel meg ez egy magas színvonalhoz hozzászokott magas színten klánozó igényes embernek de nekünk halandó KH-t gyengén imitáló egyénekenek ez a színvonalon aluli topikkal kell beérni. Azért gondolatban kirakjuk a jelet neked, hogy jól érezd magadat ezen a szép szeles vasárnapi délután. ;)

ui: a Bp-i kortárs ballett jó kritikát kapott a hétvégi előadására, ajánlom neked ha a színvonalat keresed. :)
 
Fent