Német Világ 150/151 Tag toborzás.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
9. kommentben van egy kép a kontinensről, amin vagyok. Az jó viszonyításnak.
Ez pedig a világ beállításoknál:
Dörfer insgesamt: 10.909 (1.05 je Spieler)
Spielerdörfer: 10.391
Barbarendörfer: 506
(összfalu, játékos, barbár -bónusz nincs-)

Mienk is hasonló volt, 10k falunál volt 600-700 barbi
 

DeletedUser7641

Vendég
A 73 pont alattiaknak nem lehet meg a 10-10 egységük sem, ha a bevezető küldetések alapján játszanak, tehát aki 73 pont alatt van az biztonságosan farmolható.

Ennek utánajártam, mert angol fórumon a srác 60-65-öt mondott illetve a questek van ahol eltérnek és gondoltam akkor már kiderítem és itt németen tényleg 73. Viszont amire ez a felvetés inkább kíváncsivá tett azaz, hogy a level 1-es fal hol jön elő (mivel ugye nekem volt kosom elsőnek a szerón) és az a 121 pont (quest szerint). Nekem ez fontos, mert így elég a bárdosokat KL-ekkel küldenem kosok nélkül 73 és 121 pont közötti falvakba. ^_^
 

DeletedUser12157

Vendég
Én szimplán csak beléptem V147-re és addig húztam a falut amíg megkaptam a 10-10 egységet, az meg 73 pont :D

Kifejlesztettem a bárdost, de inkább klór gyúrtam és a bányákra. Talán az sem hülyeség, hogy a kezdetleges védelmemmel bevédek 1-2 embert és ha valaki kémlelés nélkül ráfut, abban a hiszemben, mint én, hogy nincs védője... akkor finom lesz az 30-40-es morálnál :)
 

DeletedUser7641

Vendég
Wáow, ez a morál dolog meglepett, nem igazán néztem, mert hát a 4. nap, nem gondolta volna, hogy 30-50%-os morállal kell szembenéznem. Percről-perce rosszabbnak érzem a taktikám. :(

Egyébként nálunk van egy srác, aki a mai napig csak bányákat húzott és semmi mást. Ez a világ eltér szinte mindegyik magyar világtól és sok dologban a mostani külföldi világoktól is, szóval lehet különféle taktikákkal próbálkozni, aztán kiderül. Bár én tudom, hogy pofozkodni jöttem ide, mert ami itthon megy már vagy 3-4-5 éve az nem klánháború. Viszont ez a szerver ez az. Vagyis remélem az lesz.
Egyébként: lvl 4 bárd és lvl 3 pacik
 

DeletedUser87

Vendég
A német húzza a bányát minimális alapvédelemmel, visszakisérésre helyezkedik be általába támadó. 20ig felhúzza a bányákat mellette a főhadit 10-15re és a barakot 12-14re. Kovács marad 5ön, Istáló 7 kb Mühely csak késöbb, katapultozni nem szoktak.
Stabil nyersanyagforrás és gyors egységképzés mellett sok KL-t képez,gyakran a bárdosok mennyiségével vetekszik.
 

DeletedUser12157

Vendég
Én egyelőre maradok a klónál és annál a taktikánál, hogy a lehető leggyorsabban repülök rá a sereg nélküliekre, továbbá minden klán nélküli kisebb embert kémlelek. Emellett 1-2 helyre csapdázok a morál miatt, hátha fogok valakit, aztán az én csapódásom előtt meg már másodperccel kivonulok.

De talán az sem hülyeség, hogy nem egyből csapdázni, hanem megvárni, amíg rájönnek, hogy valaki finom falat, farmolható, aztán egyik éjjelibe bepakolni 2-3 helyre a sereget élő játékoshoz :D
 

DeletedUser7641

Vendég
A bevédés jó lehet a morál miatt, de a fejlesztéseket ne feledjük. A morál van a te oldaladon, de a másik oldal mellett lehetnek a magasabb fejlesztések és az egységtöbblet. Mindennek van előnye és hátránya is, de ki kell próbálni őket. Én is rámegyek a 26/73 pontos falukra, majd a 73-121-esekre és estefelé gondolom zárok a klán nélküli vagy gyenge klánban lévő/a saját klánjától távol eső kisebb játékosokkal. Viszont a mai income-ból én már holnap katákkal szeretnék izmozni. A back snipe egy létező dolog/valós félelem, de a back snipe-ot is lehet back snipe-olni. LUL
 

DeletedUser7641

Vendég
Remélem nem védik be a 26 pontos falvakat amire rárontok, mert akkor újrakezdek. Ez a morál dolog nagyon fájó...
 

DeletedUser7641

Vendég
snipe/back snipe lényegében ugyan az dodge-olsz és visszatámadsz csak az egyiknél gyorsan kell és kevésbé pontos.
Egyébként nem számítottam erre a 20:1-es arányra, nem tudom farmolni a 26 pontosokat. 1-2 top farmer még erre is figyelt 520 pont közelébe mentek csak, de nem lépték át.
 

DeletedUser87

Vendég
Tájékoztató: A klán elérte a 30/30 taglétszámot.

A Tagtoborzás egyesével szünetel!

Ha klánnal jönnétek (10+ fő)szivesen látunk szövetségesként, viszont akkor jelezzétek mindenképp mielött felcsatlakoztok! Se égtáj, se faluáthelyezés nincs.
 

DeletedUser12157

Vendég
Látom Neked is feltűnt Will, hogy csalnak mint a ###...

Első nap a 17k fosztásommal (az előző napi 700-hoz képest) azt hittem, hogy azért egy top 100-at megütök, erre 513. lettem... ami még nem is olyan nagy gond, sok játékos van, nagy az esély, hogy sokan jobban tolták.

De hogy 496.325-öt fosztott az első... kevesebb, mint 108 falufosztással... (tegnap fosztott 496k-t, a 108 falufosztásos rekordja meg 108, tehát nem döntötte meg tegnap) az egyszerűen vicc... és nem csak Ő csal, hanem még jó "páran".

Érdekes :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Nálunk a pp mentes szerveren azt csinálta a top1 farmer, hogy maga közelébe láncmeghívással berakott 15-20 fiókot, amik templomsugárban voltak ugye a szoros szerver miatt. Így volt az, hogy neki 400k farmja volt, a másodiknak meg valami 220-230
 

DeletedUser7641

Vendég
Itt is az megy. Csak nem feltétlen 20 fiókkal. Amit nekem mondtak, hogy általában dual/trial fiókok kezdik külön. Csak bányát húznak, amit a main-nel farmolnak, majd a main befoglalja ezeket a falukat és akkor alakul ki valójában a dual/trial fiók. (Mi ezt ilyen szavakkal limitáljuk, de az angol a "co-player" kifejezést használja, ami bármennyi -amennyit a szabályzat enged- lehet, ez a németeknél is igaz)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Itt is az megy. Csak nem feltétlen 20 fiókkal. Amit nekem mondtak, hogy általában dual/trial fiókok kezdik külön. Csak bányát húznak, amit a main-nel farmolnak, majd a main befoglalja ezeket a falukat és akkor alakul ki valójában a dual/trial fiók. (Mi ezt ilyen szavakkal limitáljuk, de az angol a "co-player" kifejezést használja, ami bármennyi -amennyit a szabályzat enged- lehet, ez a németeknél is igaz)

Ez a co-player/dual dolog vicces volt anno :D Mikor Masters-re mentünk, rákédeztem a suppnál, hogy hogy van ez a duál dolog, a "dual" szóval, és ki akartak tiltani, hogy miért akarok multizni :D
 

- Loki60 -

New Member
A reakció pontszáma
7
Sziasztok!

Én is felregisztráltam a német szerverre (150 Welt), mert tetszett a beállítás. Már eleve az, hogy nincs tőzsde és nem a pénz számít, hanem a tudás.
Nos bekerültem egy klánba, ami a napokban szétesett. Beolvadt két "elit" klánba. Engem természetesen nem irányítottak sehova, mondván nem vagyok perfekt német és néha visszakérdezek, hogy most mi- mit is jelent. Mert a németek is olyan rövidítéseket használnak, amit nem is értek.

Most még életben vagyok. Már kemény 5 falum van, de szinte egyedül vagyok. Ahogy Head is mondta a farmolásban sehol sem voltam, hiába voltam fent több órát és küldtem állandóan az egységeket.

A lényeg, amiért írok, úgy örülnék, ha a sok TOP player akikkel az évek során találkoztam a világokon összefogna egy német szerveren és megmutatná nekik, hogy ezek a magyarok honnan is érkeztek. :)

Remélem vagyunk ezzel így egy páran... Igaz nem tudom mikor indul a következő német világ, ami tőzsde nélküli.
 

Silonix

New Member
A reakció pontszáma
10
Sziasztok!

Ha jól láttam / értelmeztem, 2-3 havonta, minden 2. szerver prémium tőzsde nélküli, csak a beállítások mások kicsit, szóval olyan március-április környékén indul újra úgyis a következő tőzsde nélküli szerver, ahol már egy jobb taktikával vágunk neki a világnak.
Ezt a világ jó volt arra, hogy információkat szerezzünk, mit-merre-hogyan, milyen a német játékosbázis.

Várunk a következő világra is embereket, hogy megmutassuk mi is tudunk valamit "alkotni" ! :)
 
Fent