Német Világ 150/151 Tag toborzás.

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
Sziasztok!

Elkezdtünk egy társasággal 20an egy német nofarm servert lassan véget ér számunkra, viszont indul egy új 2 héten belül. Várhatóan farmolós, Tőzsde nélküli server.
Akit érdekel egy új játék stílus, egy összetartó erős, rutinos banda az tartson velünk!
20/30

Aktivitás, játéktudás feltétel!
 

DeletedUser87

Vendég
A Világ 01.11 én indul, 2 nappal az indulás után lehetne menni.

Spielgeschwindigkeit 4
Einheitengeschwindigkeit 0.25
Gebäude abreißen Aktiv
Moral Aktiv (zeitbasiert)
Millisekunden Aktiv
Fakebegrenzung 1% der Dorfpunkte
Forschungssystem Klassisches System (10-Stufen-System)
Kirche Inaktiv
Erfolge Aktiv
Selbstausbauende Barbarendörfer Aktiv bis 500 Punkte
Bonusdörfer Keine Bonusdörfer
Abbruchzeit für Angriffe 10 Minuten
Abbruchzeit für Händler 5 Minuten
Nachtbonus Aktiv von 23:00 bis 7:00
Angriffsschutz für Neueinsteiger 3 Tage
Max. Verhältnis (Angreifer : Verteidiger) 20:1 für die ersten 30 Tage
Flaggen Inaktiv
Beute Aktiv
Einheiten
Bogenschützen Inaktiv
Spähersystem Späher können Truppen, Gebäude, Rohstoffe und auswärtige Einheiten sehen
Paladin Inaktiv
Miliz Inaktiv
Adelsgeschlecht
Erzeugung benötigt Einlagerungen, Kosten steigen nach dem dritten Adelsgeschlecht
Verlorene Adelsgeschlechter günstig nachbauen Inaktiv
Maximale Reichweite für Adelsgeschlechter 70 Felder
Zustimmungsverlust durch Adelsgeschlecht 20-35
Anstieg der Zustimmung pro Stunde 4
Konfiguration
Mitgliederlimit pro Stamm 30
Urlaubsvertretung Aktiv
Einschränkungen als Urlaubsvertreter Eingeschränkte Handlungsmöglichkeiten, wenn der Account 30 Tage innerhalb der letzten 60 Tage vertreten wurde.
Freier Handel Aktiv, zeitliche Einschränkung auf Basis des einzelnen Spielerstarts
Himmelsrichtungswahl Inaktiv
Siegbedingungen Ein Stamm hält nach 360 Tagen mindestens 60% der Spielerdörfer für 14 Tage
Startdatum 11.01.18 10:30


Röviden Tömören: Sebesség: 4
Egységsebesség: 0.25
Templom,Milicia, Lovag,Íjászok,zászló,Bónuszfalu : Nincs
Klán: 30fős
Tőzsde: Nincs
Farmolás: Van
Égtájválasztás : nincs (meghivásos)
Morál: van


Akit érdekel és kipróbálná magát egy kemény német világon a fenn megadott skypecsoportba várjuk!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7641

Vendég
A kardosokat ki kell fejleszteni. Meglepett mert itt már megszoktam, hogy nem kell egy jó ideje. A 10-es fejlesztési rendszerre illetve a bónusz falu nélküliségre kíváncsi leszek. ^_^
 

DeletedUser87

Vendég
Izgalmas jó világok a németek. Ez is jónak ígérkezik.
 

DeletedUser87

Vendég
Full védőjátékosokkal is megyünk, igy a kardos fejlesztése jó húzásnak tűnik..
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Nehézló+ Íjász védelmi kombó !
itt kezdődik a védelem!
Minden más csak maszatolás!
 

DeletedUser7641

Vendég
Én a full nehézpacis falvakban hiszek. Támadó faluban 220 kossal, védő faluban 150-200 katával. Így nem kell barakkot építeni (ami nyersanyagot, időt és helyet is megspórol a tanyán). Illetve így minden falvaddal tudsz farmolni és a legjobb, hogy minden falvad alkalmas támadásra és védekezésre is!!!44négy

Viccet félretéve ezt a kardos dolgot azért írtam, mert a starton változtathat. Nincs bónusz falu és a barbik is csökkentettek (vagyis nekem annak tűnek), ezért nem feltétlen éri meg kifejleszteni és kiképezni a kardosokat. Helyette inkább a bányákra kell ráállni minél előbb. Illetve, hogy ennyire limitált a nyersanyag income, így abban sem vagyok biztos, hogy a KL rush a megfelelő taktika ezen a szerveren. Valószínűleg kipróbálom a bárdos+kos+kata combot aztán meglátom mi lesz.

Kis bizonyíték a kevés farmra:
- Barbik
- Fosztogatás

Természetesen nem okoskodni akarok vagy ilyesmi, csak azt írtad, hogy 2 nappal kezdés után indultok, így gondoltam megosztok pár információt/tapasztalatot, ami hasznos lehet a számotokra. Aztán azt csináltok vele amit akartok. ^_^
 

DeletedUser87

Vendég
Koszi az infot!
Az elozo nofarm server hibaibol tanultunk.. A korlatozott nyersi fosztogatásra is oda kell figyelni, jó hogy irtad.
 

DeletedUser7641

Vendég
Update a farmolásról: https://imgur.com/a/xGG6Q
Ezzel 800-at farmoltam (legalább az arány javult az idő előrehaladtával Kappa)
Az első 2350-et farmolt. Nekem a jelenlegi termelésem: 856-856-468 (éjfél körül lehetett 600-600-400 kb. nem emlékszem tökéletesen, de a lényeg így is látszik szerintem).

Illetve a fejlesztésekről pár szót. 10-es fejlesztési rendszerben utoljára v12-n játszottam, ami nem ma volt. Természetesen ti játszhattatok ilyen beállítással azóta, én nem.
Amit leteszteltem, hogy 3-as szintű fejlettség kell a bárdosnak ahhoz, hogy 1 bárdos fal nélküli barbiban -25%-os szerencsével túlélje. Szimulátorban zászlóval teszteltem (ami nem tudom mennyire legit, mert a maxos zászló 10%-ot ad, a 10-es fejlesztés meg 50%-ot és a nagy különbség miatt kételkedek, hogy a zászló tényleg olyan gyenge vagy máshogy számol :p).
A lényeg 5%-ös támadó zászlónál esik a bárdos 6%-nál éli túl. A 2. szintű bárdos +5%-kal erősebb az alapnál, a 3. szintű pedig +10%-kal.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7641

Vendég
Lassan már engem zavar, hogy ennyit írok ide, de ezt még leírnám, mert ha tudom máshogyan csináltam volna a startot.
2 dolog:
- A kémes küldinél a kémeket nem kell kifejlesztened. 1-es istálló és megkapod a kémeket (ahogy nálunk a kardosokat kapod meg anélkül, hogy ki kellene fejleszteni, ez 1500-zal kevesebb nyersi, mint amennyibe itthon kerülne)
- A kémes küldi után jön a KL-es. Az itt annyit takar, hogy 3-as istálló, cserébe kapsz 5 KL-t és csak ezután jön a küldi, hogy fejleszd ki a KL-t és képezz még 5-öt (összesen 10 KL). Ami még fontos, hogy itt a KL lvl 1-re való kifejlesztése csak 440-496-416 nyersi (jóval kevesebb, mint a 2200-2400-2000)

A két küldi felépítése és főként nyersanyag igénye igen eltér attól, amit itthon megszokhattunk.
 

DeletedUser12157

Vendég
Will, köszi, amiket írsz, hasznosak amúgy! :)

Én itt tartok:


Produktion
Holz 1.346 pro Stunde
Lehm 1.346 pro Stunde
Eisen 1.158 pro Stunde

48 lándzsa
60 kardos
10 kém
20 könnyűló

Az biztos, hogy nem egyszerű ilyen kevés barbár mellett az élet... abban reménykedek, hogy lejár a kezdővédelem a környéken s meggazdagodunk valamelyest. A 73 pont alattiaknak nem lehet meg a 10-10 egységük sem, ha a bevezető küldetések alapján játszanak, tehát aki 73 pont alatt van az biztonságosan farmolható. Hátha nincs olyan elmebeteg senki, hogy egyből főhadiszállást és barakkot húzott, hogy 8-as termelés mellett tolja a védőket :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Mikor mi voltunk, nem volt se sok barbi, se tőzsde. Egészen brutál volt, amikor 1-1-1 nyersikért ment a harc :D
 

DeletedUser7641

Vendég
9. kommentben van egy kép a kontinensről, amin vagyok. Az jó viszonyításnak.
Ez pedig a világ beállításoknál:
Dörfer insgesamt: 10.909 (1.05 je Spieler)
Spielerdörfer: 10.391
Barbarendörfer: 506
(összfalu, játékos, barbár -bónusz nincs-)
 
Fent