Néhány hiba

R. Daneel Olivaw

New Member
A reakció pontszáma
18
Már hetek óta felfigyeltem rá, de gondoltam hátha másnak is feltűnik, hogy csapat indításoknál rendszeresen előfordul az, hogy a "Támadás indítás", "Erősítés indítása" valamint a farmkezelőben a csapatküldésre kattintva a kiválasztott csapat nem indul el, vagy - de ez ritkább esetben fordul elő - elindul, csak mondjuk 1-2 mp-el később, mint ahogy a parancs ki lett adva. ilyenkor a jobb felső sarokban a kis animált kör alakú izé - a mai napig nem sikerült azonosítani mi akar lenni - csak pörög és pörög, körbe-körbe.
Egy tuti, nem saját internetkapcsolat hiba, vagy gép, esetleg böngésző hiba, mert több, egymástól teljesen független és más típusú (kábeles, optikai, mobil, wifis) neten és különböző böngészőkkel is rendszeresen (kb 50%-ban) fordul elő. A farmkezelőben is 10 indításból 1 csapat tuti nem indul el. Jó lenne utánanézni mi az oka ennek, mert főként az időzítéseknél piszkosul idegesítő, hogy nem lehet egy értelmes időzítést úgy végrehajtani, hogy 10 csapatból legalább egy, de rendszerint jóval több, egyáltalán nem indul el, vagy késve induljon el. És amikor elindul - ismétlem - nem tizedmásodpercekkel, hanem másodpercekkel később teszi.

Másik probléma. A farmkezelőben az egységek váltásakor gyakorlatilag nem frissül le az indítási gombsor, vagy ha igen - teljesen kaotikusan - kiválaszthatatlanná teszi az adott egységgel történő indításokat mindaddig, amíg lapfrissítést nem kérek. Jó lenne ezt is kijavítani, mert X falu felett igen bosszantó, ha folyton azt kell nézni egy egységtípus váltás után, hogy miért nem tudom elküldeni az adott egységeket.
És szintén megemlítem itt is, hogy ismeretlen okból kifolyólag az előző hiba itt is előfordul elég gyakran. nevezetesen az, hogy nem indulnak el a kiválasztott egységek.
 

R. Daneel Olivaw

New Member
A reakció pontszáma
18
Egy újabb hiba, ami kicsit bosszantó, de legalábbis nem így kellene, hogy működjön.
Ha ugyanis megtámadok egy falut, de mindenem meghal, akkor is látom milyen védekezési bónuszok voltak aktívak a célfaluban és ehhez még kémet se kell küldeni.
Ha meghal minden egység a támadó csapatból, akkor hogy a fenébe jut el hír a csatamezőről?
Ezt úgy kellene megoldani, hogy minimum kémeket kellene hozzá küldeni és azok közzül mondjuk legalább 1-nek életben is kellene maradnia, hogy hazavihesse az infót erről nem? Legalábbis így lenne logikus.
 
Fent