Milyen legyen a V17 végjátéka?

Milyen legyen a V17 végjátéka?

  • Hagyományos végjáték

    Szavazatok: 211 73,3%
  • Klánpontszám alapú végjáték

    Szavazatok: 38 13,2%
  • Világ titkai küldetések

    Szavazatok: 39 13,5%

  • Összes szavazó
    288
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Én a hagyományosra szavaztam, az a legjobb, és a legjobban harcra ösztökélő.

A pontos verziónál "tömegklánok" alakulnak, a titkos vezriónál, meg túl rövid a játék.

Nekem ez a véleményem. A 3 világból amin játszom a V11 tetszik a legjobban.
 

DeletedUser

Vendég
Én a titkosra szavaztam, mert színesíti a játékot. Tojásai vagy tolyásai, kettő közül az egyik értelmezhetetlen; s ha megemlítem, akkor könnyen kilehet találni melyik a helyes.
Nem mi fogjuk eldönteni bármi lesz a szavazás vége, mint eddig, ide sincs kiírva, hogy figyelembe vennék mit gondolunk. Természetesen ez is féligazság, mert valahol számít és majd egyszer talán jelentkezik is hatása.
Jelenleg az lesz amit a németek akarnak, ez vagy egyezni fog a szavazás eredményével, esetleg pont nem az lesz, de az is lehet, hogy addig bevezetnek egy újabb végjátékot és az nyer aki a legtöbb barátot gyűjti össze és közben a facebummon a legtöbbet klikkel a KH-ra.
 

DeletedUser12732

Vendég
lehet kérni v17-re hogy az első naptól legyen napi jutalmak?
 

DeletedUser

Vendég
Milyen jutalmakra gondoltál?
LET-re, vagy LEV-re?

Egy pár százas holtverseny kialakulna a barbárok mindent elsöprő rohamai miatt. :D
 

DeletedUser

Vendég
Templom kérdés

Lehet, hogy templom nélkül legyen a v17?
Vagy erre is lesz szavazás?
 

DeletedUser

Vendég
szerintem is legyen gyors,nagy sebességű!
és magától fejlődő barbárok 4000 pontig :) :p
és lehet tudni mikor indul? ,a nyár folyamán?
 

DeletedUser15820

Vendég
Na,ez az a fejlesztés ami miatt nem indulok ilyeneken :D

Tényleg mikor lesz 3-as sebességű világ ? :):)
Ott aztán lehetne tarolni ,és az lenne a halála a heti kétszer felnéző játékosoknak :D

Nos ... meg lehet, hogy a heti egy-két felnézés igen csak inaktív játék. Ezeket jó magam sem értékelem. De a 24 órából 72-őt itt töltőket sem becsülöm sokra. Nekik ez lenne a munkahely? Akkor már inkább V1 vagy V2 szintű játék... 3-as sebesség, játsszál speed-et :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem a v1-es beállítások lennének a legjobbak + esetleg több nyersanyagtermelés és egységfejlesztés

Nekem eddig a v1 tetszett a legjobban... ugyanis csak ott értem el "valamit".. :D
 

DeletedUser15921

Vendég
....

szerintem is inkáb a hagyományos több értelme van mint a titkosnak a v15 titkos oszt sz....r :D
 

DeletedUser8262

Vendég
Ugyan a végjáték módja felől szavazunk, de azért leírom amit gondolok. Személy szerint a hagyományos végjátékot és játékot preferálom. Előttem többen is elmondták miért, szóval ebbe nem megyek nagyon bele. A hagyományos végjáték hozza magával a legtöbb harcot és ott van szükség leginkább a kán minden tagjára ( nem mondom, hogy máshol nem ). V1 es típusú világ érmeveretős rendszer, kevés klántag és
v16 ról egy nagyon szerethető beállítás ( csak klánon belül lehet erősítéseket küldeni ) ez kel ide :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha már említed, akkor a V16-on is egy-két multizó elintézi magának a több lovagot a faluban. Nem tudom, hogyan csinálják, de a lényeg, hogy klán nélküli játékosként is minimum 4 lovag van a falujukban! Azt, hogy miért és hogyan lehet én is csak találgatok, de betud ragadni a sereg itt is.

Egyébként ez nagyon jó, hogy csak a klán küldhet erősítést, bár a gyávaság itt nagyon ott van a szeren, mert itt még jobban divat, hogy messze vagyok és akkor egy közeli klánhoz csatlakozok.
 

DeletedUser

Vendég
Én is a hagyományos végjátékra szavaztam, bár nem tartom rossznak a titkokat sem.

Viszont szerintem amig nem stabil minden szeró és omlik össze minden flancos frissítés után teljesen kiszámíthatatlan módon. Először szerintem azt kellene megoldani, hogy lehessenazzal játszani ami van, majd aztán elgondolkodni, hogy mikor és milyen szeró induljon.
 

DeletedUser

Vendég
Legyen egy ugyanolyan világ, mint a v13. Max annyiban különbözzön, hogy ne lehessen klánon kívül erősítét küldeni.
 

DeletedUser

Vendég
De ha lehet akkor ne legyen ez a prémium hogy építésfelező meg termelésnovelő.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent