Milyen játékokkal játszunk? - építsd magad

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Szeretnénk a következő rendezvényünkön a lehető leginkább a ti ízlésetekre szabni a megjelenő mini-játékokat.

HSz-ben küldjétek el ötleteiteket, játékaitokat leírásokkal és nyereményekkel együtt.

 

DeletedUser19183

Vendég
Lehet , nem erre gondolt a költő, de akkor nekem az lenne a kérdésem , hogy mikor lesz az, hogy megint "rajzolunk" ? :)
Tök jó volt látni, hogy milyen ügyi itt mindenki IS...Meg aztán elég vicces rávenni másokat...Lásd a Sys-Korbi összecsapást a múltkor... :) ;)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Lehet , nem erre gondolt a költő, de akkor nekem az lenne a kérdésem , hogy mikor lesz az, hogy megint "rajzolunk" ? :)
Tök jó volt látni, hogy milyen ügyi itt mindenki IS...Meg aztán elég vicces rávenni másokat...Lásd a Sys-Korbi összecsapást a múltkor... :) ;)
Ez egy használható ötlet, tetszik! :D
Még kérünk ilyeneket :)
 

DeletedUser19087

Vendég
Az első 5 ember fejenként 300 pp-t és tárgyjutalmat, további 5 helyes választ beküldött játékos közt sorsolunk fejenként 300 prémium pontot.
(ez a 2018 szülinapi első játék volt)

Legyen tárgyjutalom, szerintem sokkal több embert lehetne vele motiválni, mióta van tőzsde a pp-nek már nincs vonzereje. Szerintem sokan örülnének, ha a kedvenc játékukból lenne valami erekjéük, mondjuk egy KH-s díszítésü bögre vagy valami hasonló...
 

DeletedUser12157

Vendég
Pár héttel ezelőtt volt egy ötletem, amit gondoltam is, hogy felvetek Nektek, Korbi. De elfelejtettem. Aztán most az 5-0-s megsemmisítő meccs után eszembe jutott: HÁT TIPSZMIKSZ!

Anno Mi is csináltunk ilyen versenyt klánon belül és nagyon nagy sikere volt, a 60-70 fős klánnak több, mint a fele részt vett rajta. Volt egy bizonyos pontozási rendszer, hogy mi - mennyi pontot ér. Meccs végkimenetele (hazai - vendég - döntetlen), pontos eredmény eltalálása, esetleg még meglehet spékelni annyival, hogy lesz-e sárga lap, ha igen, mennyi, stb... de azért annyira nem érdemes bonyolítani, szerintem.

Egy meccs lement de szerintem nem lenne még késő létrehozni egy ilyet, a díjazás mértékének meghatározását én rátok bíznám, azt illetőleg nem szeretnék ötletelni.

Mit gondoltok, illetve mit gondol a többi játékos, mi a véleményetek? :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Pár héttel ezelőtt volt egy ötletem, amit gondoltam is, hogy felvetek Nektek, Korbi. De elfelejtettem. Aztán most az 5-0-s megsemmisítő meccs után eszembe jutott: HÁT TIPSZMIKSZ!

Anno Mi is csináltunk ilyen versenyt klánon belül és nagyon nagy sikere volt, a 60-70 fős klánnak több, mint a fele részt vett rajta. Volt egy bizonyos pontozási rendszer, hogy mi - mennyi pontot ér. Meccs végkimenetele (hazai - vendég - döntetlen), pontos eredmény eltalálása, esetleg még meglehet spékelni annyival, hogy lesz-e sárga lap, ha igen, mennyi, stb... de azért annyira nem érdemes bonyolítani, szerintem.

Egy meccs lement de szerintem nem lenne még késő létrehozni egy ilyet, a díjazás mértékének meghatározását én rátok bíznám, azt illetőleg nem szeretnék ötletelni.

Mit gondoltok, illetve mit gondol a többi játékos, mi a véleményetek? :)
Régen játszottunk ilyennel FBn, s elég sikeresnek mondható játék volt. Viszont őszintén megmondom, én sosem értettem a focihoz, így hát számomra a foci VB, mint ilyen játék elég problémás. Ha valaki segít összerakni, beszélhetünk róla :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925

Ötletbörze a tanévkezdéshez



Sziasztok!

Szeretnénk egy tanévkezdő rendezvénysorozatot, hogy szeptember elején ne egyből a szürkeség és a monotonitás fogadjon bennünket. Milyen játékokkal játszanátok szívesen? Esetleg van új ötletetek? :)

Korbi
 

DeletedUser19183

Vendég
Nekem erről az ugrott be, hogy régen, suli első hetébe két dolog volt biztos:
- magyarórán mindig fogalmazást kellett írni a "nyári élményekről"
- rajzórán ugyanezt le is kellett rajzolni.
Amennyire utáltuk mindkettőt (s azt hiszem, itt sokak nevében beszélhetek), tuti itt is sikere lenne egy ilyen megmozdulásnak! x"D
(De amúgy, ha teszel bele némi csavart, lehet hogy nem is lenne akkora hülyeség. :) )
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Rajzold le a moderátor nyarát :DDDD

562abe7bb38807e3b78e8e0869418d91.jpg
 
Fent