Milyen az optimális világ?

DeletedUser11352

Vendég
Optimális világnak jelölném meg a v10-et, cakk-pakk, úgy ahogy van.

Tetszett benne az, hogy ott nincs tökölés, kezdő lejárta után mehetett a katázás.Támadó centrikus világ, ahol nincs se templom, sem alvó mód.
Továbbá ami még szebbé tette a dolgot a számomra, az a lovag, és az íjjász hiánya.

Nemes képzés tökély.Itt talán még annyit javítanék, hogy a nemes 35-40-ig sebezné a hűséget.

Nekem, és az itteni barátaim legjavának ez az opcionális.
 

DeletedUser11646

Vendég
Optimális világnak jelölném meg a v10-et, cakk-pakk, úgy ahogy van.

Tetszett benne az, hogy ott nincs tökölés, kezdő lejárta után mehetett a katázás.Támadó centrikus világ, ahol nincs se templom, sem alvó mód.
Továbbá ami még szebbé tette a dolgot a számomra, az a lovag, és az íjjász hiánya.

Nemes képzés tökély.Itt talán még annyit javítanék, hogy a nemes 35-40-ig sebezné a hűséget.

Nekem, és az itteni barátaim legjavának ez az opcionális.

Egyetértek. Az emelt szintű falvak főleg jók voltak! Hamarabb lehetett csatázni is, nem kellett az építkezéssel foglalkozni annyit.
 

DeletedUser3242

Vendég
az optimális világ végre egy nagy, nem 50-60ezer falus világ, mint amik sikerülnek mostanában, nincsenek benne titkok, nincs alvómód, 1,5s és nincsenek turbobarbik és a szervernyerés nem lehetséges ugy h összeállunk a végén gyorsan , nincs morál x hónap v év után :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A következő világ lehetne:
1,2 sebessegű
1-es egységsebességű
normál barbi-fejlődési sebességű 3000 pontig
aranyérmés
milícia lehet
éjjeli bónusz 0-07 között
3 szintes fejlesztési rendszer
illetve az új prémium funkciókat ki kéne venni (azaz maradjon a pf, farmkezelő, fiókkezelő, felezés)
így szerintem az innogames is jól járna, mert sok játékos visszajönne játszani és el se mennének annyian. hosszabb lehetne a világ és többen lennének rajta (azaz többen vennének pp-t)
emlékszem amikor megismertem a játékot még a v8-on több, mint 20 000 játékos volt és több,
mint százezer falu
vissza kéne hozni azokat a szép időket
 

DeletedUser3242

Vendég
lassan bármilyen világ optimális, ha nem turbarbikra épül.
(addig maradnak a külföldi szerverek, turbóbarbi nélkül )
 

DeletedUser

Vendég
Én V19 világban hiányolom a zászlót és a templomot.A világ egyébként is kicsit lassú ezzel fellehetne dobni kicsit.
 

DeletedUser

Vendég
Templom nem kell.
elég volt belőle egyszer.

Zászló az jöhetne :):)
bár két világomon egyszerre zászlók ?? :S

Jó ez így ahogy van.

A kövit zászlósra csináljátok please ! :)
 

DeletedUser3242

Vendég
a kövit végre gyorsra csináljátok please :)
olyan 10es v 15shöz hasonlóra :)

a templomos világ jó világ, csak a napi "negyereezazéntemplomom" -mal akad gond.
 

DeletedUser

Vendég
Lehetne kisebb világokat indítani. Valamelyik külföldi klánháborún láttam hogy csak 4 kontinens van, ha úgy nézzük most még v19en is csak annyi van, s nem is kellene több. Ilyen kis éves féléves világok jók lennének.
 

DeletedUser14475

Vendég
A haditábor egy érdekes kisérlet volt, szívesen látnék egy javított verziós haditáboros világot.
 

DeletedUser

Vendég
Sebességből az 1x az túl lassú , a 2x meg túl gyors.

Tehát :

1,5x sebességű
Zászló VAN
Templom NINCS
Titkok NINCSENEK
Végcél : Világdominancia
Klánlimit létszáma : 40 fő ( A tömegklánok úgyis klónokat hoznak majd létre )
Éjjeli bónusz : 24:00 - 08:00
Áltámadás határa : 5-10%
Klánon kívűli erősítés lehetséges ? IGEN
Prémiumok :
Prémium fiók AKTÍV
Fiók-kezelő AKTÍV
Farm Kezelő AKTÍV
Épület Felezés NINCS
Zászló Vásárlás AKTÍV
 

DeletedUser8691

Vendég
Én V20-ra javasolnám azt, hogy az is legyen titkos világ, V15 hasonmás legyen na V15 az egy igen jó világ! :D
 

DeletedUser8560

Vendég
Sajnos mindenkinek más a jó világ, és az az érdekes, hogy ahol a legtöbben, a legtovább játszanak, az az alapbeállítású világok.
A következő világ indítása nem tudom mikor esedékes; titkos végjátékú világ indítását nem tervezik, sajnos nem volt túl sok jó tapasztalat a magyar szervereken vele.

Javaslatok és válaszok:

zászló - lehetséges hogy lesz
sebesség - ezt a központ határozza meg, nem tudom, mennyire lesz gyors a következő szerver
templom - az utolsó két világban nem volt, itt lehetséges
haditábor - nem lesz, nincs javított verzió, nem akarják visszahozni
végjáték - terület alapú
klánlimit - lehet 50 körüli
éjjeli bónusz - lehetséges
áltámadás határa - nem hinném hogy aktív lesz
klánon kívüli erősítés - aktív (bár szerintem nem lenne rossz egy ennél zártabb játék)
pérmium funkciók - aktív
 

DeletedUser8691

Vendég
Ha ilyen világ lesz, akkor én nem megyek V20-ra mert kb semmi értelme... A Titok világokkal nem volt jó tapasztalatuk??? :D Ezt meg hogy érted? Klánlimit? Ezek nagyon lassú szerverek, szinte kivirágzok mire megépítek egy szobrot...

Világ 15 a legjobb beállításokkal bíró szerver... Ennyi.
 
Fent