Miért nem múködik semmi?

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szíves türelmeteket kell kérjem, a jelenleg elérhetetlen világokat már javítják a központ munkatársai.
Jelenleg elérhetetlen: v17,v18,v19[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Ez jó, mert a 19-es azóta se érhető el. Vajon lesz valami kompenzáció?
 

DeletedUser

Vendég
Nekem tetszik az új alvó üzemmód,nem tudom mi bajotok vele! :) legalább lesz lehetőség a sárgulásra is :p
 

DeletedUser4737

Vendég
heh..D

Nekem tetszik az új alvó üzemmód,nem tudom mi bajotok vele! :) legalább lesz lehetőség a sárgulásra is :p


azt mindjárt gondoltam hogy tetszik:D

hát majd lesz jóváírás kapunk plusz 30 % nyersi termelést:D



jah hogy ez nem valószínű?:D
 

DeletedUser

Vendég
lehet a barlangok nem odázzák el eléggé a szero végét..
muszáj mást is bevetni ;)
 

DeletedUser

Vendég
Ne legyünk már ennyire türelmetlenek. Most osztják el a barbárfalukat igazságosan. Aztán majd kiválogatnak megfelelő számú "nem aktív" fiókot törlik őket hogy meglegyen a megfelelő arány. Persze nem egyszerű a számítás, időbe telik amig kiderül kit kell lapátra tenni, meg ki az akit nem lehet, de össze kell írni mi van a fiókjában,hogy mire vissza engedik a népet, azonnal indulhasson a támadás és esélye se legyen védekezni....

Én már bármit el tudok képzelni. És egyesek bármit is megtesznek, ha hen úgy haladnak ahogy azt elképzelték.
 

DeletedUser17852

Vendég
Csak azt nem értem miért kell bu......álni a végjátékban lévő szervereket. Minden frissítés után nem működnek a dolgok ,akadozik a játék stb.
 

DeletedUser

Vendég
Csak azt nem értem miért kell bu......álni a végjátékban lévő szervereket. Minden frissítés után nem működnek a dolgok ,akadozik a játék stb.

No ez az amire szerintem soha nem fogunk választ kapni... :s

Ámbátor jegyzem meg az is érdekes lesz, hogy majd holnap becsapódik párezer támadás, ami ellen így képtelenség védekezni. azért majd sűrű elnézéskéréseket fogunk kapni? vagy mi lesz? akinek pont nem jól jött ki a lassan 8 órája tartó "nem tervezett" leállás az így járt?


Ja és igen. Ha jól tom mind a 3 érintett világ végjátékos. Érdekes, hogy csak ezek. Miben különböznek ezek a többi világtól és hasonlítanak egymásra, hogy csak ez a 3 áll le? Fel nem tudom fogni. Mert annak az esélye, hogy három egymástól független világ, sok másik független világ közzül, pont ugyanakkor álljon le, úgy hogy annyi közük van egymáshoz, mint a többinek ezekhez és csak ez a három lesz hibás, annak kicsi az esélye. Nagyon kicsi, ahhoz, hogy ez mögött ne legyen valami szándékos sumákolás. Szeretném azt hinni hogy nincs, de elég nehéz elképzelni.

Szóval szerintem játékostársaim, ha a supp nem hajlandó válaszolni és akkor is ideírom, ha azért kizárnak, mert igazságot akarok leírva látni, és szerintem sok jóérzésű tisztességes játékos társam is, KÖVETELJÜK AZ EGYENES VÁLASZOKAT ARRA MI TÖRTÉNT A V17 V18 és V19 SZERVEREKKEL MA, AMI MIATT MÁR TÖBB MINT 8 ÓRÁJA NEM ÉRHETŐEK EL!!!!

És kérjük a sumákolás befejezni, meg jó lenne ha nem hárítanának a válaszokkal mert azzal már rég el van késve mindenki aki közölhette volna mi történik pontosan most.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17852

Vendég
Ha jól tudom a V19 az utolsó világ ahol a területbirtoklást nem kell majd három hónapig(90 napig) tartani. Lehet ez kevert be mert nem vették figyelembe a frissítéseknél. Remélem majd egy 0:00-ás mentett állást töltenek vissza és az éjszakai bónuszba foglalt 3-4 falum ,és a déletőtt foglat másik 4 az majd ugrik :((( Még jó hogy úgy időzitgettem hogy délben foglalják be ,hogy ebédidőben eltudjam rendezni őket :))) Hazamentem kajálni ,de már nem tudtam belépni :(((


Ja bocsi tévedtem ,mert a V8-ra be tudok lépni pedig az is végjátékos bár az már az utolsó fázisban tart.
 

DeletedUser4737

Vendég
...............

No ez az amire szerintem soha nem fogunk választ kapni... :s

Ámbátor jegyzem meg az is érdekes lesz, hogy majd holnap becsapódik párezer támadás, ami ellen így képtelenség védekezni. azért majd sűrű elnézéskéréseket fogunk kapni? vagy mi lesz? akinek pont nem jól jött ki a lassan 8 órája tartó "nem tervezett" leállás az így járt?


Ja és igen. Ha jól tom mind a 3 érintett világ végjátékos. Érdekes, hogy csak ezek. Miben különböznek ezek a többi világtól és hasonlítanak egymásra, hogy csak ez a 3 áll le? Fel nem tudom fogni. Mert annak az esélye, hogy három egymástól független világ, sok másik független világ közzül, pont ugyanakkor álljon le, úgy hogy annyi közük van egymáshoz, mint a többinek ezekhez és csak ez a három lesz hibás, annak kicsi az esélye. Nagyon kicsi, ahhoz, hogy ez mögött ne legyen valami szándékos sumákolás. Szeretném azt hinni hogy nincs, de elég nehéz elképzelni.

Szóval szerintem játékostársaim, ha a supp nem hajlandó válaszolni és akkor is ideírom, ha azért kizárnak, mert igazságot akarok leírva látni, és szerintem sok jóérzésű tisztességes játékos társam is, KÖVETELJÜK AZ EGYENES VÁLASZOKAT ARRA MI TÖRTÉNT A V17 V18 és V19 SZERVEREKKEL MA, AMI MIATT MÁR TÖBB MINT 8 ÓRÁJA NEM ÉRHETŐEK EL!!!!

És kérjük a sumákolás befejezni, meg jó lenne ha nem hárítanának a válaszokkal mert azzal már rég el van késve mindenki aki közölhette volna mi történik pontosan most.



Mivel tájékoztatás nincs találgatunk... gondolom visszalesz állitva a szerver egy korrábbi időpontra.. viszont most már én is kezdem elveszteni a türelmemet ... Supportol választ nem kapok irtam (irtunk) itt is csak annyi dolgoznak a problémán ilyen szintü leállás talán még nem is volt .. eddig..
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Nincs mit mondanunk róla, mert mi sem tudjuk mi a probléma, mikor fog helyreállni minden és bízom benne egyszer ti is megértitek, hogy erről mi nem tehetünk és nem tudunk ennél többet tenni/mondani.[/COLOR]
 

DeletedUser17852

Vendég
A Facebook-ról másolva :))) :

Klánháború - Tribal Wars Hungary
8 órája · szerkesztve
Kedves Játékosaink,

Néhány világon bejelentkezési gondokat tapasztalhattok, mivel karbantartási munkálatokat végeznek a szervereken, szíves türelmeteket kell kérnünk emiatt.
 

DeletedUser17853

Vendég
A belépés sikertelen, a világ jelenleg nem elérhető.
Üdvözöllek Lucifer77!
Klikkelj a Bejelentkezés gombra, hogy belépj egy világba!
 

DeletedUser16246

Vendég
A Facebook-ról másolva :))) :

Klánháború - Tribal Wars Hungary
8 órája · szerkesztve
Kedves Játékosaink,

Néhány világon bejelentkezési gondokat tapasztalhattok, mivel karbantartási munkálatokat végeznek a szervereken, szíves türelmeteket kell kérnünk emiatt.

[COLOR="#6363300"]Köszönöm, hogy emlékeztetsz, de még tudom, mit írtam ki oda.[/COLOR]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]Nincs mit mondanunk róla, mert mi sem tudjuk mi a probléma, mikor fog helyreállni minden és bízom benne egyszer ti is megértitek, hogy erről mi nem tehetünk és nem tudunk ennél többet tenni/mondani.[/COLOR]

Meg értenénk mi mindent, ha volna mit megérteni. Az tény, hogy eddig te vagy az egyetlen aki válaszolni próbál. Csak a gond az, hogy a jelek szerint kb. annyit tudsz a dologról, mint mi, és bár te erről nem tehetsz, ettől mi még nem fögunk megnyugodni, mivel többhónapos munkánk van abban, ami az ilyen előre be nem jelentett "karbantartások" következményeként percek alatt lesz semmivé. Gondolom érthető a probléma lényege arról az oldalról, akik időt és sok-sok PP-t öltek bele, és az igény, hogy válaszokat kapjunk.

Valaki vagy valami a dologért felelős, mi pedig szeretnénk tudni ki az a valaki, vagy mi az a valami. Ennyi. Nagy kérés, vagy ireális?
 

DeletedUser

Vendég
Talán meg kellene kérdezni a a supportereknek az innogamest, hogy most mi van? Ha megtörtént, akkor azok se tudják miért áll a rendszer és tojnak a fejünkre, majd egyszer magától meggyógyul :mad:
 

DeletedUser

Vendég
karbantartás??? ami lassan egész nap tart??? na neeee...
és pont a végjátékos világokon?? hogy micsoda véletlenek vannak...

ez az egész csak a pénzről szól.. nehogy már idő előtt be lehessen fejezni egy szervert.. nekem totál mindegy, hogy az üzemeltető találja-e ki ezeket a hátráltató "eseményeket" vagy más, a magyar support úgytűnik lelkesen asszisztál hozzá..

ez az egész fórum például nem ér semmit, azonkívül, hogy páran "kidühöngjük" magunkat.. semmi válasz nem jön semmire..
Blade próbálja időnként menteni a mundér becsületét, de hát...

Sajt ha megszólal, akkor bejelenti az aktuális frissítést, ami már 2-3 hetente jön, és azon kívül, hogy semmit nem ér, napokra visszavet a játékban (jó esetben csak napokra)

őszinte és főleg korrekt válaszra pedig sosem számíthattunk..
ami itt megy, az csak arra jó, hogy mindazt, ami ebben a játékban valóban játék volt, és élvezhető, azt elvegyék tőlünk
már messze nem nyújtja azt a játékélményt, mint induláskor, és ez egyre csak rosszabb lesz

és akkor a játékba való beavatkozásról, meg a játék tisztaságáról nem is beszélek, mert abból valóban kizárás lesz
(lehet így is..)
 

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Diavolo, és kedves Játékosok,

A játék elérhetőségében tapasztalható problémákat jelentettük a központ műszaki munkatárai számára; kértük, hogy ellenőrizzék, és javítsák.
Egy fokozott ellenőrzés és hibajavítás van folyamatban, aminek időtartama ismeretlen. Munkatársaim mindent megtesznek azért, hogy a problémát mihamarabb orvosolják, és amint lesz bármilyen, kézzelfogható információnk, azonnal közzé fogjuk tenni.
Mivel nem szeretnénk senkit sem félrevezetni, ezért sem én, sem munkatársaim nem fogunk olyan információkat, feltételezéseket kiadni, amelyek nem valósak, vagy részinformációkat tartalmaznak és így félreérthetőek bárki számára.
Amint valós információval rendelkezünk, addig ugyan azt tudjuk mondani és jelezni minden kedves játékosunk számára: szíves türelmet kell kérnünk, a hiba javítása folyamatban van.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm Sajtmacska. Ez legalább valami. És köszönjük ha konkrét válaszokat kapunk majd ha azokat már közölhetitek. Legalábbis reméljük hogy kapunk.
 
Fent