=mhc=? :p

  • Témaindító DeletedUser18459
  • Kezdés ideje

DeletedUser16773

Vendég
Te jó isten. És ezt rajtatok kívül valaki olvassa egyáltalán? Értelmetlen már ez a külső és nem azt a célt szolgálja, amit kéne.
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Persze hogy olvassa:)csak egyre nehezebb elmagyarazni a gyerekeknek apa miert veri az asztalba fele a fejet mikozben razza a rohoges:)
 

DeletedUser16773

Vendég
A khról, de ez már nem nagyon arról szól. És követhetetlen. Kövezitek egymást 10 oldallal előrébb itt meg már csókolóztok egymással. Érdekes érdekes.
 

DeletedUser16773

Vendég
Hát ha csak én látnám így, akkor talán. De nem én vagyok az egyetlen :)
 

DeletedUser17875

Vendég
Sziasztok!

Csak egy dologhoz szólnék hozzá,illetve kettőhöz.
Az első az hogy betoborzunk mindenkit elhelyezkedéstől függetlenül,csak sok jó játékos legyen a csapatban.
Mindennek van oka. Az hogy ti kívülről semmit nem látva a saját buta kis meglátásaitokkal találgattok,azon mi nagyon jókat mosolygunk.:)
A második Arch. Arch-nál ügyesebb játékost,vezetőt,és korrektebb embert a klánháború történetében nem ismerek (pedig v1 óta játszom,sok nagy klánban megfordultam már.) És a v23. a V23 az [R] világa volt. Én is ott voltam,az eGo (EgoPisták) vezéreként (Top3),egy északi elhelyezkedésű ütőképes csapatom volt,a DOW seggében voltunk,akik próbálkoztak ellenünk armákkal 2 hónapig,és miután belátták hogy nincs esélyük átjönni rajtunk diplomáciát ajánlottak. Sajnos Rans-éknak nem volt ilyen szerencséjük mint nekünk,őket ette meg a DOW. Rans skype-on felkért hogy reggeljek fel egy 26 pontos fiókkal,és irányítsam a csapatot. Miközbe az eGo-t vezettem,az R-Dt is vezettem keményen egy napig egy 26 pontos accból. Kicsit vicces volt. Egy nap után rájöttem hogy az ottani játékosok arca sokkal nagyobb a játéktudásnál,és megköszöntem Rans-nak a lehetőséget,és töröltem a fiókot.(http://hu.twstats.com/hu23/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1168198)
Ezekután az R-D 1 hónapig bírta,és beolvadtak az [R] klánba.
Hogy utána mi történt nem tudom mert ott kellett hagynom azt a világot,de szerintem mindenki tudja,hogy ott az R-Dnek köze nem volt a szervergyőzelemhez.
 

DeletedUser17875

Vendég
Ildi neked meg annyit,ha folytatod a kakikeverést nálunk,akkor személyesen foglak 26 pontig bontani.
Fenyegetőzni nagyon tudsz játékon belül,hogy "majd megbosszulom ha elfoglalsz" egy igazi profira vall,maradj inkább a külső fórumon,ez a te tereped,a kakikeverés melegágya.
 

DeletedUser18465

Vendég
Patyesnek igaza van :D
Swak kell ide xDDD
na jó hülyeséget félretéve :)
Annyi kacatunk van h nem fér el a leltárba már ez a sok mindenség :D
Mondjuk sok ppt megspórolunk ám mázlinkra :) szerencsés pörgetéseket nyomunk Marcival és adja is rendesen a kacatokat amik hasznosak de pl ez a rejtekhely éípő akármi elég nagy butaság sztem bár ez személyes meglátás csak :)
 

DeletedUser16773

Vendég
Még ha ismernél talán magamra is venném, de így :) Két szót nem beszéltünk, sőt engem se láttál még itt fórumon nagyon, hogy egy képet alkoss rólam. Viszont rólad Parlament oldalfalát fellehetne festeni.
 

DeletedUser18583

Vendég
Egy üveg kóla és egy tál popcorn elfogyott izgalmas ez a fórum folytassátok kérlek unatkozok :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Mert messze nem vagy te olyan nagy játékos mint azt te elő adod,jól ismerlek és tudom miket csinálsz.
Még,hogy pp nélkül játszol?
Sok mindenre emlékezem én veled kapcsolatban amiről itt nem szól a fáma sajnos.:D

Soha nem voltál a fiókomban,és csak 1x játszottunk együtt,akkor is sikeresen megutáltattad magad velem :D
Szóval nem ismersz egyáltalán.Azok ismernek akikkel világok óta együtt játszok,ike1,Hiszterika,Rembo,stb.
Neked fogalmad sincs a dolgokról,csak dobálózol összevissza a hülyeséggel meg hazudozol rólam meg másokról akik jobbak nálad,hogy biztos csalnak.
De legyen egy közös pont,mondjuk Roki. Ő ismeri mindkettőnket,kikérjük a véleményét? :)
Téged a magyar khsok fele utál,gondolom mind ok nélkül..ébredj már föl :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Soha nem voltál a fiókomban,és csak 1x játszottunk együtt,akkor is sikeresen megutáltattad magad velem :D
Szóval nem ismersz egyáltalán.Azok ismernek akikkel világok óta együtt játszok,ike1,Hiszterika,Rembo,stb.
Neked fogalmad sincs a dolgokról,csak dobálózol összevissza a hülyeséggel meg hazudozol rólam meg másokról akik jobbak nálad,hogy biztos csalnak.
De legyen egy közös pont,mondjuk Roki. Ő ismeri mindkettőnket,kikérjük a véleményét? :)
Téged a magyar khsok fele utál,gondolom mind ok nélkül..ébredj már föl :D

Tényleg arch, Robival mizu van ? :O
Tudsz róla valamit ?
 

DeletedUser16773

Vendég
Miért ne érné meg ha több játékos lenne ott mint egy pp vackon?
akkor is kéne pp csak nem ennyi.
nem hiszem az a pár pp fiók akik tömik ugyan a pp a játékba többet ér mint sok ezer játékos havi pár száz pp je.
csak számolni tudni kell.
és miért ne lehetne egy próba szervert nyitni?

Ezen kacagok. Tudod te milyen egy ilyet futtatni? Hány support kell ilyenhez? És ahol van pp ott egyre több lesz. Azt nem lehet leszorítani. De te csak jobban tudod. Respect
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
téged meg az a fele utál aki engem nem:D
és igen is amikor együtt voltunk se egyedül toltad,sőt más fiókkal is voltál fent.
Könnyű azt mondani testvérem,rokonom,osztály társam stb.
én pontosan tudom akkor egyik fiókkal a kánunkba még a másikkal a klánra támadtál,akkor vesztünk össze.

Melyik világ volt az,aranyom ? Mutass tényeket,állits ide valakit aki bizonyitja.
Ja nem tudsz? Ez a gyerekeskedés,nem az amit Patyes csinál.
Mellesleg ha 10 embert is összeszedsz aki utál engem akkor elfogadom,hogy a fél kh :DD
De nem úgy veszem észre abból,hogy bármely világra beregelek rámirnak tucatnyian,hivnak a klánjukba,vagy ha esetleg én alapitok klánt,nemis kell toboroznom mert annyi jó játéks akar jönni,hogy összejön egy top1 klán. És ez már 3 világon is igy volt.
Veled meg senki értelmes emberfia nem akar egy klánban lenni mert... mert :D


Sziasztok!

Csak egy dologhoz szólnék hozzá,illetve kettőhöz.
Az első az hogy betoborzunk mindenkit elhelyezkedéstől függetlenül,csak sok jó játékos legyen a csapatban.
Mindennek van oka. Az hogy ti kívülről semmit nem látva a saját buta kis meglátásaitokkal találgattok,azon mi nagyon jókat mosolygunk.:)
A második Arch. Arch-nál ügyesebb játékost,vezetőt,és korrektebb embert a klánháború történetében nem ismerek (pedig v1 óta játszom,sok nagy klánban megfordultam már.) És a v23. a V23 az [R] világa volt. Én is ott voltam,az eGo (EgoPisták) vezéreként (Top3),egy északi elhelyezkedésű ütőképes csapatom volt,a DOW seggében voltunk,akik próbálkoztak ellenünk armákkal 2 hónapig,és miután belátták hogy nincs esélyük átjönni rajtunk diplomáciát ajánlottak. Sajnos Rans-éknak nem volt ilyen szerencséjük mint nekünk,őket ette meg a DOW. Rans skype-on felkért hogy reggeljek fel egy 26 pontos fiókkal,és irányítsam a csapatot. Miközbe az eGo-t vezettem,az R-Dt is vezettem keményen egy napig egy 26 pontos accból. Kicsit vicces volt. Egy nap után rájöttem hogy az ottani játékosok arca sokkal nagyobb a játéktudásnál,és megköszöntem Rans-nak a lehetőséget,és töröltem a fiókot.(http://hu.twstats.com/hu23/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1168198)
Ezekután az R-D 1 hónapig bírta,és beolvadtak az [R] klánba.
Hogy utána mi történt nem tudom mert ott kellett hagynom azt a világot,de szerintem mindenki tudja,hogy ott az R-Dnek köze nem volt a szervergyőzelemhez.

Ennyi. És ezt egy olyan valaki mondja akivel többször voltunk ellenfelek mint ahányszor társak.
Most pedig ott vagyok a klánjában alvezérként. Pedig voltak konfliktusaink bőven.
Aki ismer az nem dobálózik ilyesmivel,hogy ppzek meg csalok. Mert tudja,hogy nagy hülyeség.
Nagy az arcom? Az lehet,bár az is lehet,hogy csak nektek mutatom azt.
De azt lehet mondani,elfogadom. Megmondom,hogy van is mire és kész :D
De olyan senki ne mondjon,hogy nem játszok becsületesen,vagy nem segitek bárkinek akinek szüksége van rá
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Aldaron,Robi melózik sokat,azért nem tud lenni. Az elején ő vitte a hit the arch fiókot.
Most Fronttal van dualban elméletileg,de várjuk még azt mikor gyakorlatilag is úgy lesz :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Szuper, és köszönöm az infódat :)
Tudom h sokat melózik mondta, még 1 hónapja kb, h rengeteg lesz a melója és nem tud sok felé koncentrálni
;)
 
Fent