=mhc=? :p

  • Témaindító DeletedUser18459
  • Kezdés ideje

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Szuper, és köszönöm az infódat :)
Tudom h sokat melózik mondta, még 1 hónapja kb, h rengeteg lesz a melója és nem tud sok felé koncentrálni
;)

Most kint van épp németeknél valami munkaügyben :D Jobb volt mikor még levelezőn volt,egész nap gépnél :D
Na meg akkoriban nekem is több időm volt egyhuzamban,dualban nemzetközin is szép sikereket tudtunk elérni.
 

DeletedUser18465

Vendég
láttam képet facen :D be likeoltam remélem értékelte xD
azért egész nap a gépnél elég durva én 48 óráztam már V27-es armánál anno mondjuk elég sokan tudják milyen érzés ez, Gúnyos(felderítő) is ott volt :D vagyis nem tom látta e :p
 

DeletedUser18583

Vendég
Most kint van épp németeknél valami munkaügyben :D Jobb volt mikor még levelezőn volt,egész nap gépnél :D
Na meg akkoriban nekem is több időm volt egyhuzamban,dualban nemzetközin is szép sikereket tudtunk elérni.

Arch a németekhez lenne kedved jönni egyszer ? :D
 

DeletedUser18465

Vendég
arch ott is átüti a kezdővédelmet, mondjuk meglepődnének a németek h mi a fene :D
 

DeletedUser18583

Vendég
Ott elég sok archal egy szintű ember játszik és nem olyan picik a világok mint itt :D
 

DeletedUser

Vendég
En sem xD de szerintem menne anélkül is eddig 10-15 ember jött össze :)

nem menne nyelvtudas nelkul, jo par ember kell akik magas szinten beszelik a nyelvet, ott is kell diplomacia, s ha beszelni se tudsz targyalni se.
Osszevissza irsz, semmi alapja nincs annak, ha lenne komoly szervezkedes kulfoldi szerora akk nem vinnenek teged az tuti:))
bohoc vagy es az a klan is bihoc amelyik felvesz teged.
 

DeletedUser18583

Vendég
nem menne nyelvtudas nelkul, jo par ember kell akik magas szinten beszelik a nyelvet, ott is kell diplomacia, s ha beszelni se tudsz targyalni se.
Osszevissza irsz, semmi alapja nincs annak, ha lenne komoly szervezkedes kulfoldi szerora akk nem vinnenek teged az tuti:))
bohoc vagy es az a klan is bihoc amelyik felvesz teged.

Latod megint okos akartal lenni de nem lettel en csak azt mondtam en nem tudok nem azt hogy a tobbiek nem tudnak de hisz te profi vagy es mar megint tudod elore ezeket gondolom aludj inkabb egyett ....
Amugy szerintem jobban utalnak itt teged mint barki mast a magyar kh-n mig te probalsz sunyi aljas modon nyerni addig mas feltorekszik egy kis pp-ert vagy szervergyozelemert a sajat fajtadat is eladnad mert nem tudod mi a jatek lenyege
 

DeletedUser18477

Vendég
Felhívom Mindenkinek a figyelmét, hogyha a bannolt felhasználók újra regisztrálnak, új névvel, az szabályellenes és ugyancsak tiltás lesz a jutalmuk! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Felhívom Mindenkinek a figyelmét, hogyha a bannolt felhasználók újra regisztrálnak, új névvel, az szabályellenes és ugyancsak tiltás lesz a jutalmuk! :)

Akkor bant swaknak :D
vagyis petinek aki swak és iskolás meg egyetemista meg okos, meg űvelt....
Áhh hagyjuk bannt neki :D
 

DeletedUser18465

Vendég
hogy dobod el az ágyat ?
nem lemaradt az ékezet ? :D

na jó hülyülök bocsi :p
 
Fent