=mhc=? :p

  • Témaindító DeletedUser18459
  • Kezdés ideje

DeletedUser18459

Vendég
ego mindenhol van, az ido majd igazol valakit, de abban 100% os vagyok, h azok kozul akik hozzaszoltak eddig ehez a topichoz nem sok jatekos lesz ott a vegelszamolasnal :) beleertve magamat is :)
 

DeletedUser18324

Vendég
Te beszélsz,aki egykori klánod körleveleit másolgatod? :)
Respect,még jó,hogy itt mindenki ennyire tiszta lelkiismeretes,csak a másik 1 szenny..:)
 

DeletedUser18465

Vendég
nem másolta Witcher :) kiragadta a lényeget tudod sok a különbség :)
Te beszélsz lelkiismeretességről ? jajjj
 

DeletedUser17767

Vendég
Szivesen a szemedbe néznék Ildikó ! ;)

Annyira de annyira bírom ,hogy én vagyok a bűnbak ,amiért a szánalmas Északotok összedölt ,mint egy kártyavár !

Láttam mennyire tehetséges vagy , az első nap után, ahogy rád álltam , már sírtál a fórumon , szerencséd ,hogy kifogytam nemesekből ....

Szavak ,csak szavak ..... Ennyit tudtok ,semmi mást . Amikor a tettek mezejére kellene lépni , sorra nyomjátok a törlés gombot .

Tudom ,hogy ott legbelül te is tudod ,hogy nekem van igazam !! de persze ilyenkor az a szokás ,hogy a másikat lehujjogjuk .... ;)
 

DeletedUser18324

Vendég
Nem becsülöm le az MHC-t,Monti tud érdekes fordításokat csinálni.
Tény ami tény viszont,hogy ennél gyengébb MHC még nem volt taglistát tekintve..:)
De öülök,hogy így egymásra talált a 2 Lelkiismeretes ember..:)
Idi,miért nem vagy még MHC-ba? :)
Nem látod Aldaon melletted áll? :))
 

DeletedUser16371

Vendég
Szivesen a szemedbe néznék Ildikó ! ;)

Annyira de annyira bírom ,hogy én vagyok a bűnbak ,amiért a szánalmas Északotok összedölt ,mint egy kártyavár !

Láttam mennyire tehetséges vagy , az első nap után, ahogy rád álltam , már sírtál a fórumon , szerencséd ,hogy kifogytam nemesekből ....

Szavak ,csak szavak ..... Ennyit tudtok ,semmi mást . Amikor a tettek mezejére kellene lépni , sorra nyomjátok a törlés gombot .

Tudom ,hogy ott legbelül te is tudod ,hogy nekem van igazam !! de persze ilyenkor az a szokás ,hogy a másikat lehujjogjuk .... ;)

Nem te vagy az egyedüli oka annak, hogy az Észak ott tart, ahol. (Azért az összedőlés túlzás.)
De attól még az, amit műveltél ott gerinctelenség volt.

Tudom, te nem hiszel a klánhűségben.
De ha már itt meg lett szólítva a klánom, gondoltam, reagálok.
 

DeletedUser17767

Vendég
Kecskére káposztát !

Az minden volt csak klán nem... Gerinctelen ? Az vagyok ,és az is maradok ! Viszont egy dolgot ne felejts ,nem kémkedtem soha senkinek ,nem vagyok az a tipus ! ;)

Magadban keresd a hibát ,ne másban . Az olyan "okos" gyerekek ,mint te ,soha nem tanulnak hibáikból, sajnos....!

Egy jó vezér először magában teszi fel a kérdést : miért hagyott el a társam ?
 

DeletedUser16371

Vendég
Társam? Társnak nevezhető-e az, aki 1,5 hónapig nem ír semmit a fórumra, nem küld senkinek segítséget, nem támad a klánnal, ellenben amikor arma van saját szakállra befoglalja a társai elől az arma célpontokat, (utóbb kiderült falucseréről volt szó, az ellenféllel).
Bónuszba utána befoglal 100 barbit csak úgy, majd a kilépése előtt 1-2 nappal rámegy egy abbahagyóra anélkül, hogy bárkit is megkérdezne.

Igen, elkövettem egy hibát. Pont akkor tudtam meg 80-90%-os bizonyosságra, hogy át fogtok állni, amikor Baltazar elkezdte osztani az arma célpontjait. (Már ha azt armának lehet nevezni.)
Akkor és ott le kellett volna fújnom, és gyorsan átszerveznem rátok. Az, hogy nem így cselekedtem, hanem adtam egy esélyt, valóban az én hibám volt.
De ezt a hibát másodszorra már nem követtem el.
 

DeletedUser17767

Vendég
Hányszor írtál rám ,hogy na mi az ábra tesó élsze még ? :D

Nem emlékszem ,hogy ilyesmit irtál volna nekem ,valaha is .

Arma ? Kilépésem után láttam a nagy Észak mire volt képes ..... 100 nuke ? ennyit tudtatok rám dobni ? talán még annyi se volt .... szánalmas !!!
 

DeletedUser18477

Vendég
Kedves Játékosaink!

Megkérnék mindenkit, hogy egymás szidását, ócsárolását fejezzétek be ezen a fórumon. A vitáitokat rendezzétek le játékon belül. Akik nem tartják be a szabályzatot, pihenőre fogjuk küldeni!
 

DeletedUser16371

Vendég
Hányszor írtál rám ,hogy na mi az ábra tesó élsze még ? :D

Nem emlékszem ,hogy ilyesmit irtál volna nekem ,valaha is .

Arma ? Kilépésem után láttam a nagy Észak mire volt képes ..... 100 nuke ? ennyit tudtatok rám dobni ? talán még annyi se volt .... szánalmas !!!

Úgy tűnik, kissé szelektív a memóriád ;)
http://kepfeltoltes.hu/view/160210/1425444850K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Hát, jópárszor. Csak skypeon négyszer, abból egyszer azért, mert kellett valami-khn is írtam, ott se kaptam választ.
Meg még khn is írtam párszor, volt, hogy úgy kellett előszedni titeket, hogy szíveskedjétek már odaadni nekem a fiókot, hogy védekezhessek benne és ne vigye a falvakat a Jbandy...
Aki nem akar kommunikálni, azzal elég nehéz.

Miután arma után kb. 1 héttel léptetek ki, nem értem, miért várod, hogy kapj 1000 nukot-nem ment rád semmiféle arma.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17767

Vendég
Skyepon nem voltam elérhető az ünnepek alatt ,de ezt mondtam is ,többeteknek .

Marci ! Még mindig nem értem miért csodálkozol ?

Amikor átléptek Tasiék tudtad jól ,hogy előbb utóbb énis menni fogok és nem tettél ellene semmit ! Még emlékszel az Intrik oszlása után mit dumáltunk ? A vezérekről ,meg a Resetről ? emlékezz vissza . Pályafutásom során mindigis utáltam az egész Reset-et ,nem gondolhatod komolyan ,hogy velük együtt fogok törölni . ;) Ahogy Dani is befejezte a v30at nem volt ott mit keresnem , azért vagy pipa rám ,mert elvesztetted az egyik alap emberedet a klánból . Tűzbe merem tenni a kezem ,hogy ha egyik kis játékosod lép ki nem fújjátok fel az ügyet ennyire ....

Nekem veled nincs semmi bajom ,mint játékossal ,mert játékosként jó vagy ,nagyon is !Az idegesitt ,hogy nem látod a fától az erdőt ,az elveid egyszer a sírba visznek . :)) A vezérkedéshez viszont még fölkell nőnöd !
Én csak látom magamról ,hogy elég csapnivaló vezérecske voltam Intrikben ,és ezt be is látom !
 

DeletedUser16371

Vendég
Skyepon nem voltam elérhető az ünnepek alatt ,de ezt mondtam is ,többeteknek .

Marci ! Még mindig nem értem miért csodálkozol ?

Amikor átléptek Tasiék tudtad jól ,hogy előbb utóbb énis menni fogok és nem tettél ellene semmit ! Még emlékszel az Intrik oszlása után mit dumáltunk ? A vezérekről ,meg a Resetről ? emlékezz vissza . Pályafutásom során mindigis utáltam az egész Reset-et ,nem gondolhatod komolyan ,hogy velük együtt fogok törölni . ;) Ahogy Dani is befejezte a v30at nem volt ott mit keresnem , azért vagy pipa rám ,mert elvesztetted az egyik alap emberedet a klánból . Tűzbe merem tenni a kezem ,hogy ha egyik kis játékosod lép ki nem fújjátok fel az ügyet ennyire ....

Nekem veled nincs semmi bajom ,mint játékossal ,mert játékosként jó vagy ,nagyon is !Az idegesitt ,hogy nem látod a fától az erdőt ,az elveid egyszer a sírba visznek . :)) A vezérkedéshez viszont még fölkell nőnöd !
Én csak látom magamról ,hogy elég csapnivaló vezérecske voltam Intrikben ,és ezt be is látom !

Mondtam én, hogy csodálkoztam rajta? :) Csak a kilépés módján csodálkoztam.
De attól még nem tartom korrektnek a távozás módját. Pláne azt, hogy kritizálsz egy klánt, aminek az életében te magad nem vettél részt aktívan.

Amúgy nem az ünnepek alatt írtam, hanem előttük, illetve utánuk :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent