=mhc=? :p

  • Témaindító DeletedUser18459
  • Kezdés ideje

DeletedUser18465

Vendég
de miért nem a szerveren harcoltok, ha ekkora ászok vagytok?

nekem felhivták a figyelmem, hogy pár hozzátok hasonló itt ócsárol engem és a klánomat, ez nektek a tisztességes?
ok, harcoljunk, ha befejezitek az általatok inditott témát, én sem reagálok, lerendezzük játékban bárdosokkal, ok?

igy elég korrekt?

Te vagy még mindig rákattanva a témára én már rég nem folytattam, közbe te osztod még mindig az észt, hihetetlen vagy eskü rólad ódákat írnak majd a khban... Jóéjt !
 

DeletedUser16088

Vendég
most este jöttem erre a fórumra, 4 uj oldal, annak a felét te irtad, s én vagyok rákattanva?

én örülnék legjobban ha leszakadnál rólam, s akkor küldök neked plüsmacit
 

DeletedUser18465

Vendég
Hát ez kész ez a nő, szó sem volt 4 oldalon keresztül rólad, hanem Witcherről, beképzeled a dolgokat Évi :) Doktor úr segít majd rajtad :)
 

DeletedUser16088

Vendég
eddig nem személyeskedtem veled, mert arra is méltatlan vagy... te miért teszed?
remélem support látja és reagál,
a hozzád hasonló otrombák miatt ilyen ez a fórum, csak a sárdobálás...

ez lehet otthon a családodban elfogadott, de itt próbálj meg kulturemberként viselkedni, tudom, neked ez nem egyszerü feladat...
 

DeletedUser18465

Vendég
nem is reagálok erre, a gyengébbik nemmel nem illik főleg aki ilyen értelmi szinten van :)
 

DeletedUser16088

Vendég
ne is reagálj, igyál!
akkor erősebbnek látszol...

az IQ szintedet megismertük az eddigi HSZ-ekből, s a bátorságodat is,
itt verd magad, szájkaratéban győztél...

grat!

ez vagy te? ez vagy te...
 

DeletedUser18548

Vendég
Bolcskei nagyon gáz vagy

Mindenki tudja, hogy az mhc től tartassz...
És akkor te már mért nem vallod be? Mért tagadod?

Valamint...
A klánod tartott az öregektől, te meg ahelyett, hogy megvívtad volna a háborút, inkább beolvasztottad őket..
Gratulálok az öregek vezérének, ezzel a lépésével bukta a világon nyerésének esélyét..
Witcher ugyanúgy nem fogod tudni megtartani a dream et, mind a V29n vagy a 31n...
Túlságosan üldözési mániád van, és nem bírod elviselni, ha nincs igazad, bántja az egódat..
Erről páran tudnának mesélni...

De hajrá, keményen 4klánnal toljátok még vagy 1-2hétig, amíg be nem indul az üldözési mániád..

Valamint!
Veszteseket védessz. 1hétig bombáztam a gyereket mire védőt kért, és ilyen embereket védetsz be, de nem is akárhogy :D
Te nem mertél ide védőt küldeni.. :D hát ez poén.. Nagy a szád, hogy meg kell védeni a klánodtársait, de te nem teszel érte semmit, csak küldessz egy fake támadást.
Vicces dolog, hogy pont te magyarázol a klán összetartásról.

Na mindegy, ne itt szájkaratézzatok, beleértve Évit is, és az mhc összes tagját. Menjetek a világra és püföljétek egymást ott ;)

Szép világ lesz amíg, a Dream szét nem esik, aztán az MHC elviszi a világot. Ez a történet már rég meg lett írva ;)

Üdvözlettel:
A Hercegség
 

DeletedUser17767

Vendég
mémek.jpg

Aldaron !

Remélem tövig ér a nyelved minden egyes tisztára nyalt hátsó esetén ! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Már csak Te hiányoztál :p
Igazából pont rád nem voltam kiváncsi :)

e6dd385c98cf2adfcb07062a4680e229.jpg
 

DeletedUser18465

Vendég
Bolcskei nagyon gáz vagy

Mindenki tudja, hogy az mhc től tartassz...
És akkor te már mért nem vallod be? Mért tagadod?

Valamint...
A klánod tartott az öregektől, te meg ahelyett, hogy megvívtad volna a háborút, inkább beolvasztottad őket..
Gratulálok az öregek vezérének, ezzel a lépésével bukta a világon nyerésének esélyét..
Witcher ugyanúgy nem fogod tudni megtartani a dream et, mind a V29n vagy a 31n...
Túlságosan üldözési mániád van, és nem bírod elviselni, ha nincs igazad, bántja az egódat..
Erről páran tudnának mesélni...

De hajrá, keményen 4klánnal toljátok még vagy 1-2hétig, amíg be nem indul az üldözési mániád..

Valamint!
Veszteseket védessz. 1hétig bombáztam a gyereket mire védőt kért, és ilyen embereket védetsz be, de nem is akárhogy :D
Te nem mertél ide védőt küldeni.. :D hát ez poén.. Nagy a szád, hogy meg kell védeni a klánodtársait, de te nem teszel érte semmit, csak küldessz egy fake támadást.
Vicces dolog, hogy pont te magyarázol a klán összetartásról.

Na mindegy, ne itt szájkaratézzatok, beleértve Évit is, és az mhc összes tagját. Menjetek a világra és püföljétek egymást ott ;)

Szép világ lesz amíg, a Dream szét nem esik, aztán az MHC elviszi a világot. Ez a történet már rég meg lett írva ;)

Üdvözlettel:
A Hercegség

Amugy az kicsit fura, hogy mennyi minden kiderül 1 nap alatt, szegény már nem is mer sztem feljönni ide :S Sokan mondják azt, h tényleg ppért akarta a tagokat az Öregre küldeni, de amugy nem rossz ötlet. Ha vezérszóra nem hallgatnak, domináljon a pénz, elvégre minden egyes kiütött tag után kapnánk 100ppt az maga lenne a gazdagság. még ppt sem kéne vennem mert Witcher fedezi a következő világot, mondjuk nem tom honnan szerzett volna annyi ppt, mindenesetre gazdaggá tenné a játékosokat, már értem miért vannak ott annyian :) Most h nincs az Öreg klán így milesz ? :O olyan szép kék lett a térképetek 4 klánt is vezettek ez maga a csúcs, biztos nagyon leterhelt Witcher de Ő annyi kockázatot vállal egy játék miatt hogy fejlődni sem fognak tudni mert az értékes tagoknak kb 10 órákat kell majd menni a legújabb falukért, persze barbizók előnyben :)
Tényleg szép kék a térképetek már csak pár klán van melletettek azokat is olvasszátok sztem Witcher mert mindent az MHC ellen :)
 

DeletedUser17767

Vendég
Tudod kedves ,én nem nyalom tisztára senkinek ! ;)

Évikét idézve :
ne is reagálj, igyál!
akkor erősebbnek látszol...

az IQ szintedet megismertük az eddigi HSZ-ekből, s a bátorságodat is,
itt verd magad, szájkaratéban győztél...

grat!

ez vagy te? ez vagy te...

csak ennyire néznek fel rád , gratulálok :)
 

DeletedUser17767

Vendég
Emberfióka ,én nem szavakkal dobálózok !

Jól elvagy a junior MHC-vel , majd beszélünk ha letettél valamit az asztalra !

Kiváncsi vagyok a híres úthengered meddig fog gurulni :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Jólvan igor :)
Elvégre nem tom most is ki dobálózik a nagy szavakkal :)
Legyél is kíváncsi hamarosan külső szemlélőként nézheted :)

Sok sikert !
 

DeletedUser17767

Vendég
Legyen igazad ombre ! :)

Majd meglátjuk ki nevet a végén ! :)

Csüsz !
 
Fent