=mhc=? :p

  • Témaindító DeletedUser18459
  • Kezdés ideje

DeletedUser18465

Vendég
Üdv mindenkinek.
Elsőre Aldaon,kélek vegyél 1-2 helyesírási órát,mert pocsék a helyesírásod,ez talán vezérhez méltó? :)
Évi nevét illik nagy betűvel írni,mivel személy név,s nem is mennék bele a többibe.
Érdekes ember vagy,mint a klánod is,hogy is mondjam,érdek ember..
A világ elején puncsoltál,most meg Évi utánzatának hívsz? :))
Maradj v34-en koma,s toborozz még pá embert,mert ez az MHC szürke árnya egykori önmagának..
Hogy is mondtad a világ elején?
Isten ments hogy még 1x Psychopapával játssz,erre ott virít az MHC alklánba..:D
Ez az MHC semmit nem mutatott eddig,jah,vagyis de..
Toborozna mindenhonnan,kémek mindenhol..stb..
S te beszélsz gerinces játékról? :)
A klánom dolgait pedig bíz rám,én sem firtatom,hogy ez az MHC kb semmit nem ér..
V18-as MHC volt az eddigi leggyengébb MHC,e most túltettetek rajta..:)
Remélem a Fhüreretek ezúttal nem menekül el a vereségetek elől..;)

Sok siket mindenkinek,s kis emlékeztető:
https://www.youtube.com/watch?v=kEqOJ25Ryms


Bocsi de nem vagyok vezér :) neked meg vezérhez méltó módon kéne tudnod amit általánosba megkellet volna tanulnod hogy nem keleten vagyunk hanem nyugaton :)
Szia, igen szarul írok tudom :D szoktam hibázni :) Mellesleg psyhoról nem tudok, nem tudom a játékos accját Witcherkém :)
Gyengeségből behívod magad mellé az Öreg klánt akiket sajnálunk mert jó játékosok :( És pont hozzád mentek, persze nálatok is vannak belső viszályok de képzeld, nálunk se skypon se fórumon nem volt még egyetlen vita sem :) Ugyan már Witcher ha annyira gyengék lennénk, V32-ről nem hívtad volna be az egyik nagyvezért aki visszamondta :) Tehát ebből is látszik hogy rettegsz csak nem tom mitől mert ugye a közeletekben sem vagyunk MÉG:)
Witcher V31-en ugyanezt játszottad el betoborzod a nagyokat és majd sírórohamot kapsz ha bomlik a Te kis klánod, Összetörnek az álmaid és sírhatsz anyuci szoknyája alatt :(

Halálunkig az álmainkért :D
nem tom honnan szedted de ezen még mai napig is nevetünk :)
Ja és még egyet hozzátennék :)
Witcer drága egyetlen DREAMES vezetőcske :) ne igyál előre a medve bőrére :) lehet ez az MHC fog titeket megverni de lehet az sem kell, mert V31, vagy V29-es szitu fog megismétlődni :)
Szia Bölöcskei :)
 

DeletedUser18324

Vendég
Biztos nektek van igazatok..:)
De Ildi te vagy a legszebb,aki folyamat bomlasztana csak..:)
Tudod,elsőre sajnáltam,hogy elmentél,majd mikor kb 15-20 levelet kaptam,hogy érted nem kár,nem is írtam inkább neked..:)
Aldaron,nagy szavak ezek,kíváncsian várom a fejleményeket..:))
Csak azt sajnálom,hogy nincs itt sok olyan játékos,akik igazi MHC-sok voltak..
A nevetek a régi,de más semmi.
Sok sikert,s találkozunk a harcmezőn..:)
 

DeletedUser18465

Vendég
Hoppááá Bölöcskei :O miket tudunk meg rólad :( Semmi baj megértjük, hogy félsz :)
nyugodtan szórd a ppdet ha csak így képesek a tagjaid támadni pp unszolásra :)
Nálunk csak kérni kell ezeket és a kérést teljesítik még Te ppvel győzködöd a tagjaidat :)
Csak így tovább Witcher
 

DeletedUser18465

Vendég
Biztos nektek van igazatok..:)
De Ildi te vagy a legszebb,aki folyamat bomlasztana csak..:)
Tudod,elsőre sajnáltam,hogy elmentél,majd mikor kb 15-20 levelet kaptam,hogy érted nem kár,nem is írtam inkább neked..:)
Aldaron,nagy szavak ezek,kíváncsian várom a fejleményeket..:))
Csak azt sajnálom,hogy nincs itt sok olyan játékos,akik igazi MHC-sok voltak..
A nevetek a régi,de más semmi.
Sok sikert,s találkozunk a harcmezőn..:)

Jajjj Istenem :) annyira jó ilyenen nevetni feldobod a napom Witcher :)
Witcher ugye ugye kiderülnek a dolgok bár ezt tudtuk, hogy félsz kicsit de nem becsülünk le titeket :) Jók voltak a startereid ;)
 

DeletedUser18324

Vendég
nem szokások kör levelet másolni vagy bár mit,de ha már meg vagyok bélyegezve.
ezt Witcher írta.
Paktumunk része,hogy mind a 2 fél kiteszi a másik fél által farmolt/kiütött személyeket.
Ezen Paktum előnyös része,hogy sok remek játékos van mind a 2 csapatban,s ha egymással viaskodunk keleti riválisunk az =MHC= nagy előnyre tehet szert.

:)))
Járasd csak le magad,én jót nevetek..:)))
Remélem az életeben rendbe jöttek a dolgok,mert a fejeben látom nagy a zűrzavar..:)

Aldaon: Igen,félek,majd pont 1 játékban..;)
Én megmondtam az elejétől,ellenetek készülünk,s igen,ennek okán tettem is lépéseket,mert ti elég gerinctelenül játszotok.
Ugye? Kitiltások,kémkedések..stb :))
Akkor ki fél kitől? :)
De ami legjobban tetszik,hogy szavakkal nagyon dobálóztok,mint v18-on,de a statot nem magyarázod ki..;)
Szegény társaitok,sora kidobáljátok majd,s vissza veszitek,ha elfoglaltuk,nehogy az MHC statja romoljon..:D
Ezzel meg is köszönöm a Becsület,s tisztesség 2 mintapéldányának,eme remek társalgást!
Remélem a játék tudásotok is van akkora,mint a szátok..;)

További kellemes játékot mindenkinek,s szép napot!

Ui.:http://hu.twstats.com/hu34/index.php?page=player&id=1227300
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
nem szokások kör levelet másolni vagy bár mit,de ha már meg vagyok bélyegezve.
ezt Witcher írta.
Paktumunk része,hogy mind a 2 fél kiteszi a másik fél által farmolt/kiütött személyeket.
Ezen Paktum előnyös része,hogy sok remek játékos van mind a 2 csapatban,s ha egymással viaskodunk keleti riválisunk az =MHC= nagy előnyre tehet szert.

Pfff Witcher saját magad hazuttolod meg már megint, ócsárolod az MHC-t utánna kiderül, hogy az egész miellenünk irányul :)
Még hogy nem félsz :) lehet vagytok 200-an vagy nem is tudom mennyien fértek el 4 klánba de stratégiailag visszafogtok esni... térképszerkesztőbe megnéztem most ezt a csodás fúziót, olyan kékek vagytok, hogy az csak na...

Ja és igen erről beszélek Witcher légyszi javítsd már ki ezt a levelet mert mi nyugaton vagyunk. nem keleten :) csak segíteni akarok h a tgjaid nehogy eltévesszék az irányt :) Remélem ettől jobban fogod koordinálni őket a csatamezőn :)
 

DeletedUser18465

Vendég
:)))
Járasd csak le magad,én jót nevetek..:)))
Remélem az életeben rendbe jöttek a dolgok,mert a fejeben látom nagy a zűrzavar..:)

Aldaon: Igen,félek,majd pont 1 játékban..;)
Én megmondtam az elejétől,ellenetek készülünk,s igen,ennek okán tettem is lépéseket,mert ti elég gerinctelenül játszotok.
Ugye? Kitiltások,kémkedések..stb :))
Akkor ki fél kitől? :)
De ami legjobban tetszik,hogy szavakkal nagyon dobálóztok,mint v18-on,de a statot nem magyarázod ki..;)
Szegény társaitok,sora kidobáljátok majd,s vissza veszitek,ha elfoglaltuk,nehogy az MHC statja romoljon..:D
Ezzel meg is köszönöm a Becsület,s tisztesség 2 mintapéldányának,eme remek társalgást!
Remélem a játék tudásotok is van akkora,mint a szátok..;)

További kellemes játékot mindenkinek,s szép napot!

Ui.:http://hu.twstats.com/hu34/index.php?page=player&id=1227300

Húhhha 1 statot idemutatsz, most aztán bomlunk is :( Nézd már meg hol van Ebből játékosunk kérlek :) MHC-ba és segítjük nyersivel a gyorsabb fejlődés érdekében ! Mellesleg az Öreg foglalta el nem Ti ! ne ékeskedj másnak az eredményével !
Senkit nem dobunk ki ellenkezőleg segítünk a fejlődésükbe kérdezd már meg kérlek, hogy hány embernek küldünk mi nyersit, Witcher Te semmivel sem vagy tisztába V34-en ocsárolsz minket gyengíted itt az MHC nevet holott félsz, minden egyes tetted azt bizonyítja, hogy félsz.. Elég nagy falat egy ilyen embernek mint Te a kh, nincs ideged hozzá sőt meg is értem ennyi kudarc után amennyit átélltél a khban V31-es bukás V29-es bukás :( de példaértékű hogy az akarásvágy megvan benned :)
Witcher nem akarok leveleket másolni neked amiket több kézből visszakaptam :) nem akarlak lejáratni Téged nem én lennék :) még túl korai :)

a bannolásokról meg annyit h nem banoltatunk senkit ok nélkül de te néha megteszed ugyebár :) no lám mennyi mindenről tud ez az Aldaron (kémek nélkül) csak tudod nem egy tagod jön sírni hozzánk :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Witcer ez nagyon szép idézet, bár nem tom ki rajong érted, csak a végén nehogy Istenként tiszteljenek
 

DeletedUser4544

Vendég
Szánalmas!
Azt hittem V31 pofonja után legalább csendbe okosan építkezik Bolcskei. De nem.
Úgyanúgy nagymellény, úgyanúgy az ellenfél szidása.
Ne feledd el a V31en is kifarolt mögüled a klánod, és elárult. Amíg nincs biztos alapja a klánodnak, nem értem minek kell ide kijönni és égetni magad? Csendbe ügyesen építkezz. Az elismerést akkor fogod kapni, amikor tényeket is leraksz az asztalra.
Ráadásul olyanokkal állsz le vitázni itt a külsön, akik udvari bóhocok minden világon. Vadvirág/Évike meg a többi krémje, minden világon legalább 5-6 klánba szerepel, mert kényelmetlen az a ő hátsójának. Ilyen emberekkel ne foglalkozz. 2-3 hó múlva, ezek már új világon lesznek, új reményekkel, de a körforgás mindig úgyanoda vezet nekik, csak nem veszik észre...Ne legyél olyan mint ők...Lépj ki a körforgásból, és légy okosabb.

Az aktivaknak meg üzenem, vegyétek a nyersit, mert lassan betelik a tőzsde.
 

DeletedUser18547

Vendég
"Witcher ezt nem szívesen írom ide ,de nem te vagy az aki annyira fél az =MHC= től,hogy mindenkivel össze borul.?
Elsőre nagy szavak aki minél több Öreg klános tagot ki nyír pp jutalmat kap.Majd az öreg klánokkal szövit köt.
Mindenkivel aki ott van a klánodnál,csak ne keljen harcolni "
ez igaz?
 

DeletedUser18465

Vendég
Szánalmas!
Azt hittem V31 pofonja után legalább csendbe okosan építkezik Bolcskei. De nem.
Úgyanúgy nagymellény, úgyanúgy az ellenfél szidása.
Ne feledd el a V31en is kifarolt mögüled a klánod, és elárult. Amíg nincs biztos alapja a klánodnak, nem értem minek kell ide kijönni és égetni magad? Csendbe ügyesen építkezz. Az elismerést akkor fogod kapni, amikor tényeket is leraksz az asztalra.
Ráadásul olyanokkal állsz le vitázni itt a külsön, akik udvari bóhocok minden világon. Vadvirág/Évike meg a többi krémje, minden világon legalább 5-6 klánba szerepel, mert kényelmetlen az a ő hátsójának. Ilyen emberekkel ne foglalkozz. 2-3 hó múlva, ezek már új világon lesznek, új reményekkel, de a körforgás mindig úgyanoda vezet nekik, csak nem veszik észre...Ne legyél olyan mint ők...Lépj ki a körforgásból, és légy okosabb.

Az aktivaknak meg üzenem, vegyétek a nyersit, mert lassan betelik a tőzsde.

Vigyori nem szimpatizálok veled, de most igazat kell hogy adjak neked is, sajnos mi megtapasztaljuk ezt, de ez van ezt kell szeretni :)
Sztem én kivétel vagyok :D Nem szereplek sok helyen (klánok)
 

DeletedUser18465

Vendég
"Witcher ezt nem szívesen írom ide ,de nem te vagy az aki annyira fél az =MHC= től,hogy mindenkivel össze borul.?
Elsőre nagy szavak aki minél több Öreg klános tagot ki nyír pp jutalmat kap.Majd az öreg klánokkal szövit köt.
Mindenkivel aki ott van a klánodnál,csak ne keljen harcolni "
ez igaz?

Háttt ezt csak vadvirág tudja meg akik ott voltak/vanak :) (körlevelek, fórumhzzászólások) :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
"Witcher ezt nem szívesen írom ide ,de nem te vagy az aki annyira fél az =MHC= től,hogy mindenkivel össze borul.?
Elsőre nagy szavak aki minél több Öreg klános tagot ki nyír pp jutalmat kap.Majd az öreg klánokkal szövit köt.
Mindenkivel aki ott van a klánodnál,csak ne keljen harcolni "
ez igaz?

NAgyon igazat adok neked mikis, én is pont emiatt léptem ki onnan :)
 

DeletedUser17666

Vendég
mikis ezt a uzenette ha elkuldod a supportnak azonnali végleges kizárás jár érte csak úgy szólok :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Heaven Te ottvoltál :O nem is tudtam b.meg :D
Hoppá milyen dolgok derülnek itt ki Bölcskei :D még minket akartál beállítani a gonosz embereknek :( :D

Igen ott voltam, vagyis az öregbe, csak senkinek nem tűnt fel, mert bal..sz vagyok, legfőbbképp az elején :)
 

DeletedUser18547

Vendég
na mielőtt megköveznek ezt nem én írtam ki én csak megkérdeztem igaz e!
előtte lévő oldalon írták :

Ma, 11:01 #24
=VadVirág=
=VadVirág= bejelentkezett
Senior Member

Csatlakozás ideje
Apr 2012
Hozzászólások
123

Alapértelmezett

Witcher ezt nem szívesen írom ide ,de nem te vagy az aki annyira fél az =MHC= től,hogy mindenkivel össze borul.?
Elsőre nagy szavak aki minél több Öreg klános tagot ki nyír pp jutalmat kap.Majd az öreg klánokkal szövit köt.
Mindenkivel aki ott van a klánodnál,csak ne keljen harcolni.

csak nem tudok rendesen idézetet csinálni ezért raktam "." így..:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
A klánom dolgait pedig bíz rám,én sem firtatom,hogy ez az MHC kb semmit nem ér..
V18-as MHC volt az eddigi leggyengébb MHC,e most túltettetek rajta..:)

Szóval ez a leggyengébb, de azért két hét után kelletek hozzá negyedezren, hogy ezt ki tudd jelenteni :D Nem beszélsz magad ellen?
 

DeletedUser11248

Vendég
Ugyan már Witcher ha annyira gyengék lennénk, V32-ről nem hívtad volna be az egyik nagyvezért aki visszamondta Tehát ebből is látszik hogy rettegsz csak nem tom mitől mert ugye a közeletekben sem vagyunk MÉG


Itt gondolom rólam van szó,bár nem biztos,mert nagyvezéröl írsz,én meg csak egy vezér vagyok a sok közül...de tekintve hogy én beszéltem vele,gondolom rám gondolsz...

Nem tudom hogy kinek mondtam hogy hívnak a 34-re..és az hogy jutott el hozzád,tekintve hogy soha nem beszéltem veled..de nem azért hívót mert félt,simán csak jobb két vezér mint egy,ha összetudnak dolgozni..egynek sok a dolga,kettőnél megoszlik.

Az a vezér amelyik nem készül az MHC-ellen,ha egy világon van velük és nem szövetségesek az nem is vezérnek való...ugyanígy a Spárta ellen és sorolhatnám...te azt mondod fél,szerintem meg csak elővigyázatos...amit jól is tesz.
 
Fent