=MH=

DeletedUser12127

Vendég
A TMP-ről mint rövid névről nekem már eleve a "Temporary folder" elbnevezés jutott eszembe.
Mikor először láttam a ranglistán először még le sem esett, hogy a Triumph-ról van szó.
 

DeletedUser12157

Vendég
Mélia, már sajnállak...

Mélia:Jah nem is tudtad? Én tudtam csak még mindig nem vágom ki ő ...

a nevét nem tudom csak annyit, hogy van v13 érted?
De ha annyira érdekel téged a neve kérdezd meg tőle ... biztos válaszol majd ha meg nem tévedtem


Ha Tomi nem tudja a nevét hogy kérdezze meg? :)

Igen, szerintem mindenki tudta hogy van V13... :D
 

DeletedUser14936

Vendég
Mélia, már sajnállak...

Mélia:Jah nem is tudtad? Én tudtam csak még mindig nem vágom ki ő ...

a nevét nem tudom csak annyit, hogy van v13 érted?
De ha annyira érdekel téged a neve kérdezd meg tőle ... biztos válaszol majd ha meg nem tévedtem


Ha Tomi nem tudja a nevét hogy kérdezze meg? :)

Igen, szerintem mindenki tudta hogy van V13... :D

Drága Krisz barátom Darkira rá lehet írni itt IS HA NEM TUDNÁD meg v7 is ... Na szóval itt rá ír és megkérdezheti mi a neve v13
ÉS LÉGY OLY szíves ne szóljál be nekem ... ne egy olyan szólja meg a másikat akinek az alap műveltségi szinte 0 ... szóval légy oly szíves kerülni engem ahogy én is kerüllek téged drága.
 

DeletedUser14172

Vendég
Mélia, már sajnállak...

Mélia:Jah nem is tudtad? Én tudtam csak még mindig nem vágom ki ő ...

a nevét nem tudom csak annyit, hogy van v13 érted?
De ha annyira érdekel téged a neve kérdezd meg tőle ... biztos válaszol majd ha meg nem tévedtem


Ha Tomi nem tudja a nevét hogy kérdezze meg? :)

Igen, szerintem mindenki tudta hogy van V13... :D

Én meg téged sajnállak... Nincs benned annyi, egy csajnak ilyet írsz? Gondolkozz már el... Ilyet legszívesebben ki tépném a gépe mögül...
 

DeletedUser12157

Vendég
Drága Krisz barátom Darkira rá lehet írni itt IS HA NEM TUDNÁD meg v7 is ... Na szóval itt rá ír és megkérdezheti mi a neve v13
ÉS LÉGY OLY szíves ne szóljál be nekem ... ne egy olyan szólja meg a másikat akinek az alap műveltségi szinte 0 ... szóval légy oly szíves kerülni engem ahogy én is kerüllek téged drága.

:rolleyes:

:D:D:D
 

DeletedUser14172

Vendég
1. nem döntőd el hogy hívlak... Szólás szabadság van :) 2. Megvédelek mert fontos vagy3. Te offolsz a legtöbbet
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Drága Krisz barátom Darkira rá lehet írni itt IS HA NEM TUDNÁD meg v7 is ... Na szóval itt rá ír és megkérdezheti mi a neve v13
ÉS LÉGY OLY szíves ne szóljál be nekem ... ne egy olyan szólja meg a másikat akinek az alap műveltségi szinte 0 ... szóval légy oly szíves kerülni engem ahogy én is kerüllek téged drága.

Annyira nem érdekel,csak kiváncsi voltam,hogy megpróbál-e megint alkotni valamit az =MH= ellen,mivel V7ről bannolták(nem meglepő módon).:)

De gondolom még mindig ő szájkarateban a Number 1.:)

Azt hiszem hamarosan ezt bizonyitani is fogja.:)
 

DeletedUser14936

Vendég
Annyira nem érdekel,csak kiváncsi voltam,hogy megpróbál-e megint alkotni valamit az =MH= ellen,mivel V7ről bannolták(nem meglepő módon).:)

De gondolom még mindig ő szájkarateban a Number 1.:)

Azt hiszem hamarosan ezt bizonyitani is fogja.:)

"Ő szájkarateban a Number 1.:)" Erre csak annyit írok Ő megteheti szerintem elég sokat bizonyított már és Ő már letette a névjegyét v7... én eddig nem voltam v7, de folyton azt halottam hogy Ő a legjobb v7 vezér ...meg hogy Ő pro ...akik ezt terjesztették róla azoknak igazuk volt :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Pro-pro...

Mennyit hallani ezt.Az emberek túlságosan könnyedén dobálóznak ezzel a szóval.
Jó játékos,de rentgetek olyan jó játékos van még a magyar KH társadalomban,sőt nálánál jobb is akad nem egy.
 

DeletedUser12127

Vendég
Én ismerem Darky-t. Ott vagyok a V7-en. Sok munkát beletett az általa alapított klánba. Tisztelet érte. De hogy ő lenne a legjobb, azt azért vitatnám. :)
 

DeletedUser14172

Vendég
Jaj de dőlj már be minden pletykának... Lassan mindenkire azt mondják pro :D komolyan kezd nevetséges lenni mennyi játékos tartanak vagy tartja magát pronak :D
 

DeletedUser15172

Vendég
Azon gondolkodom, hogy ha lenne időm, egyszer szívesen megjelentettem az =MH=-val kapcsolatos gyűjteményem(talán, majd egy blogban)!
Félelmetes mennyi emberi butaság szülte és mulatságos történet gyűlt össze, s néha a mókának a kis firka is részese lehetett!

Jó volt veletek, de remélem nem adjátok el megint magatok az eredményért!
Ha csak játszani jöttetek, akkor ne sajnáljátok, ha tovább tart a szerver 2 hónappal! Miért sietnétek el, ha az már nem a ti játékotok? Nem jobb azokkal nyerni és úgy ahogy eddig játszottatok? Egyébként ti tudjátok!

Minden jót!
 

DeletedUser

Vendég
Egyszer volt hol nem volt volt egy Firka és egy Titkos......

A pökhendi Mesekirálynak akkora volt a mellénye, hogy nem fért bele a 120D Triumph-ba ezért szétszakadt az álmuk........

Mivel Waltdizni olyannak neveztél az elmúlt 4 napban vagy 100x ami neked hiányzik a két lábad közül ezért számodra és a vadkörte pusztító barátodnak üzenem:
-beeeeee.....beeeee!!!

Ja és kedves Zöld körte faló!! Ne a falujaidért aggódj hanem a szabadidődért!!! Elveszek az életedből jó pár napot vagy hónapot ezért a 3 napért. Itt fogsz görnyedni még jó pár hónapot és a végén happyend nélkül fogsz távozni. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ne farasszatok magatokat.
Firka,vagy kiscsillag vagy legyen barmi mas a neved.
En lehetoseget adtam neked ,hogy mesehoskent ,onalloan (nem Thomaxx iranyitasa alatt) jatszhasd a jatekod.
Soha semmilyen formaban nem sertettelek,ha csak az nem sert teged ,hogy a tobbseg velemenyet tartottam szemelott.
Valasztottal egy uj utat mikor thomaxxal szovetkeztel.
Jard vegig egyszer azt amit elkezdtel,es ne masokra mutogass.
.
Thomaxx,veled nem vagyok hajlando targyalni.
Ha a KHn belul meg kell kuzdenunk akkor allok eled,soha nem futottam el senki elol.
De nam vagyok hajlando belekeverni a KH n kivuli vilagot a jatekba.
.
Itt azt irtok amit akartok.
Akik ismernek mar a v13 as dolgaid miatt,azokat nem tudod meggyozni.
A kulvilag velemenye meg nem valtoztat a dolgokon ugy sem.
.
Elerted amit akartal,a fuzio nem sikerult.
A vege viszont a tortenetnek meg messze van.
 
Fent