Mely klánok tervezik az indulást V20-on?

DeletedUser

Vendég
Sok sikert Spártások:) a V20 a tietek, nem hiszem hogy indul komolyabb ellenfél!:)
 

DeletedUser13948

Vendég
Szia Pain! :)
Mi a helyzet veled, rég láttalak...
Jössz V20-ra?
 

DeletedUser15718

Vendég
Szevasz! :)

Igen jövök. Valahonnan valamikor. De jövök.
 

DeletedUser

Vendég
Most lemondok a faluosztásról, de csak amíg a 19-esen még van pár falu a kezeden ami kótyavetye tárgyát képezheti :D
Utána mehetünk,hogy vigyori falvait osszuk szét :D
Úgyse tud játszani :p

Sok sikert Spártások:) a V20 a tietek, nem hiszem hogy indul komolyabb ellenfél!:)

Végre egy világ ,ahol jól pofára eshetnek :p
Kivi leszek hogy abból a 15" gárdából hányan nem mennek majd...
mert sokan az biztos

Veronika Te nem mész ? :)
Alkothatnál új partnerekkel, meg új Méliákkal :p
 

DeletedUser

Vendég
A beállítások nem rosszak a fake limit ami gond.

Egyébként pont egy félórája írtam rá Vigyorira skypon,hogy nem hogy csinálnánk már vmit egyszer ketten.Én délen mindenképp összeszedek egy csapatot.Nem is rossz játékosokból,mert csak annyit kérek,hogy az elejét tolják meg,onnantól virágzik a lóhere:)A merőkanál a lényeg.
A v18 már nyerve van,igaz a top1 csávó egy parazita!Semmit nem tett és nem is fog az MHC-ért.
Mondjuk ez kutyául nem számít ott.Le is mondtam minden...sz@rságról.Respii persze örömmel el is vett mindent!Azonnal:)
Ejj pedig Szegény Darki ide adta amije volt:(
Csak nem bíííírom bevédeni:)
Vissza térve a 20-as szerverre,lesz egy klán még a Spártán kívül!
 

DeletedUser4544

Vendég
Visszaírtam roki, majd olvasd el.
Darkynak meg annyit, örülök ha jössz és örülök ha sebbzet vadként rám, ránk pályázol. Pont ezvolt a cél. Már a V15 is igen könnyedén ment, bár azért voltak gondok, de azok is legfőképp belül. Sajnos a V2es Westet nembírtam meggyözni hogy résztvegyenek, remélem meglepnek és megjelennek, de ha nem akkor más fiatal feltörekvő társulat. Minden világra kell egy ellenpolus. Ha ez nemlesz, rengeteg abbahagyót vonz akár nálunk is, mert kihivás pártiak vagyunk. Gyertek Darky vadásszatok le, ha tudtok. Sok sikert! Mi mindenképp ottleszünk.
 

DeletedUser16650

Vendég
A beállítások nem rosszak a fake limit ami gond.

Egyébként pont egy félórája írtam rá Vigyorira skypon,hogy nem hogy csinálnánk már vmit egyszer ketten.Én délen mindenképp összeszedek egy csapatot.Nem is rossz játékosokból,mert csak annyit kérek,hogy az elejét tolják meg,onnantól virágzik a lóhere:)A merőkanál a lényeg.
A v18 már nyerve van,igaz a top1 csávó egy parazita!Semmit nem tett és nem is fog az MHC-ért.
Mondjuk ez kutyául nem számít ott.Le is mondtam minden...sz@rságról.Respii persze örömmel el is vett mindent!Azonnal:)
Ejj pedig Szegény Darki ide adta amije volt:(
Csak nem bíííírom bevédeni:)
Vissza térve a 20-as szerverre,lesz egy klán még a Spártán kívül!

Naja, bizony ideálisak lesznek a beállítások és azt hiszem még egy jó kis klán lesz V20-on ;-), de ez idővel el fog úgyis vállni, mindenesetre várom/ várjuk.
 

DeletedUser15718

Vendég
Még pár csapat bejelentkezik és egész jó kis csatározások lesznek várhatóak :)
 

DeletedUser

Vendég
A beállítások nem rosszak a fake limit ami gond.

Egyébként pont egy félórája írtam rá Vigyorira skypon,hogy nem hogy csinálnánk már vmit egyszer ketten.Én délen mindenképp összeszedek egy csapatot.Nem is rossz játékosokból,mert csak annyit kérek,hogy az elejét tolják meg,onnantól virágzik a lóhere:)A merőkanál a lényeg.
A v18 már nyerve van,igaz a top1 csávó egy parazita!Semmit nem tett és nem is fog az MHC-ért.
Mondjuk ez kutyául nem számít ott.Le is mondtam minden...sz@rságról.Respii persze örömmel el is vett mindent!Azonnal:)
Ejj pedig Szegény Darki ide adta amije volt:(
Csak nem bíííírom bevédeni:)
Vissza térve a 20-as szerverre,lesz egy klán még a Spártán kívül!

Te is érdekes ember vagy Roki , amíg vitted a falvaimat addig lehetett veled beszélni ,aztán annyi.
Egyébként is önként adtam és örömmel :)
Nem kel ajnározni vigyorit, sem pedig a tetszésére lesajnálni engem ^^
Sajnos engem a hírem ott már megelőzött, így nem is volt ember aki támadott volna, nemcsoda hogy unalomba fulladt a 18-as játékom :p
Az a pár búgócsiga akit elmajszolgattam nem jelentettek valami nagy kihívást ott sem....
Az meg hogy Téged támadnak ,és nem engem,az megint csak arra enged következtetni ,hogy k@va jó játékos vagyok és ezt többen tudják Rólam :D hiszen csak akkor mertek bepróbálkozni,amikor a profilomra heccből felraktam a game over feliratot,mert már nagyon hiányzott egy kis izgalom......De így se értem el semmit, mert az első buktatások után abbamaradtak a próbálkozások :(

vigyori akivel nem játszottál ellenfélként arról ne alkoss véleményt.
A "sebzett vadkan" azért túllőtt a célon, Te sebezve még nem láttál sehol sem :p

Egyébként a veszély ösztönzőleg hat rám, mivel alapvetően lusta természetű vagyok , de ha rákényszerítenek ,szívesen alkotok :)
Így lett lezúzva ott az INSOS Theodorik is általunk :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Te is érdekes ember vagy Roki , amíg vitted a falvaimat addig lehetett veled beszélni ,aztán annyi.
Egyébként is önként adtam és örömmel :)
Nem kel ajnározni vigyorit, sem pedig a tetszésére lesajnálni engem ^^
Sajnos engem a hírem ott már megelőzött, így nem is volt ember aki támadott volna, nemcsoda hogy unalomba fulladt a 18-as játékom :p
Az a pár búgócsiga akit elmajszolgattam nem jelentettek valami nagy kihívást ott sem....
Az meg hogy Téged támadnak ,és nem engem,az megint csak arra enged következtetni ,hogy k@va jó játékos vagyok és ezt többen tudják Rólam :D hiszen csak akkor mertek bepróbálkozni,amikor a profilomra heccből felraktam a game over feliratot,mert már nagyon hiányzott egy kis izgalom......De így se értem el semmit, mert az első buktatások után abbamaradtak a próbálkozások :(

vigyori akivel nem játszottál ellenfélként arról ne alkoss véleményt.
A "sebzett vadkan" azért túllőtt a célon, Te sebezve még nem láttál sehol sem :p

Egyébként a veszély ösztönzőleg hat rám, mivel alapvetően lusta természetű vagyok , de ha rákényszerítenek ,szívesen alkotok :)
Így lett lezúzva ott az INSOS Theodorik is általunk :D

Emlékszel mit írtam anno? Az mhc-s "barátaid" csak addig lesznek míg elnem fogynak az ingyenfalvaid a számukra. Kedves Dark, csakhogy tisztába tegyük. Senki nemvitatja a kh-s tudásod. Senki nem kérdőjelezi meg a fanatikusságod. Jó játékos, jó harcos vagy, de nem egy hosszútávú megbizható csapatjátékos. Rettentő hamar robbansz, és azért mert 1-2 ember beléd köt, te ahhoz nyúlsz hogy a 1-2 emberbe minnél nagyobbat belerúghass és ekkor már nemérdekelnek azok a tagok akik mellett végig harcoltál. Hiába rúgsz bele 1-2 emberbe, ha közbe meg kibaxol a volt barátaiddal a volt társaiddal, 20-30 emberrel.
Ezen az egyen kéne változtatnod, hogy ne legyél ennyire forrófejű. Sose méregből dühből dönts. Ha tetszik ha nem, mostis megvezettelek. Nemakartál jönni V20ra, főleg nem komolyan. Belédcsíptem, erre te teljes mellszélességgel jössz, csakhogy elintézz. Te azért majd hogy engem elintézz mindent felfogsz áldozni. Az összes "barátod". Bár hozzáteszem ez mind kevés lesz, mert hogy ezt elérhesd, minimum egy MHC szintű klán kéne mögéd.....Kettönk között annyi a különbség, hiába lennél jobb harcos, hiába harcolsz ellenem napi 24et, én a napi 3-4 órámat úgy szétosztom hogy olyan biztos hátországom van, hogy esélyed sincs áttörni. Amíg te katonákkal harcolsz én stratégiával. V15ön is aktivitásom nézve, nemlehettem volna benne a top20ba, mégis 4. helyen zártam a szervert....Tudom-tudom, azért mert Sparta. Akkor V8on is véletlenül voltam top3 -scooby doo- néven Fs-be, és V10en is véletlenül voltam Top1 a Cordba....
 

DeletedUser

Vendég
Hajrá AKSZ !!!!

A Búgócsigások is készen állnak :D vigyori készen állsz ? :D
 

DeletedUser

Vendég
Az A-K-SZ készen áll. :)

Na hát az AKSZ egy egyik legfelháborítóbb klánnév amit látott a magyar KH. Már-már a hazaárulást is felveti. Aki nem tudja miért az tanuljnon több történelmet. Ahol lehet ezt a klánt ki fogom csinálni. Undorító!
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen,fáj az igazság...

Nos igen a szokásos, hogy el kellett mennem meg elfogyott a prémcsim azért nem tudtam itt lenni,meg otthon is zűr volt a családnál etc..etc...
Persze amikor a napi hülyeségeidet küldted rám, olyan napi 100-200 bejövőt akkor kifogásnak nyoma sem volt ...milyen érdekes.

Az igazság valójában az,hogy annyira beleduráltad magad a letámadásomba hogy szarul esett amikor a Támadó sereg arzenálod 70%-a a kukába ment, a WikinG híres védőtechnikájának köszönhetően .
Ezt a technikát még titokban tartjuk :)

Nem is szaporítanám tovább a szót ,nézzük a tényeket :

>>>> STATISZTIKA : ÍGY KEZDŐDÖTT

Itt van a lényeg :

Side 1:
Players: TheodoriK
Side 2:
Players: Dark Lord Vezér, I.Barbarossa Frigyes

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 0
Oldal 2: 21
Különbség: 21

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 0
Oldal 2: 210,326
Különbség: 210,326

chart


EGYETLEN FALUT NEM TUDTÁL ELHOZNI TŐLEM, és amikor annyira belendültünk Barbarossával,hogy a gyenge védekezésed sem segített már rajtad (mert kértél védőket az TÉNY ! ) szépen bemazsoláztunk uzsira.
Amikor már jól laktunk, ÉN szóltam át az MHC-soknak hogy ki vagy ütve ,már játéákban sem vagy,vigyék a falvaidat ahogy tudják .

Ezután jött ez :
>>>> STATISZTIKA : Theo Papa lemegy hídba....

Na,akkor lehet most kihazudnod a statisztikát,és mások szemeit .
Tessék.
Rajta !

Egyvalamin nem változtat bármilyen mesével is jössz elő.

#1. Te és a haverjaid, meg Dilazs a CNN-ből támadtátok minden nap Dark Lord-ot
#2. Dark Lord kicsinált Téged :D:D


Ui : A foglalt falvakba már nem lesz elég az 1000 kém,nem tudom,eddig nem mondták hogy a kémekkel nem lehet védekezni ? :D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16779

Vendég
micsoda viták vannak itt


bár Darkyval szerintem sosem kedveltük 1mást,igaz nagyon nem is foglalkozott az 1ik a másikkal,de hogy olyan is oltogatja,aki elpucolt 18-ról az vicc...hol vannak most ezek a nagy gamerek 18-on? miért nem ellenünk nagy a szátok? tessék csak 20-ra menni,talán elértek valamit....vagy nem:p
 
Fent