Mely klánok tervezik az indulást V20-on?

DeletedUser

Vendég
Hát az,
Éppen kérdezni akartam hogy mely értelem nyitotta meg ezt a kérdést ,de már nyilvánvaló.
A kérdés pont helyénvaló,így hogy még el sem kezdődött a világ.
Nevetséges
 

DeletedUser

Vendég
A sok sírónak jó világ lesz ez..amúgy meg nem :)
Én szeretem a zászlókat.it sajnos még azért sem lehet játszani.
No nyersibónusz bah.A felezés még ok.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem van sok zászlóm,nem tudom használom-e majd valaha :D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem ez nem tiszta :

Lovag - aktív, találhat tárgyat
A tárgyak fejlesztése befejeződött.

Na,ez mit takar ?? o_O
 

DeletedUser

Vendég
Hát az,
Éppen kérdezni akartam hogy mely értelem nyitotta meg ezt a kérdést ,de már nyilvánvaló.
A kérdés pont helyénvaló,így hogy még el sem kezdődött a világ.
Nevetséges

Te miről beszélsz? A nagy klánok a szerver indulásánál gondolnak egyet és próba szerencse alapon beregiznek? MIért ne lenne helyén való? Több szerver is befelyeződött mostanában. Az ott lévő klánok miért ne tervezhetnék, hogy indulnak itt? Ezt kérdeztem.
 

DeletedUser4544

Vendég
Igen jó beállításokkal rendelkezik, pont fekszik nekünk. Egyedül ami zavar a zászlók jelenléte...
1.6 sebbeség, nincs titok, nincs templom, és aranyérmés a rendszer. Tökéletes, köszönjük!
 

DeletedUser

Vendég
Te miről beszélsz? A nagy klánok a szerver indulásánál gondolnak egyet és próba szerencse alapon beregiznek? MIért ne lenne helyén való? Több szerver is befelyeződött mostanában. Az ott lévő klánok miért ne tervezhetnék, hogy indulnak itt? Ezt kérdeztem.
Komolyan gondolod hogy a nagy klánok éppen itt, mindenki előtt fogják szervezni magukat?
 

DeletedUser

Vendég
a sparta már rég bejelentette hogy jön, és vigyori előző kommentje is megerősíti, szval van aki :)
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Igen jó beállításokkal rendelkezik, pont fekszik nekünk. Egyedül ami zavar a zászlók jelenléte...
1.6 sebbeség, nincs titok, nincs templom, és aranyérmés a rendszer. Tökéletes, köszönjük!

Hát aki lusta volt egy kis zászlózásért beregelni V17-18-ra :D Bár sose késő. Nekem nagyon tetszenek.
 

DeletedUser

Vendég
Te miről beszélsz? A nagy klánok a szerver indulásánál gondolnak egyet és próba szerencse alapon beregiznek? MIért ne lenne helyén való? Több szerver is befelyeződött mostanában. Az ott lévő klánok miért ne tervezhetnék, hogy indulnak itt? Ezt kérdeztem.

Olyan jó Téged cukkolni :p :p :D:D
 

DeletedUser16820

Vendég
Őszintén megmondva nagyon érdekel mit fog csinálni a Sparta v20-on :D
 
Fent