Meddig???

DeletedUser9595

Vendég
Egyre szánalmasabb nem gondolod? Már ezért megérte ez az új téma. :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Jajjj istenem! :DDD
Ez még súlyosabb a v8-as topiknál!
:D:D:D:D

Hajrá fiúk, lányok, istenek, angyalok........
 

DeletedUser15617

Vendég
Találgassatok csak nyugodtan, ez a fiók sosem volt Interculleré és nem is lesz.
Ja egyébként érdeklődjetek a supportnál bár szerintem már töbször meg tettétek.:D:D:D:D:D:D:D:D

üdv:ekibbit=tibbike
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7664

Vendég
Mi folyik itt gyöngyösön :eek:

Szerintem fölösleges ez a szúrkálódás. Kit érdekel a múlt. Ezer egy dolog van amit a másik szemére lehet hányni. Jól emlékeszem a régi időkre, milyen beszélgetések zajlottak akkor.

Erről szól a játék, ügyeskedünk, keverünk kavarunk. Van akinek nem tetszik, ez benne van.

Játszatok szépen gyerekek :D Amugyis tök jó most a v4, élvezetes. Csak nemes kérdése hogy mennyi falut hozok drága ellenfeleimtől. :D
 

DeletedUser

Vendég
:)))

Igen ez egy jó hozzá szólás volt :D :D :D
Én is így vagyok vele
 

DeletedUser

Vendég
Nos ritkán járok ide most feltévedtem és pár gondolat megmaradt a fejemben az irásokból.

inter biztosan nincs itt. legalábbis nekem tudnom kéne rolla, de nem tudok. Ekibbit acc pedig teljességgel kizárt hogy az övé lenne :))

Jelenleg 49-51% lenne...
ez hülyeség. Hozzánk csak olyan klánok tagjai jöttek, amely klánok nem birták a nyomást velunk szemben azert mert vagy gyenge volt a vezetés, vagy mert x játékos vitte a vállán az egész klánt akár helyettesként vagy csak aktivitásban...
Eképpen ha nem igy játszunk akkor 20% sem lenne a mienk, hiszen az ugymond "törzsgárda" szerintem kb 20 fő max.
Gerincesség meg gerinctelenség egy aktuálisan ujj játékos csatlakozása ez kényes kérdés. Ugyhiszem minden játékosnak volt már ezert vagy azert klánváltása. Eképpen pedig miről beszélunk??? Mindenki szereti a siker izét, főként ha éppen nincs része benne. Hogy egy valovilágbeli hasonlattal éljek:
Az ember dolgozni pl olyan helyre megy ahol több fizetést kap, sikeresnek érzi magát, és van jövőképe.
Nos mivel nyitottak voltunk rá igy éltek azzal a lehetőséggel ameikben ezt látták.
Azert hozzátenném, hogy felvételeket pl eléggé alaposan vizsgálva csináltuk kizárolag a klán érdekeit és haladását alapulvéve ahol sok esetben a belépett társaink haverjai stb nem fértek be. És ez biztos igy volt hiszen az én reszortom volt ez főként. Márcsak azert is mondom ezt hiszen itt emlékeznek páran lord84-re akivel egy városban lakom, ismerem is, sörözgettunk is, és mégsem nyert felvételt ő sem. /Igaz nem is erőlködött rajta/

Na mind1 most lépek a többit meg gondoljátok hozzá :)
 
Fent