Meddig???

DeletedUser9595

Vendég
Dicső szerverünkön voltak már ilyen - olyan csaták.
Mostanában új vadászidény indult, ez a lúd szezon. :eek:
Megtisztelve ezzel Ludtalp játékos társunk áhítatos ténykedését, munkáját. Ez az állomány szépen megcsappant sok lelkes vadász örömére. ;)

De a kérdés, hogy: a szezon végéig kibírja-e ? :confused:

Figyelem!!! Az állomány teljes levadászása etikai okok miatt nem megengedett! :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Interculler!

Ha ezt a megjegyzést egy olyan wazzestól olvastam volna, aki megdolgozott az új falvakért (pl bleki vagy jupiterb), akkor egy szót sem szóltam volna. De éppen Tőled?!

Amúgy mellékesen megjegyezném, hogy a vadászatban közel sem sikerült annyi ludat ejteni a jó vadászoknak (Te nem vagy közöttük :) ), mint amennyit gondoltak - habár az már biztos, hogy az állomány megcsappant. :)

A másik meg az, hogy azon a területen fogytak (nagyrészt) a ludak, ahol nemrég telepedtek meg.

Elmélkedésedre válaszolva azt, hogy ludtalp kibírja egy a szezont nem tudok válaszolni, viszont azt tudom, hogy ő már régóta játszik és még most is az az ellenfele, aki 1 éve is volt - nem úgy mint Neked, aki eltűntél a süllyesztőben (the end), majd valahogy az ellenfélnél éledtél fel és a wazze szoknyája alatt osztod az észt.

Végül egyet sohasem felejts:
"Ludak mindig voltak, vannak és lesznek."

:D
 

DeletedUser11984

Vendég
Atyaég, tényleg ilyen rosszul megy már a Wazze-nek, hogy már bárkit befogadnak, csak vegyen át egy acc-ot???????
Győzelem, bármi áron, erkölcsi normák nélkül.

Ilyen döntésekkel csak azon Wazze tagok érdemeit teszitek erősen kérdőjelessé, netalán semmissé, akik megérdemlik majd a szerver végén a gratulációt.
Simán hozzátok a szervert anélkül is, hogy a minden irányba pörgő szélkakasokat is befogadjatok....
65%-nál már nem luxus a fair play :)
 

DeletedUser9595

Vendég
Pár észrevétel:
Ha valaki képtelen értelmezni vagy felfogni 1 kérdést az ne válaszoljon rá! Mivel saját értelmi hiányosságait bizonygatja csak.
Az állomány szépen apad az a lényeg. Ezt a statok szépen mutatják. Nincs mellébeszélés, hogy hol, meg a miért.
Csak a tények. Az 1 éves periódus tényleg igaz.
Eltűntem vagy nem tűntem ez nézőpont kérdése. Számomra lényegtelen emberekkel nem tartom a kapcsolatot. Emlékezz a v10-re. Ott se jött be a nyalizásod. Vagy pár másik levélre. te mindig is megtűrt voltál az is maradsz. Túlélted a v4 elejét kegyelmemből. Legyél rá büszke és ami adatott annak örülj. Ezzel a személyeskedésedre a választ lezártam és nem kívánok ebbe ismét belemenni.
Továbbá.... A tudatlanság az nem elítélendő bűn, de még hangoztatni is az már szégyen.
sose voltam WAZZE-s. és nem is áll szándékomba az lenni. [BLINK]HOPPÁÁÁÁÁ[/BLINK]

Atyaég, tényleg ilyen rosszul megy már a Wazze-nek, hogy már bárkit befogadnak, csak vegyen át egy acc-ot???????
Győzelem, bármi áron, erkölcsi normák nélkül.

Atyaég!!!! mekkora égés ezt itt tőletek olvasni!
Azt miért nem hangoztatjátok, hogy a kicsi játékosokat befenyíti a paktum nagyobbjai, hogy támadjanak kötelező jelleggel xy célpontot??? Kérdem én, hogy ez milyen erkölcsi norma???? A kicsiknek kötelező jelleggel kell védeni xy játékosokat, de visszafele csak ezt a választ kapják: Védd meg magad engem is támadnak. Sok sok ilyen szép leveleim vannak. :confused:

Idézet 1 paktum levélből: Mivel elérted az 1 millát ezért neked is támadnod kell ****-et. Minimum 20 nule és 50fake.
......


és még ez a legfinomabb. :D tényleg ez etikus. És ki milyen szélkakasokat fogadott be és hova azt hagyjuk.
Szét kell nézni a saját portánkon is. Ha ott rend van akkor lehet szájra venni a másikét. :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Pár észrevétel:
Ha valaki képtelen értelmezni vagy felfogni 1 kérdést az ne válaszoljon rá! Mivel saját értelmi hiányosságait bizonygatja csak.
Az állomány szépen apad az a lényeg. Ezt a statok szépen mutatják. Nincs mellébeszélés, hogy hol, meg a miért.
Csak a tények. Az 1 éves periódus tényleg igaz.
Eltűntem vagy nem tűntem ez nézőpont kérdése. Számomra lényegtelen emberekkel nem tartom a kapcsolatot. Emlékezz a v10-re. Ott se jött be a nyalizásod. Vagy pár másik levélre. te mindig is megtűrt voltál az is maradsz. Túlélted a v4 elejét kegyelmemből. Legyél rá büszke és ami adatott annak örülj. Ezzel a személyeskedésedre a választ lezártam és nem kívánok ebbe ismét belemenni.
Továbbá.... A tudatlanság az nem elítélendő bűn, de még hangoztatni is az már szégyen.
sose voltam WAZZE-s. és nem is áll szándékomba az lenni. [BLINK]HOPPÁÁÁÁÁ[/BLINK]



Atyaég!!!! mekkora égés ezt itt tőletek olvasni!
Azt miért nem hangoztatjátok, hogy a kicsi játékosokat befenyíti a paktum nagyobbjai, hogy támadjanak kötelező jelleggel xy célpontot??? Kérdem én, hogy ez milyen erkölcsi norma???? A kicsiknek kötelező jelleggel kell védeni xy játékosokat, de visszafele csak ezt a választ kapják: Védd meg magad engem is támadnak. Sok sok ilyen szép leveleim vannak. :confused:




és még ez a legfinomabb. :D tényleg ez etikus. És ki milyen szélkakasokat fogadott be és hova azt hagyjuk.
Szét kell nézni a saját portánkon is. Ha ott rend van akkor lehet szájra venni a másikét. :eek:

Befenyítjük??? Ez egy nagy baromság! Mindenki az erejéhez mérten köteles (lenne) a klán érdekeit szem előtt tartani.
Gondolod, az a normális, hogy csak ülnek a falvaikon és az inaktívokat foglalgatják?
Gondolom a WAZZE is hagyja, és mondja: hogy "csak legyél ott 5 millásan (ott nagyobbak a léptékek), jó fej vagy, jó a dumád, Te csak pihengess." Aki meg kicsi arra érdemes, mind kap tőlünk védőket, ha hiszed ha nem :)

Hát az nézőpont kérdése, hogy az állomány apad, ahogy elnézem ha így folyatjuk akkor még 1 év múlva is itt leszünk. De különben meg tök mindegy, hogy mikor lesz vége...

Amúgy meg szeretek nyalni - nyáron mindig sok fagyit elfogyasztok.... Te is szoktál nyalni nyáron?

Én túléltem a V4-et? :D :D Még mindig ezt fújod, aki a DOW idején is szedegette az sok inaktívot meg abbahagyót és abból hízott fel... ?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. :D

Várom az írásaidat, had szórakozzon a nép.... :D
 

DeletedUser

Vendég
Azt miért nem hangoztatjátok, hogy a kicsi játékosokat befenyíti a paktum nagyobbjai, hogy támadjanak kötelező jelleggel xy célpontot??? Kérdem én, hogy ez milyen erkölcsi norma???? A kicsiknek kötelező jelleggel kell védeni xy játékosokat, de visszafele csak ezt a választ kapják: Védd meg magad engem is támadnak. Sok sok ilyen szép leveleim vannak. :confused:

:D Azt kell védeni akit támadnak, ha kicsi, ha nagy - Te nem így gondolod?

Mint amikor múltkor megszórtunk Téged és azt merted mondani, hogy egyedül véded magad, holott kaptál védőt! :D Szánalmas!
 

DeletedUser11984

Vendég
Attila, asszem erre a topicra az időt is kár vesztegetni...
Hajtogatja a saját marhaságait, válaszra sem érdemes.
Bizonyára az új barátai között senkinek sem kell 20 éles és 50 fake-et nyomni, ott minden önkéntes alapon múlik :)))))

Aztán hamarosan megjelennek majd a Wazze vezetői és közlik, hogy a sok-sok SDI-os, Nyugatos, stb import fiók az nem is úgy van ám, meg különben is meg egyébként is.

Persze a sok menekült nélkül (Optimusz, ekibitt és még sorolhatnánk holnapig) kb 50-50 (na jó 51-49) lenne a szerver, dehát a regisztráció mellé nem kellett gerincességi igazolást is mellékelni.
A történelem folyamán az olyanokat mindig mély megvetés övezte, aki az egyik oldalról átállt a másik oldalra, csak azért, hogy a győztesek közé tartozhasson.
A 300PF-es kupont biztos be is keretezi, és kirakja a falára meg a facebook-ra :))))

Remélem egy mod lezárja ezt a témát.

B.
 

DeletedUser9595

Vendég
Keserü a szőlő mert voltak tagok akik nem titeket választottak? Biztos meg volt az okuk rá. Ha játszanék én se titeket választanálak.
És nem a 300 prémium miatt. Az okokért tuti bannt kapnék így azt le se írom. :D
A menekülést hol is kezdjük?
Kalk akit nem vett be a wazze ezért ment az eclipcsbe? És utána a többiek is hasonló képpen....
Utána ki is Ludtalp? csakyjoe? A csakyjoe által vitt Blacgem? zpress? Bondgirl?? Ne kelljen felsorolni az ex DOW tagokat akik a wazze szövetségesei és mnt-je alá menekültek. Épp az akkori DOW ellenségeihez. Igaz a gerincességet nem kellet vállalniuk nekik se. Így mielőtt valamit kijelentesz magatoknál is nézz széjjel. Ne olyanért bírálj másokat amit ti sokkal hamarabb megcsináltatok. Csak a Wazze nem írt gerinctelen leveleket mint ti anno. telis tele hazugságokkal.
És még a rengeteg feljelentésetekről nem is beszélek, nem hiába kapott mindenki levelet amibe kérve lett, hogy fejezzék be.

Zpress a skype lementette az akkori beszélgetést is ami az ottani közösben történt. Valamint a leveleket is lementettem épp a szavahihetőséged miatt. De mondom a személyeskedésnek legyen vége.
Volt 1 kérdés. És nem az, hogy Velem mi van, és más egyéb játékosokkal.
Ezt fel kellene fogni és értelmezni pár magyar szót.

Ja hozzáteszem a fogalmazás egyes embereknek nagyon nem erőssége. Javaslat: Gondold át mit akarsz írni és aztán írj.
Magyar nyelvtan, általános iskolai tananyag!
 

DeletedUser

Vendég
Kalk akit nem vett be a wazze ezért ment az eclipcsbe? És utána a többiek is hasonló képpen....
Utána ki is Ludtalp? csakyjoe? A csakyjoe által vitt Blacgem? zpress? Bondgirl?? Ne kelljen felsorolni az ex DOW tagokat akik a wazze szövetségesei és mnt-je alá menekültek. Épp az akkori DOW ellenségeihez. Igaz a gerincességet nem kellet vállalniuk nekik se. Így mielőtt valamit kijelentesz magatoknál is nézz széjjel. Ne olyanért bírálj másokat amit ti sokkal hamarabb megcsináltatok. Csak a Wazze nem írt gerinctelen leveleket mint ti anno. telis tele hazugságokkal.

Hazugságokkal?!

Félreértés van itt: mi nem a DOW ellen mentünk el, hanem az egyik társunkáért (kalk), aki mellett kiálltunk - ez utólag beismerem hibás döntés volt (a felelősség az enyém is), mert ugyebár Kalk lelépett. :(

Amúgy meg hát kicsit el vagy tévedve, mert amikor az Eclipsben arról volt vita, hogy merrefelé is menjünk, akkor én és még jópáran a WAZZE elleni háborúra szavaztunk (amúgy nem volt egyetértés) - pedig a másik lehetőség könnyebb lett volna, a WAZZE meg biztos örült volna nekünk az már tuti.
A wazze meg már amúgy is tudható volt, hogy csak látszatszövetség volt. Mint ahogy most is látszódott amikor nekimentek az NN-nek. De végül is logikus lépés volt a szerver megnyerése felé.

Amúgy nyelvtanból mindig jó voltam, nem úgy mint Te :)
 

DeletedUser

Vendég
Zpress a skype lementette az akkori beszélgetést is ami az ottani közösben történt. Valamint a leveleket is lementettem épp a szavahihetőséged miatt. De mondom a személyeskedésnek legyen vége.

Ezennel felhatalmazlak, hogy közöld mindenki számára az ottani beszélgetést!
 

DeletedUser6772

Vendég
Pár dolgot azért jobb lenne tisztázni ezzel a topiccal kapcsolatban:
Inter,ha Te nem vagy wazzes akkor minek játszod itt az eszed,minek nyitogatsz topicot?
Nem számonkérés,tudom jogod van neked is mint minden hülyének,de tényleg nem értem.
A másik:
Meddig tart a szezon?1hónap,1év,a szerver vége?
a kicsi játékosokat befenyíti a paktum nagyobbjai, hogy támadjanak kötelező jelleggel xy célpontot
akit erre fenyíteni kell,az meg is érdemli(de az ilyen mit keres a klánban???)!

Simán hozzátok a szervert anélkül is, hogy a minden irányba pörgő szélkakasokat is befogadjatok....
65%-nál már nem luxus a fair play
A simán hozzuk,csak nézőpont kérdése!Igen csak meg kell dolgozni Ludtalpnál azért a pár faluért amit elveszünk tőle,és utána meg is kell tudni tartani!
Ezuton is Gratuláció neki az egész Wazze nevében(pont tegnap előtt beszéltünk erről,hogy nagyon jól tartja magát.Igazán jó ellenfél!)
Tökre nem értem mi bajod azzal,ha vki abbahagyja és átadja a fiókot valaki másnak,legyen az akárki!
2napja mikor ezt írtad is 67 felett voltunk ettől még nem kell pocsékolni a falukat;)
 

DeletedUser12301

Vendég
Köszönöm a hozzászólásokat.
Tetszett Maala. http://www.youtube.com/watch?v=yL72XgPKwHE
Ez is jó volt: Pár dolgot azért jobb lenne tisztázni ezzel a topiccal kapcsolatban:
Inter,ha Te nem vagy wazzes akkor minek játszod itt az eszed,minek nyitogatsz topicot?
Nem számonkérés,tudom jogod van neked is mint minden hülyének,de tényleg nem értem.
Inter azonban tagja a wazzénak, tudomásom szerint http://hu4.klanhaboru.hu/game.php?village=82737&screen=info_player&id=347064 ezt az accot viszi.

még 1x köszönöm
 

DeletedUser12301

Vendég
Maala eredeti hozzászólása
Ez bizony rád is igaz, Inter. Csak te a végét éred meg kegyelemből.
.

ez se volt rossz. ;)

voltunk mi 1 klánban valaha, talán a 10-n?
 

DeletedUser9595

Vendég
Ez bizony rád is igaz, Inter. Csak te a végét éred meg kegyelemből. :)

Mondanám ismét! Olvass , gondolkodj, járj utána és ezek után írj!
Ha értelmesnek tartod saját magadat, akkor tudhatnád, hogy a V4-en nem játszom!
Sajnos így csak beégeted és lejáratod magadat. Zpress ez neked is szól!!!!!!
De ha engem szórtatok meg akkor az tuti jó lehetett. Csak megkérdezném, hogy ha a V4-en 1 falum sincs ergo nincs is koordinátája, akkor hova is küldtétek a csapatokat? :D Gondolom lelkesen vártátok a jelentéseket a nem létező falum támadásáról :D

Az állítólagos fiókom ez lenne:
Bejelentkezés lejárt

Bejelentkezésed lejárt. Lépj be újra a kezdőlapon.

:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Zpress a skype lementette az akkori beszélgetést is ami az ottani közösben történt. Valamint a leveleket is lementettem épp a szavahihetőséged miatt. De mondom a személyeskedésnek legyen vége.

Inter! Csak egyet nem értek,minek őrzi meg valaki az 1,5 évvel ezelőtti skype leveleket? Én már nem is emlékszem mi volt benne (én nem szoktam elmenteni a skype leveleimet), de nyugodtan beírhatod ide, had olvassa mindenki.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent