MDV 4ever? :)

DeletedUser

Vendég
Rengeteg mindent elérek.
Pl. tucatszor láttam már, hogy idegbetegeskedtek az MDV-sek a fórumotokon emiatt. :p
De lehet csak beképzeltem, hogy szala veri fejét a virtuális falba. :D
Idegbetegen saját fórumotokra írva üzengettek át az INSO-soknak. Nevetséges. :) Ezt úgy hívják tehetetlenség... ahogy azok lesztek a jövő héten is mikor újabb ezer faluk vándorolnak át. Mert eléritek magatoknak. Nem mi érjük el. Nem a harctól menekülnek. Hanem a gerinctelen vezérektől az MDV-nek.
Ha Te fele annyira hatékonyan játszanál mint én már büszke lennél rá Főnök :D

hajrá militej veritasok
 

DeletedUser17934

Vendég
Rengeteg mindent elérek.
Pl. tucatszor láttam már, hogy idegbetegeskedtek az MDV-sek a fórumotokon emiatt. :p
De lehet csak beképzeltem, hogy szala veri fejét a virtuális falba. :D
Idegbetegen saját fórumotokra írva üzengettek át az INSO-soknak. Nevetséges. :) Ezt úgy hívják tehetetlenség... ahogy azok lesztek a jövő héten is mikor újabb ezer faluk vándorolnak át. Mert eléritek magatoknak. Nem mi érjük el. Nem a harctól menekülnek. Hanem a gerinctelen vezérektől az MDV-nek.
Ha Te fele annyira hatékonyan játszanál mint én már büszke lennél rá Főnök :D

hajrá militej veritasok


Kukac! Az nevetséges, hogy kém által olvassátok, hogy miket is írunk? :D Akkor az nem nevetséges, hogy harc által nem tudtok felmutatni semmit, csak úgy tudtok előnyt szerezni, hogy átcsalogattok más és más játékosokat? :D Siro acc is oda lett, gobe is folyamat bukja a falukat, ameddig ti csak barbizni meg belsőzni tudtok, ez lenne a nagy INSO lendület? :) Vagy a szád nagyobb mint a tehetséged? :) Korábban írtad, hogy a játékosaink átmenekülnek hozzátok, mert a vezetőink elüldözik őket..nos, akkor ez is ilyen lenne? :

Elmevetült 25.06. napon 21:39 órakor
Szia

Mielőtt megtámadnálak megkérdem van-e kedved átjönni az INSO-ba? :)))

Én is szegedi vagyok! :D

Üdv: ELME
----

Reménytelenül kapálóztok az átcsalogatható játékosok után, ezzel próbáltok területi előnyt szerezni :) Akkor ki is a nevetséges? Mi, akik harcban aratunk győzelmeket, vagy ti, akik megvesztek fiókokat, átcsalogattok játékosokat, kémlelik a forumot és itt hisztizel folyamatosan? :) Sztem egyértelmű a válasz :)

Másik dolog. Szalat minden egyes hozzászólásban megemlíted, próbálod szurkálni...látom sokat elérsz vele, magadat leírod, bizonyítod, hogy az életben is csak egy eltaposni való kis emberke vagy, mint itt is, harcolni nem igazán tudsz, csak a "szavak embere vagy" :)

Van pár tagotok, akik hiába vannak veled összezárva, sikerült embernek maradniuk illetve amit irigyelhetsz tőlük, az egy elég fontos rész..tudod..gerinc, ami neked nincs :) Azok a tagok, akik emberséggel harcolnak nálatok, elöttük fejet hajtok, hisz nem ellenségek, hanem ellenfelek, tanulhatnál tőlük mint játéktudást, mint emberséget :)

Várom majd az idegbajos válaszod, illetve a próbálkozásodat a beszólogatásokra :)
 

DeletedUser17934

Vendég
Bullshit :D

Fúde értelmes vagy. Ti emberetek van már benn mert az eredeti alient elüldöztük ti meg statcsinosítás végett kiléptettétek.
Még azt is tudom clever16 van benn. ;)

Vérciki helyzetekben tudod ám sodorni magad. :D

Azt is olvastam odaát, h örültetek , h már nincs odaát kémünk. Na azért erre ne tegyél nagyobb összegeket papa :D


Ezt a történetet leírom én magam, hiszen olyan sötét vagy mint az éjszaka :)

Alien v26-n klánvezér, ezért nem volt ideje a folyamatos támadások kezelésére, ez a ti érdemetek igen, hogy "megtörtétek" Viszont...kilépett a klánból és megkért, hogy kis időre, de vegyem át, nem csak clever tudd nemesek közé ugrálni..:) Én voltam, aki bent volt a fiókban, nem nagy kedvvel, de itt-ott fogdostam a nagy INSO-s pro játékosok nemeseit, akik 1 percben 300-500 lándzsával kísérnek nemeseket...hm..lehet, h tanulnom kell majd még nemes kíséret terén :)

Kielégítő volt a válasz, vagy próbálkozol esetleg még valami okossággal visszavágni? :) :D Sok sikert hozzá ;)
 

DeletedUser15762

Vendég
Kukac! Az nevetséges, hogy kém által olvassátok, hogy miket is írunk? :D Akkor az nem nevetséges, hogy harc által nem tudtok felmutatni semmit, csak úgy tudtok előnyt szerezni, hogy átcsalogattok más és más játékosokat? :D Siro acc is oda lett, gobe is folyamat bukja a falukat, ameddig ti csak barbizni meg belsőzni tudtok, ez lenne a nagy INSO lendület? :) Vagy a szád nagyobb mint a tehetséged? :) Korábban írtad, hogy a játékosaink átmenekülnek hozzátok, mert a vezetőink elüldözik őket..nos, akkor ez is ilyen lenne? :

Elmevetült 25.06. napon 21:39 órakor
Szia

Mielőtt megtámadnálak megkérdem van-e kedved átjönni az INSO-ba? :)))

Én is szegedi vagyok! :D

Üdv: ELME
----

Reménytelenül kapálóztok az átcsalogatható játékosok után, ezzel próbáltok területi előnyt szerezni :) Akkor ki is a nevetséges? Mi, akik harcban aratunk győzelmeket, vagy ti, akik megvesztek fiókokat, átcsalogattok játékosokat, kémlelik a forumot és itt hisztizel folyamatosan? :) Sztem egyértelmű a válasz :)

Másik dolog. Szalat minden egyes hozzászólásban megemlíted, próbálod szurkálni...látom sokat elérsz vele, magadat leírod, bizonyítod, hogy az életben is csak egy eltaposni való kis emberke vagy, mint itt is, harcolni nem igazán tudsz, csak a "szavak embere vagy" :)

Van pár tagotok, akik hiába vannak veled összezárva, sikerült embernek maradniuk illetve amit irigyelhetsz tőlük, az egy elég fontos rész..tudod..gerinc, ami neked nincs :) Azok a tagok, akik emberséggel harcolnak nálatok, elöttük fejet hajtok, hisz nem ellenségek, hanem ellenfelek, tanulhatnál tőlük mint játéktudást, mint emberséget :)

Várom majd az idegbajos válaszod, illetve a próbálkozásodat a beszólogatásokra :)

Na igen...
Ha nem szólalsz meg bölcsebb maradtál volna.

Én is menekülnék olyan klánból ahol a vezető elárul és célpontnak ad ki, aztán ha átáll akkor már egyből megy a körlevél hogy így meg úgy áruló, na igen ahol ilyen korrekt a vezér hogy még az előzményt sem képes a klánja előtt felvállani az már tisztesség és becsület a javából!
A csalogatásról csak annyit hogy 1 kezemen egész biztos nem tudnám megszámolni még az nv8-ban ellenségként hányszor kapott a vezetőség hívogató levelet MDV-től mert ugye Diplomáciával könnyebb győzni mint harcal ezt szala írta, szóval jobb lenne hallgatni ebben a témában is.
Átvettél egy accot de csak azt hallod amit mondanak előzményeket nem nagyon tudsz sok dologról mert ami kínos azt véleltlenül sem fogják felvállani, ez INSO-s ez kamuzik, ez átállt ez áruló.
 

DeletedUser17934

Vendég
Na igen...
Ha nem szólalsz meg bölcsebb maradtál volna.

Én is menekülnék olyan klánból ahol a vezető elárul és célpontnak ad ki, aztán ha átáll akkor már egyből megy a körlevél hogy így meg úgy áruló, na igen ahol ilyen korrekt a vezér hogy még az előzményt sem képes a klánja előtt felvállani az már tisztesség és becsület a javából!
A csalogatásról csak annyit hogy 1 kezemen egész biztos nem tudnám megszámolni még az nv8-ban ellenségként hányszor kapott a vezetőség hívogató levelet MDV-től mert ugye Diplomáciával könnyebb győzni mint harcal ezt szala írta, szóval jobb lenne hallgatni ebben a témában is.
Átvettél egy accot de csak azt hallod amit mondanak előzményeket nem nagyon tudsz sok dologról mert ami kínos azt véleltlenül sem fogják felvállani, ez INSO-s ez kamuzik, ez átállt ez áruló.


Átvettem egy fiókot és azóta követem nyomon a dolgokat. Vagyok annyira értelmes, hogy felfogom a dolgokat, vagy akkor mesélj mi volt cactusca fiókjával? :) Mivel kukac erre is annyit írt, hogy hátszéllel lett törölve..na igen, csak épp a mi klántársunk is kapott a multizás büntetését..a 3 napot..ez nem kellene felvállalnotok, hogy megy a multi ? :) Ja bocsánat, a nagy inso nem multizik...:)

Az árulók meg ennyit: Felhő itt hitegette, hogy ő soha nem fog átmenni az insoba..akkor ez nem árulás? :)
 

DeletedUser15762

Vendég
Átvettem egy fiókot és azóta követem nyomon a dolgokat. Vagyok annyira értelmes, hogy felfogom a dolgokat, vagy akkor mesélj mi volt cactusca fiókjával? :) Mivel kukac erre is annyit írt, hogy hátszéllel lett törölve..na igen, csak épp a mi klántársunk is kapott a multizás büntetését..a 3 napot..ez nem kellene felvállalnotok, hogy megy a multi ? :) Ja bocsánat, a nagy inso nem multizik...:)

Az árulók meg ennyit: Felhő itt hitegette, hogy ő soha nem fog átmenni az insoba..akkor ez nem árulás? :)

Látszik még mindig nem vagy tisztában felhő lelépésével és ez továbbra is azt támasztja alá amit fentebb írtam, először ő lett elárulva kiutálva majd célpontnak kiadva, nagyon jól tudják azok akik ebben érintettek voltak, még jó hogy bizonyíték is van erre, azt legalább nem tudják meghamisítani, max utólag kicsit ferdítik az igazságot meg szépítenek rajta. Pont azt hamisítják meg amivel kérkednek, az igazságot, a becsületes játékot.
És ezek után hogy higgyen el akármit is az ember?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Jéééééééééé!

Két hozzászólás is van amiben nincs benn a nevem:D
 

DeletedUser10079

Vendég
Dejavu!

Jó lenne visszatérni kicsit az INSO-ba, hogy megrázzam újra a pofonfát, teljesen megjött a kedvem olvasva ezt a fórumot!

Cactus, mi lett veled?

Csocsoka benned meg nagyot csalódtam!
76. vagy a jutalom ranglistán, pedig emlékszem annó még mondtad, hogy a cél az első hely.
Szégyeld magad!!!
:)p)

Adjátok át üdvözletem a skacoknak.

Hajrá INSO!
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Players: Holt75
Side 2:
Tribes: INSO

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 27
Oldal 2: 197
Különbség: 170

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 291,585
Oldal 2: 2,197,051
Különbség: 1,905,466

chart


Szóváltásban pazar vagy Holt75 ... de mikor kapsz 2-3 kör támadást lehull a lepel... és a "ki mit tud" játék következik.
Ezt a játékot Te elvesztetted. Agyő...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hozzád is szépen betaláltak a fiúk avval mi van? és nem feltétlen a foglalásra gondolok :D
 

DeletedUser

Vendég
Hozzám?

Valakivel összekeversz.
Nem támadtatok engem ősidők óta. Féltek tőlem nyilván. :)
 

DeletedUser

Vendég
Nincs velük most semmi :D


Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: MDV

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,902
Oldal 2: 214
Különbség: 1,688

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 20,090,397
Oldal 2: 2,290,027
Különbség: 17,800,370

chart
 

DeletedUser17991

Vendég
Na jól van ne legyen már akkora arcotok. Talpra áll ott az MDv klán. Majd szala bátyád gatyába rázza őket.
 
Fent