MDV 4ever? :)

DeletedUser

Vendég
Bocsánat, nem a számok valódiságát hanem inkább azt, hogy pl. melyik klánt hova sorolod... hiszen a csak példának okáért a Noobsot 3. bizonytalan félnek sorolod miközben mindvégig harcban volt az MHC-val (amennyire én tudom) veletek pedig soha... így bár Te most "északi szövetségbe" nem sorolod őket mégis ott vannak veletek és a dipojuk is tudtommal "szövetség párti" volt.

Na mindegy ez már OFF
 

DeletedUser12127

Vendég
A Noobs az egy igen jó kérdés. A V18 és az Elmék története topicban külön fejezetet fognak kapni. Itt csak annyit a tisztánlátás kedvéért, hogy a tagság valóban az MHC ellen harcolt. A vezetője, Grimanyó viszont nem. Ő a saját tagságát tudtuk és akaratuk nélkül felhasználva, Montipapával lepaktálva ellenünk folytatott sajátos háborút. Melyet elveszített.
 

DeletedUser

Vendég
Az INSO ismét TOP1

Köszönjük emese....


stat máj 19 óta...


Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: MDV

Timeframe: 19/05/2014 00:00:00-tól ől07/06/2014 01:28:03

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 786
Oldal 2: 264
Különbség: 522

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 8,465,322
Oldal 2: 2,775,138
Különbség: 5,690,184

chart
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Ismét tisztességes harcokkal kivívtátok magatoknak az első helyet.
Ahogy szoktátok...semmi ármánykodás...semmi csalás...csakis harc...
Röhejes amiket irogatsz.Akárki is vagy.
 

DeletedUser15762

Vendég
Megint hibás mindenki csak ti nem, mindennek van előzménye, hogyan és miért utálunk ki tagokat a klánból, utána csodálkozunk hogy miért döntenek úgy ahogy, így áruló úgy áruló ez megy.

Az is parádés ahogy szabadulnak a fronttól egyesek, adogatják olyannak akit nem támadok így próbálnak menekülni, na ez szégyen!
Értse az aki ezt csinálja.
 

DeletedUser

Vendég
Mindig más a hibás, köszönjük Emese :)

Az MDV-nek nevet kellene váltani szentlelkű emberek társaságára... :) Aki pedig onnan elüldöztetik maga az ördög :)

Az persze senkit sem érdekel, hogy mi van a sorok között... miért pártol át a saját alvezéretek TOP1 játékosotok... nyilván ármánykodással teli története van ennek... amit csak is TE ismersz pontosan kedves Szala! :)
 

DeletedUser14504

Vendég
Kedves Szala,

nálatok is megy a gerinctelen mnt bontás, mégsem sikerül számottevő eredményt felmutatni ezzel az eszközzel sem.

Azt hiszem, nincs jogotok nektek sem tisztességes játékról beszélni

Háborúban mindent szabad!
 

DeletedUser17842

Vendég
Csodálkoztok hogy sokan elpártolnak tőletek?
Nézzetek egy kicsit magatokba és vegyen vissza néhány "vezető" a hangneméből a tagjaikkal szemben.
Talán akkor lenne egy kis változás. A pofa az nagyon nagy, de a belsőzésen és a front átadogatáson meg a kieső INSO faluk támadásán kívül mást nem tudnak egyesek. :D De gáááááz. Akinek nem inge ne vegye magára, akinek meg igen, az szégyellje el a ... hmmm... pofikáját.
Csak ennyi, ja és hajrá INSO és szövetségese!!!
 

DeletedUser15762

Vendég
Ezt akárcsak én írtam volna:)
Sajnos szégyen érzete tutira nincs az illetőnek, bár tutira egyre gondoltunk :D
Sunyiság... hazudozás... saját tagok megvezetése és becsapása... Ez az ami megy, de következménye nem marad el ez már most is jól látható.
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Hát igen!
Névtelenül mindenkinek nagy szája tud lenni.De nekik csak az aláírásom elolvasását tudom javasolni.
Ja és Rusty a bannoltatási kisérleted nem sikerült:p
 

DeletedUser15762

Vendég
Nem szokásom bannoltatni, az nálatok a nagy sláger bocsi :D
Nem tudom melyik okos találta ki, de bizonyára magából indult ki.
 

DeletedUser15762

Vendég
Hát igen!
Névtelenül mindenkinek nagy szája tud lenni.De nekik csak az aláírásom elolvasását tudom javasolni.
Ja és Rusty a bannoltatási kisérleted nem sikerült:p

Névetelenül is lehet valakinek igaza, és ez esetben sajnos vagy nem sajnos igaza is van, tökéletesen alátámasztja ezt a tényt tagok elpártolása, abbahagyása, és folyamatos bukások a nyugati fronton részetekről, ami a fentebb körülírt "vezető"-re van bízva :D
 

DeletedUser

Vendég
Szala olyan mint a kutya ami ugatja a Holdat mert nem ér fel hozzá... :cool:
 

DeletedUser15762

Vendég
Nem te csak burkoltan lehülyézel olyat akit nem is ismersz, mert olyat írt ami neked nem tetszik bár kétségtelenül igaza van.

Ja megint más a hibás, el is felejtettem.
 

DeletedUser

Vendég
Hülyézni szabad Rusty, kutyához hasonlítani nem! :D

Jajj, hogy ennyit nem tudsz felfogni!!!!!!!!!4négy!!!!444
 

DeletedUser17842

Vendég
Hát igen!
Névtelenül mindenkinek nagy szája tud lenni.De nekik csak az aláírásom elolvasását tudom javasolni.

Nem épp rád céloztam de mivel reagáltál, gondolom magadénak érzed azt az inget.

Ja igen, elolvastam az aláírásod és tökéletesen illik rád, jó választás volt.:) Köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmemet hogy nem érdemes veled leállni vitázni.:p
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Mindenesetre hozzátenném.
Mi nem voltunk ilyen nagyképűek addig sem míg vezettünk.Most,hogy átvettétek az első helyet megy a másik klán játékosainak fikázása.
Hát igen,emberség az van bennetek.Gratulálok!Csak így tovább...
Most jöhetnek az újabb lenéző hozzászólások.De azt hiszem befejeztem a külső fórum olvasását.Ha valamit Nekem írtok,azt pm-ben a játékban.Köszi!!!


Aranyszívű!
Akinek nem inge...
 
Fent