MDV 4ever? :)

DeletedUser

Vendég
:D Örülnél pár ilyen ismerősnek.

A helyedben én is szégyenlős lennék :D. Amúgy ott vagyok a kisképen milyen jó vágású vagyok senki nem mondhatja, hogy nem. Te vagy a példaképem az üzletben, ruhám jó főnök, bajusz oké ? :D Rád akartam hasonlítani. Ennyit a bohócokról, meg az értelmes leveleikről, az értékesítő aki az ördöggel is cimborál, bár lehet elfelejtetted, mert az része elhalt az agyadnak ami ezt megfoglamazta.


Mára vége mentem is :), addig írjál valami frappánsat este legyen mit kinevetnem :D
 

DeletedUser17238

Vendég
:D Örülnél pár ilyen ismerősnek.

A helyedben én is szégyenlős lennék :D. Amúgy ott vagyok a kisképen milyen jó vágású vagyok senki nem mondhatja, hogy nem. Te vagy a példaképem az üzletben, ruhám jó főnök, bajusz oké ? :D Rád akartam hasonlítani. Ennyit a bohócokról, meg az értelmes leveleikről, az értékesítő aki az ördöggel is cimborál, bár lehet elfelejtetted, mert az része elhalt az agyadnak ami ezt megfoglamazta.


Mára vége mentem is :), addig írjál valami frappánsat este legyen mit kinevetnem :D

Csak felvettelek.. mondjuk a profilképeden meglepődtem :confused:

278612215anigif_www.kepfeltoltes.hu_.gif
 

DeletedUser15762

Vendég
Ha már a bohócokról van szó, van akiken jót röhögtem vasárnap:D
 

DeletedUser17238

Vendég
Volt alkalmam látni abból a bohóckodásból valamicskét...

Sajnos elfogyott a falvaik közt lévő piros foltok igy lelassult a nagy mdv-s menetelés... lassan szöszi után ismét ki kell valakit állítani kémnek mert nem lesz mit foglalni a belsőkirályoknak. :(
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Gondolom a továbbiakban is tagadod a szöszi fiók multiba történő átvételét.Bár miért is ismernéd el.
Úgy ahogy a Lord fiókot sem ismeritek el,hogy jelszóval vettétek át.Lordot nem olyan játkosnaak ismertem aki ilyen könnyen feladta volna.Vagy a Tomi fiók.Vagy ki tudja még mennyiről beszéljünk.
Belső zabálásról beszélsz?Miért is?Mert gondolom a Te statod mást mutat....
 

DeletedUser14522

Vendég
hangulat 4ever ... bőven elég ide benézni félévente. Amúgy jól vagytok?
 

DeletedUser17238

Vendég
Gondolom a továbbiakban is tagadod a szöszi fiók multiba történő átvételét.Bár miért is ismernéd el.
Úgy ahogy a Lord fiókot sem ismeritek el,hogy jelszóval vettétek át.Lordot nem olyan játkosnaak ismertem aki ilyen könnyen feladta volna.Vagy a Tomi fiók.Vagy ki tudja még mennyiről beszéljünk.
Belső zabálásról beszélsz?Miért is?Mert gondolom a Te statod mást mutat....

Öreg anyám is KH-zik. Nagyapi-nagymami az cselédházban tolja. Édesapám is nagy KH rajongó.

Féltestvérem is nagy fanatik. TOP20 V8-on LET-ben. Találd ki kicsoda. Na meg az ő kisfia a kis Bence most 5 éves múlt , de már KH-zik. Mivel együtt élünk mind a 7-en KH-zunk. Problem? :confused: :rolleyes:
 

DeletedUser10079

Vendég
Olvastam itt valamelyik hszben, hogy a Tomi kémkedett. Az eredeti Tomi(azaz én) soha nem kémkedett, le se alacsonyodnék arra a szintre.
Illetve ha egyszer még ráveszem magam a KH-ra,ami elég valószinűtlen, akkor annak a csiranak akihez végül került a fiókom,szétrúgom a valagát,amiért igy lejáratta a fiókom...

Máspediglen, nincs esélyetek az INSO ellen,ha tetszik, ha nem,ez igy van :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Jaaa, es a supp által adtam át a fiókot,nem volt multi,csak az új szabályok szerint nincs fiók név átirás,csak ha perkálsz 500 prémcsit,szóval ezért változott csupán a fiókom gazdája és a neve nem.
 

DeletedUser10079

Vendég
Taboo,mi ez az értékesitős szöveg amúgy?
Nem lehetsz ekkora tajparaszt. Ez egy online játék, próbáld már elválasztani a valóélettől, mert itt abszolúte nem számit ki mit csinál a való életben. Van aki sikeres értékesitő,van aki sikeres kőműves és van aki sikertelen szájkaratista,ennyi.
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: MDV, =E.F.=
Side 2:
Tribes: INSO, N V8

Timeframe: Múlt hónap





Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,079
Oldal 2: 247
Különbség: 832

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 11,366,558
Oldal 2: 2,571,435
Különbség: 8,795,123

chart
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: MDV, =E.F.=
Side 2:
Tribes: INSO, N V8

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,113
Oldal 2: 760
Különbség: 353

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 812
Oldal 2: 109
Különbség: 703

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 11,806,269
Oldal 2: 8,019,356
Különbség: 3,786,913

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 9,172,290
Oldal 2: 1,180,384
Különbség: 7,991,906

chart
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: MDV, =E.F.=, VINELO
Side 2:
Tribes: INSO, N V8

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 4,010
Oldal 2: 2,753
Különbség: 1,257

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2,472
Oldal 2: 246
Különbség: 2,226

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 41,025,222
Oldal 2: 28,556,442
Különbség: 12,468,780

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 27,242,068
Oldal 2: 2,621,632
Különbség: 24,620,436

chart
 

DeletedUser14442

Vendég
:)
Orom volt olvasni titeket. Szinte egek a vagytol, hogy ujra jatszak :)
 

DeletedUser

Vendég
Segget nem mi csináltunk a szánkból, ahogy a statisztikákon is látszik. Ja és már összpontszámban is vezetünk.
 

DeletedUser

Vendég
NA és akkor mi van???
Nem nyertetek még... :)

de jnagyon jó úton haladnak
ti egyszerűen nem is érdemlitek meg már jó ideje, hogy megnyerjétek, amióta hagytátok teljesen eluralkodni az inkorrekt és hiéna üzemmódba kapcsolt grimanyot ... és lám az idő mindent letisztáz: mindenki azt kapja, amit megérdemel ... akinek ilyen ("A szövetséges egy olyan ellenfél akivel éppen összefogsz vmiért ... se jobb se rosszabb mint az ellenség.") vezető jut és el is viseli, annak úgy kell.

amúgy meg ha évekig azért ment az önfényezés inso oldalról, hogy a legyen elismerve a statisztika, akkor itt lenne az alkalom a korrektséghez: egyszerűen csak gratulálni az ellenfélnek ... a tényekhez :D
 

DeletedUser

Vendég
Aki nem viseli el, azzal máshogy bánnak.
Sokan mennek el, de érdekes módon azok akiket érdekelni kellene, azok takaróznak mindig azzal a süket dumával, hogy majd lesz valahogy.
Hát persze.... persze, hogy lesz, hisz olyan nics, hogy nem lesz sehogy.... :)
 

DeletedUser14522

Vendég
Aki nem viseli el, azzal máshogy bánnak.
Sokan mennek el, de érdekes módon azok akiket érdekelni kellene, azok takaróznak mindig azzal a süket dumával, hogy majd lesz valahogy.
Hát persze.... persze, hogy lesz, hisz olyan nics, hogy nem lesz sehogy.... :)

világos :)
/ ez a jelenség idegenül: a kognitív disszonancia feloldása ... alapvető öngyógyító cucc, ha már benne vagytok :D/
 
Fent