MDV 4ever? :)

DeletedUser15762

Vendég
Szerintem ez a legjobb:D

Side 1:
Tribes: N V8
Side 2:
Tribes: SFSK

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 2,068
Oldal 2: 19,250
Különbség: 17,182

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 139
Oldal 2: 22
Különbség: 117

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 18,529,909
Oldal 2: 182,208,496
Különbség: 163,678,587

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,370,343
Oldal 2: 217,981
Különbség: 1,152,362

chart


22-ből mennyi maradt náluk 2?:)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ez a legjobb:D

Side 1:
Tribes: N V8
Side 2:
Tribes: SFSK

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 2,068
Oldal 2: 19,250
Különbség: 17,182

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 139
Oldal 2: 22
Különbség: 117

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 18,529,909
Oldal 2: 182,208,496
Különbség: 163,678,587

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,370,343
Oldal 2: 217,981
Különbség: 1,152,362

chart


22-ből mennyi maradt náluk 2?:)
Tiszta szívből Gratulálok a déli harcosoknak!:) de mi északon mikor büszkélkedhetünk ilyen eredményekkel?? sajna a ~DOF~ feloszlott... az -LMS- csak nasi... ki maradt itt nekünk?????
 

DeletedUser14884

Vendég
azért van aki északon is ellenáll, és a múlt havi stat északkal együtt is pozitív... és igen elvhoztatok arradfelé 2 kontit... ezze el is fogyasztottátok azokat aik abbahagyták. és nem klánokban kéne gondolkoznod, az nagy hiba volna szerintem, hiszen a dof mint klán sosem volt ellenfél számotokra, de etől függetlenül nem kevés tagja van aki még tartani fogja magát annak ellenére hogy a dof-nak vége,hiszen csupán annyi változott hogy máshol harcolnak tovább... biztos vagyok bene hogy képesek vagytok nyerni de ha már nyertnek tekintitek a helyzetet akkor nem fogjátok észure venni azt sem ha fordul a dolog, hiazen ti már elhoztatok x falun és n telljes kontit... szerintem

Gun
 

DeletedUser

Vendég
azért van aki északon is ellenáll, és a múlt havi stat északkal együtt is pozitív... és igen elvhoztatok arradfelé 2 kontit... ezze el is fogyasztottátok azokat aik abbahagyták. és nem klánokban kéne gondolkoznod, az nagy hiba volna szerintem, hiszen a dof mint klán sosem volt ellenfél számotokra, de etől függetlenül nem kevés tagja van aki még tartani fogja magát annak ellenére hogy a dof-nak vége,hiszen csupán annyi változott hogy máshol harcolnak tovább... biztos vagyok bene hogy képesek vagytok nyerni de ha már nyertnek tekintitek a helyzetet akkor nem fogjátok észure venni azt sem ha fordul a dolog, hiazen ti már elhoztatok x falun és n telljes kontit... szerintem

Gun

Ez most kiknek szól?
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt "rdírozó Úr",,,,

Mi van akk,ha nem lehet érteni amit esetleg mások szeretnének,hogy értsünk?:D
Olyankor nincs "radír(?)":eek:

arradfelé 2 kontit ,,,Nekem ez a kedvencem:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tiszta szívből Gratulálok a déli harcosoknak!:) de mi északon mikor büszkélkedhetünk ilyen eredményekkel?? sajna a ~DOF~ feloszlott... az -LMS- csak nasi... ki maradt itt nekünk?????

:) Attól tartok barátom az MDV nem sokáig marad barna. Megyünk tovább én már látom az új kihívásokat :) Kíváncsi vok mekkora lesz az ellenállás,de nem hiszem hogy megállíthatnak beneteket
 

DeletedUser

Vendég
Anyó Te tudod a legjobban,hogy senki nem állít6 meg Bennünket:eek:,,,viszont mivel nagyon "rövid"volt az írásod,kételkedek az értelmében,,,
 

DeletedUser

Vendég
Author mondta:
zsuzsi.f 20.10. napon 11:28 órakor
Szia, szép napot!

Mi még nem beszélgettünk, de mivel látod Te is, hogy folyamatos változások vannak, úgy érzem itt az ideje.:)

Nem tudom, hogy érzitek magatokat, de ......-val beszélgettünk és Ő azt mondta, hogy Ti is benne lennétek egy változásban. Érdeklődöm, hogy mennyire komoly ez az elhatározásotok, mert mi aszerint tervezzük az elkövetkezendőket.

üdv: Zsuzsi.f


Mik a változások amiket írsz a tagjaimnak zsuzska? :D
A Hold a 2. negyedbe lép vagy mi a szösz? :D
 

DeletedUser

Vendég
Mik a változások amiket írsz a tagjaimnak zsuzska? :D
A Hold a 2. negyedbe lép vagy mi a szösz? :D

Biztos megint végünk van ahogy 3 éve folyamatosan :) Nem tudom észrevette -e vki a VIN és a volt Gladiátor gyakorlatilag fúzionált és nem voltak képesek megelőzni minket pontszámban. Az elmúlt hónapok fejlődés különbségének eredménye képpen már ez a fúzió is kevés volt hozzá pedig nemrég még másfélszer akkorák lettek volna :) Amikor külön váltunk az N8-al 700 mill körül voltunk, most beférnénk egy klánba és közel lennénk a 800 millióhoz. Persze ha nem lenne mindig végünk :)
 

DeletedUser

Vendég
Hja már megint kapufa az INSO-nak? :D Na wazze.... bár annyi tízezresem lenne még fizuig amennyiszer hallottam! :D

Bár jobban meggondolom ezres is elég lenne belőle akkor is tejjel mézzel folyó kánaán lenne hó elejéig :D

Na mindegy.. előbb utóbb majd csak elalszunk és megalkuszunk :):):)
 

DeletedUser

Vendég
Arc az van :D meszixx fiókot is valami nagytudású vette át megint, pedig az előző tulajban mennyi tűz volt istenem :(. Az újnak is a szája nagy , beszél mindent, bemásolnám mert vicces de ti biztos jobban ismeritek. Szerintem azért most nam akkora a fölény mint amennyire itt elő van adva, vagy most egyeltalán van fölény ? :S
 

DeletedUser

Vendég
Igen bemásolta az a bizonyos fiókhelyettes hozzánk is, hogy amperkodtatok :)

Összességében még mindig van fölénye az INSO-nak. Kétségtelen kissebb mint fél éve volt. :)

De már vége a jó időknek odakinn, igérjük nem csak 2 naponta nézünk be KH-ra mostantól. Meglátjuk akkor , mi lesz a helyzet :)

Szép napot!
 

DeletedUser

Vendég
Arc az van :D meszixx fiókot is valami nagytudású vette át megint, pedig az előző tulajban mennyi tűz volt istenem :(. Az újnak is a szája nagy , beszél mindent, bemásolnám mert vicces de ti biztos jobban ismeritek. Szerintem azért most nam akkora a fölény mint amennyire itt elő van adva, vagy most egyeltalán van fölény ? :S


Ezt vegyük puszta provokációnak :) Mi amint látod nem ingunk meg sohasem. Tudjuk hogy mit akarunk és tudjuk hogy érjük el.Akármit csináltok is akárhogy igyekeztek egyértelmű a helyzet. Ráadásul nektek az a legrosszabb hogy nem is tehettek ellene semmit. Nagyon sokat dolgoztunk rajta hogy az legyen ami most van.

Pedig jók vagytok. Még csak nem is mint egyéni játékosok,mert úgy a tudásotok messze elmarad az INSO projátékosaihoz képest,de a szervezetségetek és az elszánságotok és persze az aktivitásotok sokat hozott a konyhára. Egy KH tábla mindig érdekesen épűl fel.

Mindenesetre mind a diplomáciátokkal mind ezzel az aktivitással a térképszélén lévő játékosok közül sokat le tudtatok győzni. Ám az igazi megmérettetés számotokra most jön. Az INSO nagyából elhelyezkedett. A frontokat átszerveztük ezzel nem árulok el titkot. Elérkezett a visszavágás ideje. Amint láttátok nyomás alatt sem estünk pánikba. Most nektek kell majd megmutatni hogy nyomás alatt is tart-e majd az egység. Az idő pedig ellenetek dolgozik. Lehet úgytünt Délkeletről az INSO csak találta a falvakat középen ám majd kiderül tényleg így van-e.

Ami pedig az arcoskodást illeti? Nem szokásom csupán csak megmosolyogtat ,hogy az ellenfelek vezérei jobb eszköz nemlévén mindig megpróbálják elhitetni hogy végünk van. Mindezt úgy hogy mi gyarapodunk ti meg csak ideoda rakosgatjátok a játékosokat.Ettől nem nőttök nagyra
 

DeletedUser

Vendég
Ennyi provokáció belefér szerintem :) várjuk a jó kis csatákat. Nekünk sem volt igazán lhetőség megmutatni mit tudunk, aktívak vagyunk és egységesek ez igaz. Sokan hanyagok néha ebből gondoljátok, hogy nem tudnak dolgokat. Hiába mondjuk el, hogy lenne jó csinálni, nem mindig sikerül mondjuk lustaság miatt megvalósítani azt, tisztelet a kivételnek.

Mi is nyaraltunk ám azért, nem csak ti. Fogalmazzunk úgy kiegyenlítettebb a csata, és reméljük ha ez az oldal lesz kemény nyomás alatt bírni fogjuk.
 
Fent