macik a málnásban

DeletedUser16088

Vendég
akkor boruljatok össze nyugodtan

eddig a hsz-ek normális módon voltak megfogalmazva, kivétel "Dadi" barátod, szived joga egyetérteni vele és a stilusát sem kritizálni,
te is lehetsz elfogult

de honnan jött le nektek az "idegengyülölet"?
láttatok már olyan focimeccst pl. ahol 2 ország játszik egymás ellen?
azok a focisták is "idegengyülölők"? mert pl rajta van a magyar cimer a mezükön?

itt alapból a kedves barátos "stilusáról" és kiforditott gondolatmenetéről van szó, de érts vele egyet nyugodtan,
igy egykalap alá lehet venni benneteket

Mellesleg Arch nem bántásból tényleg, de egy elfogulatlan hsz-ed nincs, mert képtelen vagy rá? Szóval miért kell ez?
 

DeletedUser17666

Vendég
A németek nem járnak focimecsre a nagy német birodalom zászlóval pl oroszokhoz hogy takarodjatok innét :) De a fradisták el jonnek érted :)
 

DeletedUser16088

Vendég
semmit nem tudsz a németekről, csak járatod a szád feleslegesen, innen tudjuk a "hozzáértésedet"...

kiragadsz szélsőséges példákat és ezt általánositod egy nemzetre?

ezt rasszizmusnak hivják és ezek szerint ebben élenjáró vagy, szived joga bármekkora tuloknak lenni
 

DeletedUser18465

Vendég
nem sértő vagy, csak bunkó és arrogáns

itt a példa arra, hogy amig nem irtál ide, egy csunya szó nem hagzott el, de megjöttél te és bemutatkoztál...

köszönjük!
takarodj vissza a karámba

remélem suppi látja, az épitőjellegü hsz-ed

tudod...ok-okozat...

nem lehet egy topicot sem nyitni, ahol ne jelennének meg ilyen warlordadi tipusu gyökerek?

lehet törölni és tiltani

Az a baj Évike, és nem akarlak bántani...
Hogy Te mindenkiben a rosszat látod az építő jellegű kritikát is negatív leszóló megalázó kritikának veszed, mert zavar az vagy bánt Téged ha nincs igazad, vagy nem tom mit érzel ilyenkor...
War leírta amit le kellett, szlovák ember, szlovák ember tudja mi megy szlovák szerón vagy szlovákiába... Nem pont egy magyar fogja ezt jobban tudni aki magyarban él ez olyan hogy van Magyar aki utálja a szlovákot de van ugyanolyan szlovák aki utálja amagyart, ez kölcsönös, amerika pl nem szereti az oroszokat és ez kölcsönös...

Évike ne vegyél mindent negatív kritikának Incze is segíteni akart, de te máris csak a rosszat láttad benne mert mert írni, Lehet önfejű vagy (Sőt biztos)
de azért meghallgathatnád néha ki mit gondol szerintem főleg akik talán jobban látják a dolgokat !
 

DeletedUser18465

Vendég
Hát bár Dadi barátunk nem cenzúrázott,azért nagyrészt igaza van.
Én vajdasági vagyok,szerbek közt élek. De nincs olyan,hogy te magyar vagy ezért utálunk,sőt. Nem néznek le senkit csak azért mert magyar,sőt sokan arra is törekszenek,hogy megtanulják a magyar nyelvet,hogy tudjanak azokkal is kommunikálni akik egyáltalán nem értenek szerbül. Szóval sokkal inkább tesvéreimnek tartom őket,mint azokat akik az anyaországban élnek,és megtagadnak minket.


Mellesleg Evike nem bántásból tényleg,de egy magyar szerón se tudsz normálisan elvezetni egy klánt,mert 1-2 hónapnál tovább nem húzza. Szóval miért kell ez? :(


Az a baj, hogy mi meg nem törekszünk a szerb nyelv megtanulására (mondjuk nem is szükséges nekünk tehát nem muszáj mert ugysem fogjuk asználni)
viszont a szerbeknek nagy Rispekt :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Én most nem pont erről az egyetlen beszólásra gondoltam War sok jót írt de nagyince írására gondoltam bocs ha nem volt egyértelmű az építő jellegű kritika, sajnálom hogy nem találtad meg a két szép szemeddel
 

DeletedUser17666

Vendég
semmit nem tudsz a németekről, csak járatod a szád feleslegesen, innen tudjuk a "hozzáértésedet"...

kiragadsz szélsőséges példákat és ezt általánositod egy nemzetre?

ezt rasszizmusnak hivják és ezek szerint ebben élenjáró vagy, szived joga bármekkora tuloknak lenni

én vagyok tulok és rasszista? :D :D rád hagyom legyen így :)

bár nem én akarok nagy magyaország klánévvel szlovák szerverre menni :D
 

DeletedUser16088

Vendég
akkor maradjunk ennyiben,
huzz át a másik topicra, felderitő odavárja az "arcoskodókat",

én is szeretlek:)
 

DeletedUser17666

Vendég
hát nem is fogok itt veled le állni eszme cserére... :D Falra hányt borsó :D
 

DeletedUser17666

Vendég
Velké Madarsko

aki tud szlovákul, az tudja hogy ez Nagy Magyarország-ot jelent,

ilyen klánnévvel szerintetek kihivást jelentünk szlovák szerveren?
biztosan! ott rühellik a magyarokat

klánt szervezünk a következő szlovák szerverre, felvidéki magyarok közremüködésével, akik "tolmácsolnak" és magyarok!

tegyük félre a kicsinyes egymás elleni problémáinkat és EGYSZER álljunk ki egymásért, mi MAGYAROK!

duál acc párokat várok, akik valóban aktivak és hozzáértők, s itt lehet bizonyitani hogy ki mekkora profi

a jelentkezők kérem keressenek v34-en Alexkaa2001 accban!

egyik szavaddal csapod agyon a másikat... Te kérdzted a népet..

Te jó ég kivel állok én le beszélgetni :D na további szép estét :D
 

DeletedUser8560

Vendég
Nem szerettem volna ide is írni :)
Ismét kérem szépen az emberek közötti normális stílusú beszélgetést, akkor is, ha a vélemények eléggé eltérnek egymástól.
Köszönöm szépen.
 

DeletedUser16088

Vendég
megkaptam a lecseszést supptól, ami érdekes, hogy warlordadi hsz-ében nem találtak kifogást, amiben
miszerint te is egy Ős-sutyó-bunkóemberke vagy minimális sutnivalóval .... mondatot használja,

de biztosan nálam van a hiba, hogy erre volt reakcio, igy jártam...

s amugy kedves bandi111 te is messzire elmész, hol látod a gyülöletkeltést?
egy játékkihivást már annak tekintesz?

betiltanád a nemzetek közötti játékokat és sportversenyeket is?
az olimpiát is be kell tiltani, az a "legrasszistább"!

nagyon tullihegitek ezt a dolgot és mindenféle rasszizmust akartok ráhuzni,
lehet ott a hiba ahol valakinek ez jut eszébe erről?

én Németországban élek, és Németország tele van mindenféle nációval,
a szélsőségek max egy futtbalmeccsen jönnek elő, meg pár eszementtől a hétköznapokban, de szélsőségesek minden országban vannak...

most ez az uj összeesküvés elmélet, hogy KH alapon rasszista és idegengyülölő vagyok?

ti ilyenkor nem nevetitek ki magatokat a butaságotokért?

csak állok értetlenül, hogy mennyi agyament beleképzel olyan dolgokat egy játékba, ami alapból egy nemzetközi szintü megmérettetésnek indult...

de ha ilyen honfitársu hátszél van, legyen igazatok, nem szitom a nemzetközi helyzetet, mert az amugy is fokozódik:)

na...puszika
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18460

Vendég
Velké Madarsko

aki tud szlovákul, az tudja hogy ez Nagy Magyarország-ot jelent,

ilyen klánnévvel szerintetek kihivást jelentünk szlovák szerveren?
biztosan! ott rühellik a magyarokat

klánt szervezünk a következő szlovák szerverre, felvidéki magyarok közremüködésével, akik "tolmácsolnak" és magyarok!

tegyük félre a kicsinyes egymás elleni problémáinkat és EGYSZER álljunk ki egymásért, mi MAGYAROK!

duál acc párokat várok, akik valóban aktivak és hozzáértők, s itt lehet bizonyitani hogy ki mekkora profi

a jelentkezők kérem keressenek v34-en Alexkaa2001 accban!

Kedves Évike.
Te komolyan azt hiszed ezért nem bannolnának,ha így gondolod sajnálom.
Szlovákok kozt élek napról napra 1 rohadt szót nem szólnak,hogy magyar vagyok sot szeretnek.
És még csodálkozunk,hogy akadnak extrém felfogású emberek,még szép hogy vannak azép ien nem teljesen kompenzált emberek végett mint te.

Tegyunk egy ellen példát jonne pár szlovák és bereggelne ide valami raszista kiírásal nagyokoskám neked jól esne?

Udv. Smeckt
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16088

Vendég
ha te ebben rasszista kiirást látsz, nézz magadba, onnan ered...

ennyit a szellemi szintedről és hozzáállásodról, külföldön élek, nem kell bemutatnod a dolgokat,
mondjam pl hogy nem egy verseny volt már pl Németországban olyan cimszóval, hogy Magyaro. vs. Németo.

senki nem látott ebben semmi nacionalismust, egészséges vetélkedés volt



de nem látsz ki a felfelé ivelő arcod mögül?
te és pár okostojás magyaráz bele olyan dolgokat, ami messze nem a cél, tipikus rosszindulatu vagy, mindenben keresed hogy hogyan lehet kiforgatni és a lehető legrosszabbal felruházni...

csá
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18460

Vendég
ha te ebben rasszista kiirást látsz, nézz magadba, onnan ered...

ennyit a szellemi szintedről és hozzáállásodról, külföldön élek, nem kell bemutatnod a dolgokat,
mondjam pl hogy nem egy verseny volt már pl Németországban olyan cimszóval, hogy Magyaro. vs. Németo.

senki nem látott ebben semmi nacionalismust, egészséges vetélkedés volt



de nem látsz ki a felfelé ivelő arcod mögül?
te és pár okostojás magyaráz bele olyan dolgokat, ami messze nem a cél, tipikus rosszindulatu vagy, mindenben keresed hogy hogyan lehet kiforgatni és a lehető legrosszabbal felruházni...

csá

Ěn roszindulatú ez újj nekem..:D
Nem én akarok meni olyan szeróra olyan nével ami azt a bizonyos NEMZETET,NEMZETISĚGET érzékenyen érintheti.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16088

Vendég
a korábbi magasroptu megallapitasaidbol lett leszurve, igy talán konnyebben felfogod, ha már "mobilosra" allt ra a tekervenyed

alapból rosszindulattal álltál hozzá, s most ezt megis irtad,

de kicsit sem vagy rosszindulatú? hát persze...
 

DeletedUser18460

Vendég
a korábbi magasroptu megallapitasaidbol lett leszurve, igy talán konnyebben felfogod, ha már "mobilosra" allt ra a tekervenyed

alapból rosszindulattal álltál hozzá, s most ezt megis irtad,

de kicsit sem vagy rosszindulatú? hát persze...

Megvan a saját véleményem. Az nem feltétlenul rosz indulatúság.Az viszon,hogy szervezni fogok ellened az szimplán a játék élvezetesebbé tétele lesz feléd..:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent