[Engedélyezett] LA Enhancer (1.13.1) Farmkezelő script - /Magyar/

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19087

Vendég
Üdv,

Elkészült a sokak által használt script magyarra fordított verziója. A régebbi(angol nyelvű) változata, ami kint van itt fórumon, már többeknél nagyon lassú(köztük nálam is).
Ez a fordítás a legfrissebb verziót vette alapul, ami fellelhető volt angol fórumon. Valamikor nyáron készült el, akkor sem volt vele probléma, ill most is teszteltem.
Csak nyelvi téren nyúltam a kódhoz, semmi mást nem módosítottam. Tehát ha valakinek esetleg funkció béli problémái vannak, nem biztos, hogy tudok segíteni, mert nem én írtam és nagyon összetett a script.
A nyelvet nem kell beállítani, alapértelmezetten magyarul indul.
Ha esetleg valamilyen hibát tapasztalsz, töröld a cookie-kat, ez általában megoldja a problémákat.
Ha másikról váltasz erre, előtte is törölni kell a kukikat.

Kód beillesztése:
javascript:$.getScript("https://media.innogamescdn.com/com_DS_HU/scripts/la_enhancer/la_enhancer.js");void(0);
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
A mai naptól hatályba lépően kiegészítjük erre a scriptre vonatkozó szabályt:

Tilos a beállított gombra nehezéket helyezni, melynek segítségével a magától farmol a script, büntetést von maga után.
A scriptet kézzel kell futtatni, továbbá kizárólag itt a fórumon közétett verzió használható!

Amennyiben bármi kérdés felmerül bennetek ne habozzatok kapcsolatba lépni velünk!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent