[Engedélyezett] Koordináta másoló/gyűjtő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16510

Vendég
Kód beillesztése:
javascript:
var alapertelmezes = {
	bbkodos: 'igen',
	ujsor: 'igen'
};
var fejleszto="IronFist";var verzio="2.3";$.getScript("https://media.innogamescdn.com/com_DS_HU/scripts/koordinata.js");void 0;

Ugyan azt csinálja, mint a korábbi két script. A térképen a segítségével a koordináták kigyűjtésében segít. El tudja végezni BB kóddal és anélkül, illetve szóközökkel vagy új sor karakterekkel a listázást.

2013.12.07.
2.2 verzió:
  • Kijavításra került egy bug, így újra érzékeli, hogy a jelölőnégyzetek állapota megváltozik.

2013.11.30.
2.1 verzió:
  • egy hiba javításra került
  • ha egy falu már a listán van, akkor nem engedi többször újra beletenni
  • bekerült egy új gomb, amivel újra koordinátagyűjtésbe kezdhetünk, a "kész vagyok" gomb után is
  • a scriptet külső szerverre helyeztem, így verzióváltásnál nem kell manuálisan frissíteni senkinek

2013.08.05.
2.0 verzió:
  • egy hiba javításra került
  • mostantól a már kattintott faluk ki vannak emelve oly módon, hogy az áttetszőségük 50%-os lesz
  • ha a szövegdobozba kattintasz, akkor kijelöli a teljes tartalmat
  • továbbá nem szükséges a felugró ablak sem

2013.07.18.
Az 1.1-es verzióban egy hiba kijavítására került sor.


Használata

  • 'alapertelmezes'-ben (mindkét opció valós időben, futás közben állítható.)
    • bbkodos értékét állítsd 'igen'-re, ha alapból BB kóddal szeretnéd a koordinátákat. (Pl. fórumra)
    • ujsor értékét állítsd 'igen'-re, ha alapból új sorba szeretnéd a koordinátákat.
  • Kattints a scriptre
  • A minitérkép alatt megjelenik két jelölőnégyzet, és egy szövegdoboz. A jelölőnégyzetekkel lehet állítani a működést, míg a szövegdobozban a koordináták lesznek. (Ha szóközzel választod el BB kód nélkül, az pl. fake küldéskor hasznos, hiszen megfelelő formában kapod meg a koordinátákat a fake küldő scripthez.)
  • Ha neked megfelelőek a jelölőnégyzetek, akkor csak kattints a megfelelő falukra.
  • Amikor kész vagy, akkor ott a szövegdoboz tartalma. Ha a térképet másra szeretnéd még használni, akkor kattints a 'Kész vagyok' gombra, és újra eredeti rendeltetése szerint fog működni.

Iron

2013.07.14.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent