Kocsma

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Legyen ez a kocsma Korboncnok siratója. Ha valami nem okés, csak pörgessétek a dumát, ez a csapos dolga!

Nyugodtan dobhattok fel ide témákat, biztosan vagyunk annyira filozofikus természetűek, hogy bármit kivesézzünk. Ez a külhoni magyarság téma jó kezdésre, kíváncsi vagyok mik lesznek még bedobva :)



Mit jelent a nem Magyarországi?:)
A kicsi térkép 100 éves,a nagy meg kb 2-5 ezer!:)
Na gondolkodjunk már kicsit józan-paraszti ésszel!:)
Légy büszke Magyar testvér!

Erre egy kicsit reagálnák. Nálunk itt Szlovákiában rendszeresen előfordul az, hogy "hülye" magyarnak neveznek bennünket, s az adott körből egyszerűen csak ki biccentik az embert.
Ami viszont ennél is rosszabb, mikor felmegyünk Pestre és azt mondják ránk tök idegenek, hogy mi Szlovák állampolgárok vagyunk, ezért nem számítunk igazi magyarnak és így tovább, és így tovább.

Ilyenkor az emberben átértékelődik az, hogy igazából hová is tartozik, vagy, hogy egyáltalán van-e hazája?
A külhoni magyarok filozófiája nagyon nem könnyű, rengeteg megmozduláson ott voltam, rengeteg mindent láttam már.

Lehet a többség igazi magyarnak tart bennünket, attól még a hangadók ott vannak és ez nagyon rosszul hat az emberre, amikor küzd, dolgozik a nyelvtörvények ellen, majd beültetik 2 szék közé.
 

DeletedUser16820

Vendég
Erre egy kicsit reagálnák. Nálunk itt Szlovákiában rendszeresen előfordul az, hogy "hülye" magyarnak neveznek bennünket, s az adott körből egyszerűen csak ki biccentik az embert.
Ami viszont ennél is rosszabb, mikor felmegyünk Pestre és azt mondják ránk tök idegenek, hogy mi Szlovák állampolgárok vagyunk, ezért nem számítunk igazi magyarnak és így tovább, és így tovább.

Ilyenkor az emberben átértékelődik az, hogy igazából hová is tartozik, vagy, hogy egyáltalán van-e hazája?
A külhoni magyarok filozófiája nagyon nem könnyű, rengeteg megmozduláson ott voltam, rengeteg mindent láttam már.

Lehet a többség igazi magyarnak tart bennünket, attól még a hangadók ott vannak és ez nagyon rosszul hat az emberre, amikor küzd, dolgozik a nyelvtörvények ellen, majd beültetik 2 szék közé.
Szerintem minden kulhoni Magyar tiszteletet erdemel!:)
Kepesek voltak/tok megtartani onmaguk/onmagatokat.Egy olyan kozegben amely teljesen el akarta nyomi a Magyar mivoltjat az embernek/embereknek.Nagyon nehez lehetett.
De nemtudom hallottad e mar de ajanlani tudom csak Sub Bass Monster-Mista Slota cimu szamat.:)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
A probléma abban rejlik, hogy fogyunk. Hiába a tisztelet sorra hagyják el az emberek az anyanyelvüket, a gyerekeiket is Szlovák iskolákba iratják, csak azért, hogy tartozzanak valahová és meg tudják tanulni az állam nyelvét. Ez egy óriási nagy probléma, zárják be a magyar iskolákat, mert nincs gyerek. Eddig volt, eddig voltak iskolák is.

Nagyon fogynak, nyílnak a szlovák iskolák, mert valakinek be kell fogadni a magyar gyerekeket, ha már a szülők ilyenek..
 

DeletedUser16277

Vendég
Ah remélem nem baj, hogy ide jöttem a kocsmába dühöngeni valami miatt.
A csapos dobjon valamit és beszéljünk komolyan úgyis csak piától őszinte a legtöbb ember...
Klánháború csapat már random ajándékokat kell adni a leltárba vagy több prémium pontot, hogy az embereke vegyenek PP-t? Ilyen szarul megy manapság? :( Ejjj, de had mondjak valamit így még több előnyt adtok azoknak kik megtehetik és így még nagyobb lesz az "elvándorlás" azok körében kik igazságtalanak tartják ezt és nem tehetik meg. Értem én, hogy kell a money de nekik se lesz mindig mély a pénztárca. Értem azt is, hogy nem lehet már a világ sebbessége 1 és lehetne eltüntetni ezt a sok szar pp funkciót már, ezért jó lenne ha valamit kitalálnátok mert akkor lehet hamar megfullad a mocskába a magyar kh és maradnak a külföldi szerók.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Ah remélem nem baj, hogy ide jöttem a kocsmába dühöngeni valami miatt.
A csapos dobjon valamit és beszéljünk komolyan úgyis csak piától őszinte a legtöbb ember...
Klánháború csapat már random ajándékokat kell adni a leltárba vagy több prémium pontot, hogy az embereke vegyenek PP-t? Ilyen szarul megy manapság? :( Ejjj, de had mondjak valamit így még több előnyt adtok azoknak kik megtehetik és így még nagyobb lesz az "elvándorlás" azok körében kik igazságtalanak tartják ezt és nem tehetik meg. Értem én, hogy kell a money de nekik se lesz mindig mély a pénztárca. Értem azt is, hogy nem lehet már a világ sebbessége 1 és lehetne eltüntetni ezt a sok szar pp funkciót már, ezért jó lenne ha valamit kitalálnátok mert akkor lehet hamar megfullad a mocskába a magyar kh és maradnak a külföldi szerók.

Az éppen pp-vételt fontolgató emberkének meg kell mutatni, hogy márpdig ő roppantmód jól jár, ha most vesz, lehetőleg minnél többet :) Valahogy nekik is el kell adniuk magukat.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Nemrég volt egy retró világ az angoloknál, ahol pp és egyéb "úri dolgok" nélkül tudtak a játékosok játszani. Jó vélemények jöttek onnan.

Ez már köztudott, hogy prémium nélkül nehéz a mai szervereken játszani, s játszik több 18 év alatti ismerősöm is, akik kimondottan örülnek a leltáras jutalmaknak és annak, amikor csurran, cseppen valami közösségi játékból.


De így gazdasági stratégiát is lehet gyakorolni mondjuk a pénztárcádon :D

Egyébként van Csíki söröm, csapolva vagy üvegesen kéred?
 

DeletedUser16277

Vendég
Akkor kérhetnétek ti is egy ilyen világot a németektől. Küldjetek nekik egy halom statisztikát, hogy milyen ramatyul alakul a magyar kh sorsa és hátha adnak engedélyt rá. Ha nem akkor meg maximum kevesebb pénz fog befolyni nekik a mi kis országunkból ahogy telik az idő.

Csapolva kérném, ha lehetséges :)
 

DeletedUser16277

Vendég
Eredmények szerint 5 éve, de volt már előtte egy másik fiókom szóval olyan 6 éve :)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Szerintem minden kulhoni Magyar tiszteletet erdemel!:)
Kepesek voltak/tok megtartani onmaguk/onmagatokat.Egy olyan kozegben amely teljesen el akarta nyomi a Magyar mivoltjat az embernek/embereknek.Nagyon nehez lehetett.
De nemtudom hallottad e mar de ajanlani tudom csak Sub Bass Monster-Mista Slota cimu szamat.:)

Egyetértek! (és Korboncnoknak is írom)
Együtt érzek minden Magyarral! Sajnos valóban vannak olyan agymosott "honfitársaink" akik nem tartják őket Magyarnak!(lásd kettős állampolgári népszavazás 2004)
De ebben a médiának is nagy szerepe volt,illetve van!
Az átlag magyarnak az rtl klub,meg a tv2 mondja az írányt..népbutító műsoraik,hamis híreik stb..hosszú évek alatt megtették a hatást!
A történelem órákon a gyerekeknek nem az igazságot tanítják!( lásd: ezer sebből vérző finugor elmélet!)

ja még valami:

Napóleon megkérdezte Francois Talleyrand-t, hogy mit tegyen a magyarokkal. Talleyrand válasza: "Felség! Régi szokásuk a magyaroknak, hogy felnéznek nagyjaikra és büszkék a múltjukra . Vedd el e nép múltját, és azt teszel velük, amit akarsz!”
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Napóleon megkérdezte Francois Talleyrand-t, hogy mit tegyen a magyarokkal. Talleyrand válasza: "Felség! Régi szokásuk a magyaroknak, hogy felnéznek nagyjaikra és büszkék a múltjukra . Vedd el e nép múltját, és azt teszel velük, amit akarsz!”

Azon gondolkoztam, hogy ezt az elméletet a mai világban hova tudnánk beépíteni. De mivel mi rendes KHsok vagyunk és nem politizálunk, maradjunk abban, hogy Napóleon nagy tag volt :D
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Hmm.. Van most a vitapárbaj, ott is 50 pp a nyeremény körönként/fejenként, azért az sem elhanyagolható, persze nem helyettesíti a régi speed szervereket, de ha megnézed az FB oldalunkat, ott is heti többször jelennek meg játékok, amikért szintúgy prémiumot lehet nyerni (5 helyes válasz a villámkérdéseknél 60 pp, 10 helyes válasznál 120 pp és így tovább).

Ha ránézek a Brazil KH Fb oldalára, akkor nem látok ilyen játékokat. Úgy gondolom, hogy a speed szerveres nyeremény így eléggé szétoszlik, de persze fura ez így, de megérthető/elfogadható, hogy minnél szélesebb körben próbáljuk a pp-t elosztani, hogy minnél szélesebb közösséget érjen el :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Ildi, túlkombinálsz mindent, ha a support engedélyt ad rá, akkor van. annyira megakarod váltani ezt a kht, de egyedül kevés vagy mint az egy szál kisujjam.
Ha ennyire utálod a kht, és minket meg a suppokat fejezd be, menj varrogatni mint a nyugdíjjasok.
 

DeletedUser18465

Vendég
A szabály az szabály,tehát nem a supp alkotja a nemzetközi szabályt.
se a ÁSZF szabáyt se a supp csinálja.
a szabály az szabály a fogysztók védelmébe jött létre.

fogyasztóvédelemben dolgozol ? zsírt égetünk ? :D
komolyan mondom egyeseknek jobb dolga sincs mit, hogy ilyeneken agyaljon mint te...
 
Fent