Kobiak

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

veszedelem

New Member
A reakció pontszáma
22
Stormbringer:
Voltál-e már más klánban? Ha igen, mik voltak a benyomások? Miben másak a vezetési szokások, mint nálatok?

Kobiak:
Voltam igen.
Atlantiszba lazább minden, mivel ha ugy veszunk, az egy baráti bulis brigád.
Mig ahol voltam eddig, az egy kicsit hadsereges, de az is jó.
Atlantiszba szorakozni jarnak az emberek munka közben vagy munka elott vagy akar csak hetvegen. Nyomtunk egymasnak rizsat, napi dolgokat nevetunk, vigadtunk szomorkodtunk, egyutt. Ez az Atlantisz, ezért vagyunk masok, mint a tobbi klán.

Stormbringer:
Szerinted hasznos a lovasíjász egység? Te szoktad használni őket?

Kobiak:
Igen hasznos és is őket szoktam használni. :p :D

Stormbringer:
Klánvezetőként mi a véleményed a barbárfaluk foglalásáról? Jó dolognak tartod vagy nem? Miért?

Kobiak:
Ha bonusz falu, akkor mindenképp megéri, azon kivul csak akkor, ha vedekezo jatekos, akkor igen, mashogyan nem.

Stormbringer:
Honnan jött a kobiak felhasználó neved?

Kobiak:
Ez a becenevem kb 27 éve már:) Az egyik kedves gyerekkori barátom adta nekem egy filmsorozatból.

Stormbringer:
Mi a véleményed arról, hogy töpörödik a játékos állomány szerverről szerverre?

Kobiak:
Ha töpörödik térkép az sosem nem jó!! Nektek mint cég nektek sem jó kevesebb játékos, így kevesebb bevétel !!
Az olyan játékosoknak, mint én azoknak meg azert nem jó a kisebb térkép, mert relativan kevesebb harc lesz a szerveren, így rosszabb a játékélmény, na meg gyorsabban befejezodik egy világ.
Akik meg költenek a játékra, annak nagyon nagy eselye van megnyerni egy világot, játékosként, hogy top1 legyen. Már csak egy jó klánba kell csatlakoznia.

Stormbringer:
Szoktál-e használni scripteket? Ha igen, melyeket?
Ki mutatta meg, hogy vannak? Te találtad meg őket magadtól?

Kobiak:
Szerintem most sokan fognak meglepodni, de nem használok semmilyen scriptet.

Stormbringer:
Van valami mániád az egység gyártást illetően?
Pl, mint anno nekem - támadó faluba mindig csináltam egy íjászt, mert szerettem őket. :D

Kobiak:
Igen nekem is van hasonló mániám. Kos az szinte minden falumban szokott lenni, de a kedvencem a kardforgátó.

Stormbringer:
Milyen taktikával szokott indulni az ATL a szervereken?
Támadunk és nyerünk vagy védekezünk és szivatjuk a játékosokat?

Kobiak:
Egyik sem igazából. A cél annyi, hogy játsszunk egy jót, legyunk aktivak, azt majd kiderul mire lesz az elég ez.

Stormbringer:
Mit üzennél a kedves olvasóknak?

Kobiak:
Kitartást, büszkeséget, tiszteletet a másik játékos íránt. Legyen az akár a vezére, klántársa vagy az ellefele. Ha ezeket nem adja meg az egyik a másikanak, akkor elveszti az egész játék a szépségét és azt amiről kéne, hogy szóljon. Én ilyen vagyok és mindig is ilyen leszek. A Kh az magaba egy önismereti játék, ha itt képes valaki elarulni tarsait, kozosseget, ahol van, akkor a valo életben is képes rá az illető.
Minden világon győzzön a jobbik, az ügyesebb és az, aki igazán megdolgozik érte!!!!
Nem szégyen gratulálni a győztesnek
, ezt meg kéne tanulni sok mindenkinek, aki aktívan játszik!
Ezt üzenem a kedves olvasoknak.

Stormbringer:
Volna-e olyan téma, amit az interjú során nem érintettem, de szeretnél róla beszélni?

Kobiak:
Szerintem mindenről kérdeztél amiről te úgy gondoltad, hogy érdekes lehet az olvasók számára.
Azt azert tedd még hozzá kérlek, hogy a V53 győzelemért nagyon sokat tett Zalanboy ; Dr. Senkiházi mint vezető,
a közösség nekik nagyon sokat köszönhet.


Stormbringer:
Kedves kobiak,
Nagyon szépen köszönöm az interjút! További sok sikert kívánok neked és a klánodnak! :)

Kobiak:
Én meg köszönöm a lehetőséget.
Reméljük, hogy tetszeni fog az olvasóknak is.
Szép napot!:)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nekem ez nagyon tetszik ,igazi régi gondolkozású játékos ,jó lenne ha a mostani újak is így gondolkodnának ,vagy legalább hasonlóan ,gratulálok kobiak :)

Szerintem a mostaniak között is vannak olyan játékosok, akik hasonló szelleműek. Csupán a világok töpörödése, a játékosok csökkenése miatt ők is egyre kevesebben vannak.
Lesz ez még jobb is, én bizakodok.:D
 

DeletedUser19902

Vendég
valami újjat kellene bevezetni, és talán, akkor jó nem csökkene ennyire, a régiek megunták többnyire, a játékosok nagy része nem szeret így játszani, hogy van akinek ekkora előnye van (akiknek van pénzük a játékra költeni), így hátrébb szorultak azok, akik nem akarnak költeni a játékra...
 

Deleted User - 1534977

Vendég
valami újjat kellene bevezetni, és talán, akkor jó nem csökkene ennyire, a régiek megunták többnyire, a játékosok nagy része nem szeret így játszani, hogy van akinek ekkora előnye van (akiknek van pénzük a játékra költeni), így hátrébb szorultak azok, akik nem akarnak költeni a játékra...

Hiaba ecsetelitek itt az egeszet :D Semmi nem fog valtozni, kizarolag a fejlesztok (dev-ek) akarataval. 1000x "menobb" jatekok vannak mint a KH, a helyzet valtozni nem fog annak iranyaba, hogy ne legyen minel nagyobb PP fogyasztas, oket nem az erdekli, hogy nektek legyen jo, hanem hogy minel tobb penz jojjon be. Kizarolag akkor kedveznek nektek is, ha nekik nem lesz belole veszteseguk, viszont profitalnak rajtatok ismetelten.
Lehet 1000 meg 1001 topic-ot nyitni, hogyan lehetne jobb, de ertsetek mar meg, hogy ez nem toletek fugg :) + nem eri meg 1 csoppnyi erofeszitest se megtenni annak erdekeben, hogy egy ilyen cegert ti "dolgozzatok" fizetes nelkul :D
 
Fent