Klántool

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Ezt is ide írom, habár nem kapcsolódik a klántoolhoz.

Van a fejlesztés ahol a zászlókat lehet cserélni, ott legyen 1 oszlop ami írja a falu népességét is mint a termelés nézetnél ahol írja, hogy tanya és x/y.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Ezt is ide írom, habár nem kapcsolódik a klántoolhoz.

Van a fejlesztés ahol a zászlókat lehet cserélni, ott legyen 1 oszlop ami írja a falu népességét is mint a termelés nézetnél ahol írja, hogy tanya és x/y.

Kifejtenéd bővebben, hogy erre miért volna szükség?
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Kifejtenéd bővebben, hogy erre miért volna szükség?

Arra gondolhat, hogy lehessen latni hova erdemes meg toborzo zaszlot rakni ahol meg par napig menne a toborzas.

Ezt úgy is kb pár sor lenne beleírni szóval nem nagy megerőltetés.

De ja arra amit Barcsa ír.
Így berakom tanyahely szerint nővekvő/csökkenőbe és aszerint rakom fel a zászlókat erősség/gyengeség szerint ahol a legtöbb/legkevesebb a szabad hely.

Nem nagy valami, de mint írtam nem lenne nagy megerőltetés ezt az 1 oszlopot odabiggyeszteni.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Írom ezt is ide.

Térképnél van az, hogy kézre lehet hozni egyedi csopikat és koordikat betenni, egyszerre egyet vagy többet. És ott van olyan hogy megjelenítse a falvakat amiket be tettel oda. Na azokat a koordikat lehessen exportálni is. Vagy ha lehet szóljatok, mert lehet nem vettem észre. :D
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Írom ezt is ide.

Térképnél van az, hogy kézre lehet hozni egyedi csopikat és koordikat betenni, egyszerre egyet vagy többet. És ott van olyan hogy megjelenítse a falvakat amiket be tettel oda. Na azokat a koordikat lehessen exportálni is. Vagy ha lehet szóljatok, mert lehet nem vettem észre. :D
Esetleg valami script meg tudná oldani, ha érdekel...
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Megoldható lenne az a zászlós dolog is, de mivel dinamikus csoporttal kivitelezhető nem foglalkozok vele.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Ha már script. Nekem nem tudnál összepattintani egy fang scriptet kérlek? :p (valszeg csak egy támadó/fake scriptet kéne átirni)
Az a probléma, hogy nem nagyon lehet a "troop tamplates"-ekkel számolgatni, de annyi lenne a lényeg, hogy örtornyos világon ugye 1001 egység alatt mutatja a zöldet szal olyasmi scriptre gondoltam ami 1000-1(vagy 0, ha nincs kém a faluban)-kata-NL vagy KL attól függ, hogy támadó vagy védő. Mehetünk előlről vagy hátulról, hogy 1000-ből vagy pedig kém(0 vagy 1)+kata (összes)+NL/KL(maradék helyet 1000-ig feltöltik, vagy ha nincs annyi akkor az összeset bedobja és nem lesz 1000 egység a támadásban)=1000 és ezeket be is dobná a script, hogy nekem csak a támadás gombot kelljen megnyomni. Ne kelljen semmit számolnom sem pedig irogatnom, esetleg koordikat is fellehetne benne venni, hogy mint egy fakescript végig tudjak menni a falukon (mondjuk ugye felveszem ide az ellen támadó faluit).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Ha már script. Nekem nem tudnál összepattintani egy fang scriptet kérlek? :p (valszeg csak egy támadó/fake scriptet kéne átirni)
Az a probléma, hogy nem nagyon lehet a "troop tamplates"-ekkel számolgatni, de annyi lenne a lényeg, hogy örtornyos világon ugye 1001 egység alatt mutatja a zöldet szal olyasmi scriptre gondoltam ami 1000-1(vagy 0, ha nincs kém a faluban)-kata-NL vagy KL attól függ, hogy támadó vagy védő. Mehetünk előlről vagy hátulról, hogy 1000-ből vagy pedig kém(0 vagy 1)+kata (összes)+NL/KL(maradék helyet 1000-ig feltöltik, vagy ha nincs annyi akkor az összeset bedobja és nem lesz 1000 egység a támadásban)=1000 és ezeket be is dobná a script, hogy nekem csak a támadás gombot kelljen megnyomni. Ne kelljen semmit számolnom sem pedig irogatnom, esetleg koordikat is fellehetne benne venni, hogy mint egy fakescript végig tudjak menni a falukon (mondjuk ugye felveszem ide az ellen támadó faluit).
kém: ha van 1, ha nincs 0
katapult: összes
könnyűló/nehézló: kitölti a maradék helyet
torony zöldnek mutassa

Ez eddig oké, a koordinátákat gondolom nem szeretnéd ha random váltogatná/ismételné, hanem végigmenjen rajtuk sorban?
Egyébként fogalmam sincs mikor lesz időm megírni, ha kész lesz akkor felrakom ide.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
kém: ha van 1, ha nincs 0
katapult: összes
könnyűló/nehézló: kitölti a maradék helyet
torony zöldnek mutassa

Ez eddig oké, a koordinátákat gondolom nem szeretnéd ha random váltogatná/ismételné, hanem végigmenjen rajtuk sorban?
Egyébként fogalmam sincs mikor lesz időm megírni, ha kész lesz akkor felrakom ide.
Az első része a lényeg, hogy mint egy troop template betegye az egységeket egy kattintásra, a többi csak mimika.
Ugye az lenne a perfect, ha a dinamikus csopimból küldeném ki őket, mint egy fakescript ezért az elsőtől az utolsó koordiig kéne végig mennie, hogy sorban vagy random az mindegy csak először fusson végig, ne ismétlődjön. Esetleg támadóban ha a KL-ek nem töltenek akkor kitölthetné a maradékot bárdossal.

Igazából, mint egy fakescript ami beteszi az egységeket. Az is rak be kémet, ha nincs akkor nem, majd betesz 1 katát. Ez betenné az összes katát majd utána mehet végig, hogy 1000-ig NL, ha nincs akkor 1000-ig KL, ha nincs meg akkor 1000-ig bárdos, ha egyik sincs akkor cumi. A koordis része csak extra, nekem elég ha kattintok a térképen a kardra majd az egyik trooptemplate-m helyett kattintanék a scriptre.

Eddig is megvoltam, ezután is megleszek, de köszi hogy elolvastad! :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Jó ennek amúgy lehet nincs értelme, de:

A klán xpnél a ranglistánál írja azt is 1 külön oszloptban, hogy jelenleg melyik tagnak mennyi szabad xpje van.

Hátha nagyon unatkoznak innóéknál és beteszik. :D
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Térképfejlesztés lehetséges?
Ilyesmire gondolok, hogy a térképen látni egy adott falun van jegyzet más játékostól. Megjeleníthető lehetne ez a jegyzet a térképen anélkül, hogy minden egyes falut meg kelljen nézni, hogy mi a jegyzet rajta?
Vagy olyan fejlesztés, ami a térkép színezésben klánszinten segít?
Pl van sok olyan ember, aki pp-zik, és esetleg barátnak épít falut, de nem lép be a klánba. Őket klánszinten nem akarják ugye, hogy támadják, így tesznek rá jegyzetet, de ha ki lehetne emelni őket klánszinten az segítene. Mint a szövetségeseket, csak lehessen nem csak klánokat betenni, hanem akár játékosokat is.
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Térképfejlesztés lehetséges?
Ilyesmire gondolok, hogy a térképen látni egy adott falun van jegyzet más játékostól. Megjeleníthető lehetne ez a jegyzet a térképen anélkül, hogy minden egyes falut meg kelljen nézni, hogy mi a jegyzet rajta?
Vagy olyan fejlesztés, ami a térkép színezésben klánszinten segít?
Pl van sok olyan ember, aki pp-zik, és esetleg barátnak épít falut, de nem lép be a klánba. Őket klánszinten nem akarják ugye, hogy támadják, így tesznek rá jegyzetet, de ha ki lehetne emelni őket klánszinten az segítene. Mint a szövetségeseket, csak lehessen nem csak klánokat betenni, hanem akár játékosokat is.

Hello
Az első kérdésben talán segíthet silicinának ez a scriptje, ajánlanám figyelmedbe. Alternatív megoldásnak jó lehet
 
Fent