[Engedélyezett] Klántagok statisztikái napokra visszamenőleg

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Szép estét!
Ezzel a scripttel a klánok játékosainak a teljesítményét nyomon lehet követni, visszamenőleg max. 7 napi összesítésben. Leginkább a klánvezéreknek ajánlanám, pld. egy kapott vagy lebonyolított arma után leellenőrizhető hogy melyik klántag mennyire tette oda magát, vagy akár az ellenség klánjánál, hogy ki mennyire volt sikeres a védekezésben a tervezésekhez viszonyítva.

A scriptet a klánok ranglistájánál kell futtatni. Futtatás után kipipáljuk azokat a klánokat amelyeknek a játékosaira kíváncsiak vagyunk
1598904839290.png

majd a sárga hátterű "Csekkolás" gombra kattintunk. Ezután kicsit várni kell amíg betölt a script, és végül egyből kapjuk is a listákat:
1598905023863.png

Hány napi adat összesítését kéred visszamenőleg? - Az aktuális napi stat mindig másnap kb. 9 óra fele kerül fel a statra. Tehát ha pld. a script használatakor Hétfő 12óra van, és ha ezt a választható értéket 3 ra rakjuk akkor a script összesíti a Vasárnap, Szombat és Pénteki eredményeket. Ha 1 napra rakjuk akkor csak a Vasárnapit. A scriptnél legfelül megtalálható hogy az utolsó frissített nap a staton az melyik nap.

Fórum táblázat - gombra kattintva a script ugyan ezeket a táblázatokat adja ki, csak szöveg formában, amit klánfórumon hsz-ként le lehet menteni, vagy akár a jegyzetben is.
Klánonként 1 táblázatot generál a script, vagyis 1 hsz-be 1 táblázat fér be (kb. 60-70-es taglétszámnál) a zárójelek miatt.

1598906465838.png
1598906550575.png

Kód beillesztése:
javascript:$.getScript('https://media.innogamescdn.com/com_DS_HU/scripts/ally_stats.js');void(0);
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Minden bizonnyal le fog kerülni a fórumról. A script legfontosabb "eleme", ami segített közreműködni a stattal - működésképtelen lett

Még próbálok azért majd valami alternatív megoldást találni rá
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
csináltam egy saját cors proxy-t, nálam működik, próbáld már meg te is:
Kód beillesztése:
https://oregecske.herokuapp.com
 

The Devil

New Member
A reakció pontszáma
4
Aha, müxik. :D Le is cseréltem a régit. Köszi :)


Már igen
szia!
továbbra sem, bár igaz már elindul, viszont nem kérdez, hanem egyből betölti a le/tet/lev stb. táblázatot nulla eredménnyel
mármint minden kapott erték zero
pedig nagyon jó lenne
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
szia!
továbbra sem, bár igaz már elindul, viszont nem kérdez, hanem egyből betölti a le/tet/lev stb. táblázatot nulla eredménnyel
mármint minden kapott erték zero
pedig nagyon jó lenne

Igen, igazad van

Mivel még nem teljes hetes statok vannak kint, ezért a script hibába ütközött mert 1 heti anyagot akart lekérni.
Javítottam, most már tényleg jó kéne hogy legyen :D
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
csináltam egy saját cors proxy-t, nálam működik, próbáld már meg te is:
Kód beillesztése:
https://oregecske.herokuapp.com
töröltem néhány hete, így ez és a fent említett másik két script sem használható
 
Fent