Klántörténetek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosok,

A végjáték bevezetése után lehetőséget biztosítunk a klánoknak, hogy saját klántörténetüket, egyéb, játékhoz köthető emlékezetes eseményeik beszámolóit kitegyék, hogy megmaradjon az utókornak.

Jó olvasgatást,

Sajtmacska
 

DeletedUser8560

Vendég
Beküldő:

=hotgirl93 az Összetartunk klán vezérnője, ismertebb nevén a Csajszi :)=

2012.05.09 18:32-kor alapította a klánt pár jóbarát, egy régi klán poraiból. Bár a kezdet nehéz volt, mi összetartottunk. A klán nevének megfogalmazása nem okozott nagyobb fejtörést, mert nekünk ez volt a legfontosabb, hogy Összetartsunk. Nem egyszer jutott eszünkbe titkon, hogy jó döntés volt újrakezdeni közösen, és büszkék voltunk a csapatunkra. Röpke egy hónap alatt a 20. helyen voltunk már.

A kommunikáció kivételesen jól működött a játékosok között és ha valakit nem szerettünk az meg is érezte. Híresek voltunk a támadásainkról, meg a védéseinkről egyaránt. Nem egy és nem két klán, meg játékos foga belénk tört, és igen, mi büszkék vagyunk rá! Féltünk, hogy a játékosok kitartása megcsappan egy idő után, de nem így lett. Annyian lettünk, hogy Akadémiát kellett alapítanunk, ami szintén szép sikereket ért el! Nem csak klánon belül, de klánon kívül is igazi, életre szóló barátságok, szerelmek alakultak ki, és minden egyre könnyebb lett. Tartottuk a szintet és csak fejlődtünk. A Spárta rengeteg fejtörést okozott nekünk, és igen, voltak, akik megtörtek alattuk, de a klán magja sosem adta fel! Szerettük egymást, de tiszteltük az ellenségeinket is. Büszkék voltunk magunkra, de ismertük a határainkat!

Én voltam a klán egyetlen nőnemű vezére, és van egy olyan érzésem a visszajelzések alapján, hogy habár néha nehézkesen, de sikerült összetartani a klánt. Mint vezérnek a legnagyobb elismerés a visszajelzésekből és a segítségnyújtásokból eredt. Be kell vallanom, szerelmes lettem. Nem csak egy személybe, hanem egy egész klánba. A szívem törik össze, hogy vége van. Több darabra tört, mint gondoltam, de tudom, hogy egy más "világban" a sors újra össze fog hozni minket, mert szerintem megérdemeljük!

U.i.:
Imádlak titeket, és nem utolsó sorba az ellenségek közt rejlő barátokat, mert rátok tudom, hogy mindig számíthatok.
Tisztelettel: hotgirl93 az ÖSSZETARTUNK klán egyik alapítója



Én, mint klánvezér büszke vagyok a csapatra, és azokra, akik mindig is támogattak:
2012.05.09 18:32-kor a 117. helyről indultunk
2012.05.10 05:19-kor a 69. helyre csúszott fel.(fél nap alatt:D)
2012.05.12 12:45-kor vettük észre, hogy már a 49. helyen vagyunk.
2012.05.19. 21:17-kor újabb fordulat, feljöttünk a 35. helyre!
2012.06.20. 08:26-kor a 20. helyre feljöttünk. :)

Elég gyors volt a fejlődés az elején, de ezt sikerült tartanunk a szintet. Csak annyit üzennék nekik, hogy imádom őket és további sok sikert. :* :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent