Klánraktár:D

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy ötletem az új világokhoz(jövő).

Szerintem lehetne csinálni egy "Klánraktárt", ahova a tagok tudnának nyersanyagot betenni. Ezt a nyersikészletet fel lehetne használni közös célokra. Pl. nyersanyagsegély, kláncélú katonagyártáshoz, stb...

A nyersit csak a klánvezér/alvezér tudná kiadni...

Gondolom ilyen nagy változás nem lehet a régi világokon:(

Véleményeket várok... ha nem lehet, akkor nem:D
 

DeletedUser14406

Vendég
Lényegében nem is rossz ötlet... Így könnyebb lenne tápolni azokat, akik később reggeltek be. Mindenki küld egy keveset, oszt jó :D Az a kérdés, hogy honnan lenne kiküldve? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Nyersanyagának 1%-val támogassa a partszéli játékosokat, hogy végre legyen valami kihívás is, jól nézünk már ki :D
 

DeletedUser

Vendég
Véleményem szerint ez csak felesleges viszályokat, vitákat szítana egy-egy klánban.. mert a tapasztalatok is azt mutatják, hogy sok megalomániás játékos azért vállalja a vezérséget, alvezérséget, (tisztelet a kivételnek), hogy klánjából hasznot húzzon... nem tartom valószínűnek, hogy nem lennének visszaélések.
 

DeletedUser14406

Vendég
Ha már itt tartunk, jó lenne visszahozni a haditábort is :D
 

DeletedUser

Vendég
Lényegében nem is rossz ötlet... Így könnyebb lenne tápolni azokat, akik később reggeltek be. Mindenki küld egy keveset, oszt jó :D Az a kérdés, hogy honnan lenne kiküldve? :confused:

Köszi:D Hát ez tényleg jó kérdés! Szerintem egyszerűen "A klánod nyersanyagot küldött.". Vagyis egyszerűen egy gomdnyomásra a raktárból levonná és a játékosnál teremne a nyersi(esetleg 1-2 óra alatt).

Az meg, hogy vitát szül vagy sem, az másik dolog. Ha jobban megnézzük más dolgokon is lehet vitázni.
 

DeletedUser11697

Vendég
Ha már ilyet akartok legyen egy kis izgalom, a haditáborhoz hasonlóan jelenjen meg egy falu 100 aranyérméért cserébe, amit a vezér dönti el hova kerül, onnan kereskedő sebességgel mozogjon a nyersi nem instant jelenjen meg. És a legjobb a klánraktárat lehet farmolni, ezért ha nincs benne elég védő akkor én hazaviszem a nyersiteket, 20as fal van amit lehet épiteni is pl ott ahol a nyersit küldöd, és legyen egy módja a lerombolásának is. Mondjuk ha kirürül az összes egység benne a falu eltünik az összes nyersi hozzám kerül (vagy aki szétverte).
De amúgy a véleményem az erről, hogy szükségtelen és nem is lesz bevezetve :D
 

DeletedUser

Vendég
Ha már ilyet akartok legyen egy kis izgalom, a haditáborhoz hasonlóan jelenjen meg egy falu 100 aranyérméért cserébe, amit a vezér dönti el hova kerül, onnan kereskedő sebességgel mozogjon a nyersi nem instant jelenjen meg. És a legjobb a klánraktárat lehet farmolni, ezért ha nincs benne elég védő akkor én hazaviszem a nyersiteket, 20as fal van amit lehet épiteni is pl ott ahol a nyersit küldöd, és legyen egy módja a lerombolásának is. Mondjuk ha kirürül az összes egység benne a falu eltünik az összes nyersi hozzám kerül (vagy aki szétverte).
De amúgy a véleményem az erről, hogy szükségtelen és nem is lesz bevezetve :D
A haditábor se volt minden klán számára szükésges mégis bevezették:)
 

DeletedUser

Vendég
Pedig nagyon jó volt .
Szerencsére volt alkalmam használni .
 

DeletedUser

Vendég
visszatérve a kérdésre.

Én a klán szintű aranyérme raktárt tartanám jó ötletnek :)

És ebbe mindenki bele tudna keccsölni a saját nemeshelyét , aki pl. nem nagyon tud itt lenni, vagy nem igazán aktív, nem akar foglalni stb....
Ezek aztán a meglévő irtózatos számú (50+ ) nemeshelyüket beadhatnák e célból az erre fenntartott Klán Akadémiába :)
Aztán majd a vezér döntené el, hogy a közjót kinek utalja ki ;)
pl. a fronton lévőknek hogy tudjanak foglalni, vagy az újrakezdőknek.
Az ily módon összegyűjtött nemeshelyeket a program csak úgy számlálná, mint egy szimpla nemeshelyet, az aranyérme értékét pedig az "adakozó" klántársak már megfizették :)
 

DeletedUser

Vendég
visszatérve a kérdésre.

Én a klán szintű aranyérme raktárt tartanám jó ötletnek :)

És ebbe mindenki bele tudna keccsölni a saját nemeshelyét , aki pl. nem nagyon tud itt lenni, vagy nem igazán aktív, nem akar foglalni stb....
Ezek aztán a meglévő irtózatos számú (50+ ) nemeshelyüket beadhatnák e célból az erre fenntartott Klán Akadémiába :)
Aztán majd a vezér döntené el, hogy a közjót kinek utalja ki ;)
pl. a fronton lévőknek hogy tudjanak foglalni, vagy az újrakezdőknek.
Az ily módon összegyűjtött nemeshelyeket a program csak úgy számlálná, mint egy szimpla nemeshelyet, az aranyérme értékét pedig az "adakozó" klántársak már megfizették :)
Ez az ötlet se rossz:D
 

DeletedUser1561

Vendég
Mondjuk tényleg érdekes lenne egy olyan játéklehetőség, ahol szinte "kényszerítve" lennének a tagok arra, hogy az inaktívakat kidobják, szétverjék, és farmolják, és csak aktívakat tudjanak maguk között, azáltal, hogy az egész klán egyetlen aranyérmekészlettel rendelkezik.

Persze hátrány, hogy a végére kib... nagyon nehéz lenne foglalni, pontosabban összeszedni az érmét/pakkot a nemesre. És ez a nehézség nagyban függne a klán maximális tagszámától is.

(hol van a betűáthúzás lehetősége külsőn?!?!? :D)
 

DeletedUser

Vendég
énnekem az az ötletem támadt hogy mondjuk a klánnak be lehetne sorozni katonát amit a tagok adnának a klánnak és a klánvezér(ek)
tudnák küldeni a háborúban a frontokra
 

DeletedUser

Vendég
Ennyiből az is lehetne hogy minden játékosnak lehet egy beállított védence akivel nem lehet közös neten, és be lehetne állítani hogy pl egyik falujának x% termelését rá rakja a védenc termelésére max 90%ot ez már elég nagy segítség.
vagy akár a kiképzés, saját barakkba képzed az egységet, de a védencednél jelenik meg x%-a, de nem a te népességedből vesz le..
 
Fent