Klánjutalmak

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nekem az az ötlet jutott az eszembe, hogy ha a játékosoknak vannak külön jutalmaik, akkor a klánoknak miért ne lehetne?
Ez is csak jobban fokozná a más klánok iránti versengést, minden klánprofilnál látható lehetne ugyan úgy a megszerzett jutalmaik, és ez esetben nem 1 emberé, hanem amit az egész csapat elért.

A jutalmak minden ugyan úgy meg maradhatnának, csak ki kellene őket egészíteni, pl. a pont király jutalom nem 500 ponttól jönne, hanem klánok esetében 100 000-tól jönne a Fa szint, itt is lehetnének napi jutalmak.:rolleyes:

Szerintem jó ötlet lenne, remélem más is hasonlóan vélekedik majd vele.;)
 

DeletedUser

Vendég
Támogatom! Meg kilehetne hozzá találni új jutalmakat is.
Pl:
Fa szint: Már 2 klánt győztetek le háborúban. Bronz: Már 5 klánt győztetek le háborúban. Ezüst: 10 klánt. Arany: 20 klánt.

Meg klánszintű nyersanyagzsákmányolás. Nem 500-nál kezdődne, hanem 1.000.000-nál. A bronz meg lenne 100.000.000. Ezüst: 1.000.000.000 Na jó lehet hogy egy kicsit nagy számot írtam xD.

Meg LET, LEV-ből is össze lehetne állítani néhány jutalmat. Pl. Már 1.000.000 ellenséges egységet győztetek le.

Fa: A klán már a világ 1%-át uralja. Bronz: A klán már a világ 5%-át uralja. Ezüst: A klán már a világ 30%-át uralja. Arany: A klán már a világ 50%-át uralja.

Fa: A klán a világ legjobb 100 klánja között van. Bronz: A klán a világ legjobb 50 klánja között van. Ezüst: A klán a világ legjobb 10 klánja között van. Arany: A klán a világ legjobb 1 klánja között van.

Fa: Már 100 falut foglaltatok el. Bronz: Már 500 falut foglaltatok el. Ezüst: Már 5000 falut foglaltatok el. Arany: Már 100.000 falut foglaltatok el.

Meg ilyesmikre gondoltam.
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Sajtmacska akkor gondolom nem lett semmi eredmény :(
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia!

Sajtmacska akkor gondolom nem lett semmi eredmény :(

A Klánháború egy nemzetközi, több tucat országban elérhető játék. Amennyiben fejlesztési javaslatot küldenek be, akkor az több szűrőn is keresztülmegy, és az, hogy mikor és milyen formában kerül bevezetésre (amennyiben támogatják az ötletet), azt a központ határozza meg.
 
Fent