Klánháború Mesterek – Játék és kvíz 10 percben! - szerda

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
[resize=756x280]
szulinap.jpg
[/resize]​
Keressük a Klánháború Mestereit – Játék és kvíz 10 percben!


Ez a kör a Klánháború Mestereit keresi, és avatja!

A feladat: A ma, tehát szerdán 19:00 órakor megnyíló, az alábbi linken: http://innogames.d4n.hu/limesurvey/index.php/596553/lang-hu megtalálható kvízt kell kitölteni.


A legelső 10 játékos, aki hibátlan választ ad a kérdésekre, 50 prémium pontot kap jutalmul!
A kvíz csütörtökön 11:00 órakor zárul, csak az addig beérkezett megfejtéseket vesszük figyelembe.


Sok sikert és jó játékot kívánunk!

Klánháború Support Csapat

Eredményhirdetés

Kedves játékosaink, a kvíz véget ért. Sajnos hibátlan megfejtés nem volt, így a 20 legtöbb pontszámot elérő játékost jutalmazzuk 25 ponttal.

Nyerteseink:

Maxitaxi
OmenTD
AlBundy
Cosworth
Zsófi22
kivi
*danaida*
zuzi88
Tessaiga
*STALKER*
jeszy
Lord Pain
UNIVEGA
Patak333
Ralite
tiberio16
Timea817
mile6453
clarwyterror
ChuckNorris


A pontok kiosztása megtörtént, további jó játékot kívánunk mindenkinek!



 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]milyen böngészővel próbáltad?[/COLOR]
 

DeletedUser16873

Vendég
Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt.
 

DeletedUser16581

Vendég
Akadt benne nem túl értelmesen fordított/megfogalmazott kérdés is, valamint olyan is, melyre a válasz nem feltétlenül egyértelmű.

***SPOILER***
[SPOIL]Bár már nem emlékszem pontosan, de volt egy ilyesmi:
"Kémleléskor a jelentés tartalmazza a zászló bónusza" - tessék? :)

Továbbá egy érdekes kérdés:
"A faluhoz csatolt zászló kikémlelhető - igaz/hamis"
Nos, alapesetben nem, de ha védekezős zászló van fent, akkor bizony ott a kémjelentésben a zászló. Tehát ha a faluhoz csatolt zászló védős, akkor a kérdésre a válasz épp ellenkezője az "általánosnak". Tehát ha van olyan zászló, ami kémlelhető (bár nem a kémek speciális kiváltsága látni, de mégis kémtámadás által is látható), viszont ez nem igaz az összes zászlóra, akkor mit válaszoljunk? Mert ha kikémlelem a szomszédom és látom a védős zászlóját, akkor ha felteszem magamnak a kérdést, hogy kikémleltem-e a zászlót, a válasz igen. Jó lett volna egyértelműsíteni a kérdést...

És ebből fakad a következő, előbb már említett problémás kérdés, vagyis hogy látzik-e a zászló bónusza. Nos, ha látom a zászlót, akkor látom a bónusz mértékét is, tehát a kérdés igaz. Viszont ha az előző kérdésre adott válasz hamis, akkor kémleléskor nemhogy a zászló bónusza nem látszik, maga a zászló sem. Magyarán tippeljünk vaktában, körülbelül. Gondolom el is rontottam, főleg hogy az egyik kérdés nemcsak hogy pontos nem volt, érthető sem. :)[/SPOIL]
***SPOILER VÉGE***

Sebaj, majd holnap :)
 

DeletedUser15718

Vendég
Az előttem szóló már szépen megfogalmazta.

Nem tudom milyen nyelven küldte meg a központ. De ha netalán angolul. Akkor legközelebb fordítást vállalok ingyen és bérmentve.
 

DeletedUser16820

Vendég
Az előttem szóló már szépen megfogalmazta.

Nem tudom milyen nyelven küldte meg a központ. De ha netalán angolul. Akkor legközelebb fordítást vállalok ingyen és bérmentve.

Minden játékos nevében köszönöm ! :)
 

DeletedUser15718

Vendég
Nincs mit. Amikor kell, és szövegmennyiségtől függ a fordítás ideje ;)
 

DeletedUser

Vendég
Hát gyerekek a 4. oldaltól kezdve borzalmas a fordítás. Nem értelmezhető... Vagy legalábbis kétes mire gondoltak. :/
 

DeletedUser8560

Vendég
A jó hír, hogy csak 3 oldalas volt a kvíz. Így a negyedik oldal valóban nehezen lesz értelmehető.
 

DeletedUser

Vendég
Az első oldalon volt a Nevem, az emailem kérdezve... :D Ám csak felül néztem hanyadik oldalon is járok, amit nagyon kedvesen jelzett nekem... így még mindig a 4. a helyes. :D És őszíntén nem azzal foglalkoztam, hogy hány oldalt töltöttem már ki. :)
 

DeletedUser

Vendég
A nyertesek mar megkaptak a PP-t? Vagy kilesz irva a nyertesek neve?
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kis türelmet kérünk az eredményhirdetésig, a délután folyamán mindent meg fogtok tudni.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
A kérdésekre szeretném megtudni a helyes válaszokat is, ha lehet! Előre is köszi! :) Kíváncsi vagyok, mi az a pár dolog, amivel nem vagyok tisztában. :)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"](topic nyitó hsz-éből másolva)
Eredményhirdetés

Kedves játékosaink, a kvíz véget ért. Sajnos hibátlan megfejtés nem volt, így a 20 legtöbb pontszámot elérő játékost jutalmazzuk 25 ponttal.

Nyerteseink:

Maxitaxi
OmenTD
AlBundy
Cosworth
Zsófi22
kivi
*danaida*
zuzi88
Tessaiga
*STALKER*
jeszy
Lord Pain
UNIVEGA
Patak333
Ralite
tiberio16
Timea817
mile6453
clarwyterror
ChuckNorris


A pontok kiosztása megtörtént, további jó játékot kívánunk mindenkinek![/COLOR]
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent