Klánbelépés a 7. világban!!!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!!! Ha a 7. világban vagytok fenn akkor írjatok nekem és adjátok meg a kordinátáitokat és én ha nem mindjárt de felveszlek a klánomba!!!
Látogassatok mindnyájan!!!!!!!!!!!!:D
 

DeletedUser

Vendég
Meglátogatnálak, de több, mint 40 óra könnyűlovassal...
 

DeletedUser9836

Vendég
Szia !

Így megfelel ? :)

sakal97 faluja megtámadása
Parancs Átnevez
Származási hely Játékos: Dark Lord
Falu: Dark Lord (591|316) K35
Célállomás Játékos: sakal97
Falu: sakal97 faluja (642|333) K36
időtartam: 8:03:50
Érkezés: 22.02.10 19:24:13:377
Érkezik: 8:03:39
» mégse
» Gyülekezőhely
 

DeletedUser

Vendég
:D :D :D

ezt a sort csak azért írom, hogy ne legyen smiley-smap...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!!! Ha a 7. világban vagytok fenn akkor írjatok nekem és adjátok meg a kordinátáitokat és én ha nem mindjárt de felveszlek a klánomba!!!
Látogassatok mindnyájan!!!!!!!!!!!!:D

Azt viszont nem írod, hogy hol helyezkedsz el. Okos topik =)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
De gonoszak vagytok. :p Ne osszátok már szegény kis csajt... :rolleyes:
Lesz neki gondja elég ezzel a játékkal nélkületek is. :)
 

DeletedUser9836

Vendég
hát velem ugyan már nem :)
én már voltam nála derítgetni ;) :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
hadügyek!!

kérném a segitségeteket!! ujj belépö vagyok de nemkezdö játékos !!a v6 ba 41 falum van! hova kell beirni pontossan a csapat kérést támogatást!kellene nekem durván másfél hétig 7-900 erösités mert egy csicska nem hagy békén !!igy nem tudok gyorsan épiteni mert le köt!elöre is köszönöm aki segit !!amint egy kicsit haladobb leszek meghálálom!!
 

DeletedUser

Vendég
hadügye!!!!!!!!

aki tud az segithetne !!melyik oldalra kell beirni a csapat kérést!! kellene 800 -1000 védö mert egy kis csicska nem hagy békén!! igy nem tudok csak az épitkezésre figyelni!!
 

DeletedUser

Vendég
Ha klántag vagy valahol akkor a klánfórumon. ha nem vagy klántag sehol, akkor nincs kitől segítséget kérj.
41 faluval ezért ezt lehet már tudnod kellene, mert ha nem tényleg ennyi falud van és klántag is vagy valamerre, akkor vagy nem jó klánban vagy, vagy valamit tettél azért ha nem segít senki....

ja meg ez a V7 topic. nem a V6. De lényegtelen, mert itt kint lehet nem is olvassa senki a társaid közzül a segélykérésed. :s
 

DeletedUser

Vendég
hadügyek hol???

ha megnéznéd hogy a nevem mellet ott van a klán név akkor tudhatnád hogy klántag vagyok nálatok!!csak az a baj hogy nem szoktam használni a forumot!! nusyka küldüt a forumra hogy itt kérjek segitséget!!
 

DeletedUser

Vendég
ha megnéznéd hogy a nevem mellet ott van a klán név akkor tudhatnád hogy klántag vagyok nálatok!!csak az a baj hogy nem szoktam használni a forumot!! nusyka küldüt a forumra hogy itt kérjek segitséget!!

Szabad érdeklődni, hogy érted el a 41 falut v6-on?
Nusyka szerintem nem erre a fórumra küldött téged...
 

DeletedUser

Vendég
ha megnéznéd hogy a nevem mellet ott van a klán név akkor tudhatnád hogy klántag vagyok nálatok!!csak az a baj hogy nem szoktam használni a forumot!! nusyka küldüt a forumra hogy itt kérjek segitséget!!

Ha a V7-en vagy nálunk akkor arról azért nem tudok, mert ott engem már elég rég helyettesítenek. Szóval gőzöm nincs a V7-ről kb 2 hete sajnos, mivel nincs rá időm.
 

DeletedUser7313

Vendég
ha megnéznéd hogy a nevem mellet ott van a klán név akkor tudhatnád hogy klántag vagyok nálatok!!csak az a baj hogy nem szoktam használni a forumot!! nusyka küldüt a forumra hogy itt kérjek segitséget!!

azt ugye tudod matiz hogy bekavarsz mindenkinek még a modiknak is, mert jobbha eltűnsz innen mert jövök én frakk a falvak réme és máris nem lesz falud.
 

DeletedUser

Vendég
gyanítom van neki csak nem egy felhasználóval 41. De megvárom hátha megtámad és akkor tudni fogom kiről van szó :)
 

DeletedUser

Vendég
mi lett hirtelen ilyen sürgős ?
Tán félsz hogy házasságon kívűl születik a gyerek ? :D:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent