[Engedélyezett] Klán statisztika

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.726
A ranglista/klánok felületen kiválasztunk egy klánt, majd futtatjuk a scriptet.
Lekérdezi és táblázatba kigyűjti a napi támadó, védekező, támogató, farm, gyűjtögetés és az összesített támadó, védekező, támogató eredményeket.
A táblázat oszloponként rendezhető, csökkenő illetve növekvő sorrendbe. Elég csupán ráklikkelni az oszlop nevére.
A táblázat exportálható a fölötte lévő gombokkal in game és külső fórumra egyaránt. Az exportált táblázatokban a legfelső sor nem lesz látható, mert azokon a felületeken nem lehet cellákat összezárni.
Exportálásnál elég egyszer beleklikkelni a szövegdobozba a tartalma kijelöléséhez.
A táblázat utolsó sorában összegzi az oszlopokat, illetve a farm és a gyűjtögetés összesítésére készít egy külön oszlopot.

DnJT107.png



Kód beillesztése:
javascript:$.getScript('https://media.innogamescdn.com/com_DS_HU/scripts/tribe_stats.js');void(0);
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.726
valamiért csak az első 5 oszlopnál működött a rendezés, javítottam
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

BalBen

New Member
A reakció pontszáma
2
Szia.

Millió felett nem valós adatot mutat. Pl. 1 081 000 Gyűjtinél 1.081-et ad ki....elmaradnak a nullák.
 

BalBen

New Member
A reakció pontszáma
2
Szia.

Millió felett nem valós adatot mutat. Pl. 1 081 000 Gyűjtinél 1.081-et ad ki....elmaradnak a nullák.
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Egy kicsit jobban is körülírhatnád a problémát, mert nálam is működik.
Bocsi, qzt hittem nem.volt frissítve a script. Nekem el indul ahogy szokott de mikor ki választom melyik klánól akarok statisztikát és a csekkolom gombra.lepek ott le fagy :(
 

GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
22
Na most nekem is rosszalkodik.
Az én értékeimnél pl a tegnap előtti eredményeket írja ki.
Van olyan tag ahol más számokat hoz, de olyan is ahol pontosan ugyan annyit ír ki.
 

GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
22
Áhhh, a script tökéletesen működik. Én voltam a szerencsétlen, mert nem tudtam, hogy az előző maxot fogja mutatni ha kevesebbet érnek el az adott napon. :)
 
Fent