Klán háboru csapatnak

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
ÜDV.MINDENKINEK.

V 14 -el valami probléma van!
Kicsinyített kép van és így nem lehet játszani !!!!!!!

KÉRÜNK TEGYETEK VALAMIT!!!

S.O.S.


WW-HU JÁKÉKOS
 

DeletedUser12556

Vendég
a bongeszodet allitottad be rosszul
a ctrl nyomva tartasa mellett gorgess az eger gorgojevel
 

DeletedUser13223

Vendég
ÜDV.MINDENKINEK.

V 14 -el valami probléma van!
Kicsinyített kép van és így nem lehet játszani !!!!!!!

KÉRÜNK TEGYETEK VALAMIT!!!

S.O.S.


WW-HU JÁKÉKOS

Kérlek ilyen esetben fordulj hozzánk ticketben és ne itt nyiss topikot.
A megoldás a problémádra ha megnyitod a világot és nyomsz egy ctrl+0, így visszaáll a böngésződ a normális mértre, ha nem oldódik meg akkor keress meg ticketten keresztül.
Ezt a topikot zárom.
 

DeletedUser1561

Vendég
Ne, ne zárd még.

A v8.0-s (gondolom?) helyesírási hibákkal, fordítási hiányosságokkal hová, hogyan kell fordulni?

Azért gondolom, mert nem tudom, hogy pl. újrakezdésnél az "újrakezdés végrhajtása" (hiányzik egy e betű a végrehajtásából, 2x is az oldalon csak mostani probléma-e, vagy már korábban is megvolt.

/EGO be
Nem szoktam gyakran újrakezdeni. :)
/EGO ki
 

DeletedUser13223

Vendég
Ne, ne zárd még.

A v8.0-s (gondolom?) helyesírási hibákkal, fordítási hiányosságokkal hová, hogyan kell fordulni?

Azért gondolom, mert nem tudom, hogy pl. újrakezdésnél az "újrakezdés végrhajtása" (hiányzik egy e betű a végrehajtásából, 2x is az oldalon csak mostani probléma-e, vagy már korábban is megvolt.

/EGO be
Nem szoktam gyakran újrakezdeni. :)
/EGO ki

Egyenlőre nem zárom be, de minden ilyen dologgal forduljatok hozzánk ticketben.
A fordítási hibát is ticketben jelezd, ennek a legjobb formátuma az ha egy rövid leírás (hol találtad, melyik világ, mi a hiba) mellé csatolsz egy Printscreen-t.
 

bimi96

New Member
A reakció pontszáma
14
Világ 10

A játék sebessége: 1.6; az egységek sebessége: 1.25; a bontási idő csökkenthető; minden játékos emelt szintű épületekkel kezd: főépület (10); kaszárnya (10); istálló (5); kovács (10); piac (1); nyersanyagtermelők (15); farm (12); raktár (10); fal (10). Morál: időalapú; Egyszerűsített fejlesztés; Saját magukat fejlesztő barbár falvak 2500 pontig; Tökéletesített bónuszfalvak; Támadások megállítása: 10 Perc Kereskedők megállítása: 10 Perc Éjszakai bónusz: aktív 0:00-tól 8:00-ig Kezdővédelem újonnan csatlakozottaknak: 5 Nap Maximális arány támadó:védekező között: 20 : 1 az első 60 napban; templom, lovag, íjász inaktív; Kémrendszer: A kém csapatokat, épületeket, nyersanyagokat és külső egységeket is láthat.

Üdv mindenki. Amikor a v10re csatlakozni akartam ma (gondoltam újrakezdem régen is azon nyomtam) kiadta h emelt épületekkel lehet kezdeni. Ennek ellenére kezdtem 1es főépülettel, nuku barakk, istálló, kovács, nuku piac, 1es raki, 10es nyersitermelők semmi fal, szóval...

Üdv köszönöm :Imre
 

DeletedUser8631

Vendég
Világ 10

A játék sebessége: 1.6; az egységek sebessége: 1.25; a bontási idő csökkenthető; minden játékos emelt szintű épületekkel kezd: főépület (10); kaszárnya (10); istálló (5); kovács (10); piac (1); nyersanyagtermelők (15); farm (12); raktár (10); fal (10). Morál: időalapú; Egyszerűsített fejlesztés; Saját magukat fejlesztő barbár falvak 2500 pontig; Tökéletesített bónuszfalvak; Támadások megállítása: 10 Perc Kereskedők megállítása: 10 Perc Éjszakai bónusz: aktív 0:00-tól 8:00-ig Kezdővédelem újonnan csatlakozottaknak: 5 Nap Maximális arány támadó:védekező között: 20 : 1 az első 60 napban; templom, lovag, íjász inaktív; Kémrendszer: A kém csapatokat, épületeket, nyersanyagokat és külső egységeket is láthat.

Üdv mindenki. Amikor a v10re csatlakozni akartam ma (gondoltam újrakezdem régen is azon nyomtam) kiadta h emelt épületekkel lehet kezdeni. Ennek ellenére kezdtem 1es főépülettel, nuku barakk, istálló, kovács, nuku piac, 1es raki, 10es nyersitermelők semmi fal, szóval...

Üdv köszönöm :Imre

Hmm, mennyire értetlenek egyes emberek. :confused:
Azért van a support ticket, hogy a hasonló problémákat ott jelezd. Ha régebben is játszottál akkor ezt tudnod kellene. Itt úgy sem fog tudni mit kezdeni a support vele.
 

DeletedUser

Vendég
Bármilyen hibát észeleltek írjatok nekünk a ticketrendszeren keresztül, ahogy a kollégám írta, minél részletesebb hibaleírással, és lehetőleg képpel. Ha valami speciálisabb hibáról van szó, akkor igyekezzetek minél pontosabban leírni, hogy mit tettetek a hiba jelentkezése előtt, hogy adott esetben megpróbálhassuk mi is előidézni ugyan ezt a hibát.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent