Kiugrás a háborúból!

DeletedUser8691

Vendég
Sziasztok!
A háborúból lehessen már kilépni....hivatalosan... Valamit alkossatok valamit vele mert idegesítő ha beléptünk egy háborúba nem lehet kilépni... Hanem benne kell kényszerrel lenni.................. Aki kilép a háborúból a klánnak egy vesztes pont. És az ellenséges klánokkal automatikus MNT jöjjön fel. Ennyi szerintem megoldható... Vagy lehessen békét kérni ami praktikusabb megoldás, és a békében fennálljon az, hogy mit tudom én, Gencu Pista nevű klán béke kérelmet tett fel, és az ellenséges klánnak jön fel EGY mező, hogy aláírás mást nem kell tegyen. És tudjon feltételek szőni például minden játékostól arányosan elosztva sarcolni lehessen a vesztes félt. Vagy valami hasonló használjátok kreatívitásotokat...

Valamit csináljatok ezzel. Köszi.
 

DeletedUser15525

Vendég
Jó ötlet :) Így garantáltan nem lépnek ki a háborúból :)
 

DeletedUser8691

Vendég
Az a helyzet, hogy erre az egészre tojnak a modok, minthogy továbbítanák vagy írnának valamit rá...
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,

A háború bevezetésének célja az volt, hogy bizonyos konfliktusokat a klánok úgy tudjanak lezárni, hogy a harcnak, és aharci eredményeknek látható, és nyomonkövethető eredményei legyenek.
Amikor a háború bevezetésre került, akkor már a hirdetményben is jeleztük, hogy a háborúból csak a háborút kezdeményező két klán tud kilépni, mindenki, aki hozzájuk csatlakozik, nem tud kilépni nélkülük, ez az igazi elkötelezettség. Így elkerülhető az, hogy mindenki ki-be lépked, a statisztikák sem nyomonkövethetők, az adatok folyamatos változása miatt - így a változtatással maga a jelenlegi funkció vesztené értelmét.
A központ jelenleg ezen a funkción nem kíván változtatni.
 

DeletedUser

Vendég
Arnold az A-K-Sz tagja biztosan erről beszél :


Régen :
[SPOIL]
WAR_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

és most ....
[SPOIL]
WAR2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

Ehhez annyit fűznék,amit már a háború megüzenésekor megmondtam . Felkeressük ezeket a klánokat és rendezzük velük ezt a dolgot 7 vagy 8 az 1 ellen már nem is tudom.
A diplomácia változása legyen mindenki zsákbamacskája.
A WikinG nem fog megszűnni, és a békeajánlatotokat meg nem fogom elfogadni SOHA :)
Akkor bátran odaálltatok amikor 7-an jöttetek ellenünk,hát most is illő lenne kiállni hogy már eltűnt mögűletek a háttérhatalom. :)
Szóval amit egyedűl tehettek,hogy oszlatjátok a klánt,és lesz mégegy szép Győzelmünk a háborús statisztikánkban :)
Ez az egyetlen módja hogy megkíméljétek a játékát az emberiteknek, máskülöünben ha már ott tartunk, előszeretettel fogjuk a piros pontokat összeszedegetni amit a térképen elszórtatok ;-)

~

A nagy helyzet az amit Sajtmacska is mondott (-;
Akik vannak olyan megfontoltak, hogy beálljanak mindenféle háborúkba az viseljék csak el annak a döntését akinek az ötlete volt, hogy könnyelműen hadat üzengessenek ,csak mert mögöttük állt Nagy Testvér.

~

Egyébként a statisztikák nyomonkövethetőségének problémája már a twstats-nál kezdődik,ugyanis miért nem lehet megnézni rég megszűnt klánok háborús adatait, egymással szemben ?
Én igazából ezt hiányolom
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8691

Vendég
Azt én nem erre értetem, hogy HA TE nekem üzensz hadat, mint nekem, én hívok be egy szövetségest és az a szövetséges pedig ki akar lépni akkor tudja bizonyos feltételekkel megtenni azt...
 

DeletedUser16820

Vendég
Minden lépésnek vannak következményei ! Nem lehet felelőtlenül dönteni sosem ! (Énis beléptem már v17-en egy háborúba amit később megbántam ,de viseltem ennek a következményeit ! ) Ha nem vagy megfontolt akkor így jártál ez stratégia kérdése nem supportos ügy :)
 
Fent