Ki állítja meg az =E.F= -et?

DeletedUser15538

Vendég
Üdv Mindenkinek!

Látom szépen megtalálta a hangját az EF vezérkara. Elvettek pár falut (amihez én tisztességesen gratuláltam is,persze senki nem mondta hogy köszönöm) raktak hozzá nagy hangot és már kész is a nagy klán. Csak pár jó tanács:

1. Nagyon sok klánt és klánszövetséget bebuktattunk már aki többet gondolt az induláskor magáról mint ami valójában volt vagy lett. Egyiknek sem jött be az a duma hogy ezeknek nincs életük ,ezek kockák csak űlnek a gép előtt szerencsétlen balfékok az életben és itt élik ki magukat stb. Sajnos a tapasztalat az hogy ez nem így van. A sikeresség elemeit ismered az életben akkor a játékban is sikeres lehetsz. Azt szokták mondani amilyen vagy a játékban olyan vagy az életben is. A játék közben kijön a valódi éned. Vélhetően sokkal kevesebbet kell gép előtt lennünk mint az ellenfeleinknek. Ez roppant egyszerű. A többségünk jobban ért ehhez a játékhoz és ezért sokkal kevesebb időráfordítással többet tudunk elérni

2.Talán hecilaci írt a LET-emről? Igen ez valóban nem túl magas a pontszámomhoz képest. Na de nem is érdekes én itt sem vok a szerveren ne is foglalkozz velem .Messze is vok tőletek mit is árthatnék én nektek.Szóval a jó tanács : rám sorokat se pazarolj,mert jelentéktelen kis pontocska vok nektek....

3.Drága jó smes. Már megint kezded? Kedves EF-esek ne építsetek smes kavarásaira. WW-vel is megpróbálták és nem jött be. Demoralizáló levelekkel meg meghívókkal bombázták a társainkat. Úgy elküldték őket melegebb éghajlatra hogy öröm volt olvasni. Új klán régi módszer :) Szarkeverésed legnagyobb sikere a TDK átcsábítása volt. Aztán ahogy lenni szokott ráborult a kaki a szarkeverő fejére hisz pont a TDK-nál pattant meg a szem a harisnyán és ki is lehetett dobni a g-t a kukába. Nem baj a rabszolgák felszabadultak és most szabadon ment mindenki amerre látott. Smes nézd meg sass és ww levonta a tanulságot. Te meg szaros fejjel tovább kavarod. Árulókról beszélsz meg tagokról akik utálják az INSO-t meg hamarosan bekövetkező szakadás stb. Szóval próbáálod elvetni a bizalmatlanság magját. Csináld csak nyugodtan megint ugyanaz lesz a vége. Nem tudom miért szídod azokat akik hozánk jöttek. Nem rég még te is meghívóért kilincseltél. Gondolom erről nem felejtetted el tájékoztatni új barátaidat?


Na röviden ennyi skacok. Harcok lesznek nem tagadom. Arcokat behúzni Megyünk :) !

Kezdem mit kezdek?
 

DeletedUser15538

Vendég
Üdv Mindenkinek!

Látom szépen megtalálta a hangját az EF vezérkara. Elvettek pár falut (amihez én tisztességesen gratuláltam is,persze senki nem mondta hogy köszönöm) raktak hozzá nagy hangot és már kész is a nagy klán. Csak pár jó tanács:

1. Nagyon sok klánt és klánszövetséget bebuktattunk már aki többet gondolt az induláskor magáról mint ami valójában volt vagy lett. Egyiknek sem jött be az a duma hogy ezeknek nincs életük ,ezek kockák csak űlnek a gép előtt szerencsétlen balfékok az életben és itt élik ki magukat stb. Sajnos a tapasztalat az hogy ez nem így van. A sikeresség elemeit ismered az életben akkor a játékban is sikeres lehetsz. Azt szokták mondani amilyen vagy a játékban olyan vagy az életben is. A játék közben kijön a valódi éned. Vélhetően sokkal kevesebbet kell gép előtt lennünk mint az ellenfeleinknek. Ez roppant egyszerű. A többségünk jobban ért ehhez a játékhoz és ezért sokkal kevesebb időráfordítással többet tudunk elérni

2.Talán hecilaci írt a LET-emről? Igen ez valóban nem túl magas a pontszámomhoz képest. Na de nem is érdekes én itt sem vok a szerveren ne is foglalkozz velem .Messze is vok tőletek mit is árthatnék én nektek.Szóval a jó tanács : rám sorokat se pazarolj,mert jelentéktelen kis pontocska vok nektek....

3.Drága jó smes. Már megint kezded? Kedves EF-esek ne építsetek smes kavarásaira. WW-vel is megpróbálták és nem jött be. Demoralizáló levelekkel meg meghívókkal bombázták a társainkat. Úgy elküldték őket melegebb éghajlatra hogy öröm volt olvasni. Új klán régi módszer :) Szarkeverésed legnagyobb sikere a TDK átcsábítása volt. Aztán ahogy lenni szokott ráborult a kaki a szarkeverő fejére hisz pont a TDK-nál pattant meg a szem a harisnyán és ki is lehetett dobni a g-t a kukába. Nem baj a rabszolgák felszabadultak és most szabadon ment mindenki amerre látott. Smes nézd meg sass és ww levonta a tanulságot. Te meg szaros fejjel tovább kavarod. Árulókról beszélsz meg tagokról akik utálják az INSO-t meg hamarosan bekövetkező szakadás stb. Szóval próbáálod elvetni a bizalmatlanság magját. Csináld csak nyugodtan megint ugyanaz lesz a vége. Nem tudom miért szídod azokat akik hozánk jöttek. Nem rég még te is meghívóért kilincseltél. Gondolom erről nem felejtetted el tájékoztatni új barátaidat?


Na röviden ennyi skacok. Harcok lesznek nem tagadom. Arcokat behúzni Megyünk :) !

Kezdem mit kezdek?
Ebe csak egy baj van hogy én nem kavarom de ha nem hiszed kérdezd meg a fővezéredet mert szerintem bizonyítékokat is juttattam feléje továbbá nem tudom mivel is érdemeltem ki ezt a hangnemet mert szerintem soha nem sértettelek meg de mindegy vannak ilyen emberek is:D
 

DeletedUser12133

Vendég
Hallod $mes... Hagyd Őket.... Multkor amikor a .:G:. indult akkor is így kezdtük.... :eek: Ha nyerik a világot akkor gratula hozzá.... ha nem akkor meg annak aki legyőzte Őket! :)
 

DeletedUser15538

Vendég
Rendben!
De csak teo mint írtad vicc volt, s nem gond hisz beszélgetünk.Továbbá anyó szerintem amit pl tőled nem fogok látni az a bocsánat kérés az írtakra, mert nem tudom ,hogy mi fáj neked jobban az igazság, vagy mi!

Bizonyítékok adottak!

Tőlem írhatják egyelőre ez a viselkedés számomra csak annyit jelent hogy tudatlan, s nem tudja az igazat a saját klánjában ami meg a tdk-val volt az a mommu kémfogás volt!Lehet hogy aljas húzás volt, de bejött.

Továbbá bennem volt annyi hogy miután kiderült a dolog bocsánatot kértem a durván érintett személyektől és tisztára mostam a tdk-át is az ügyben mint, hogy bevallottam hogy semmi közük nem volt hozzá!

Ezt úgy hívjak emberség!

A játékban vannak olyan dolgok mik igen elvisznek pár emberkét, s a tisztelet vagy egyéb viselkedés apró szikráját is kiöli pár játékosból.

Hát örülők neki, hogy bennem ez még meg van a játékon belül is!
 

DeletedUser

Vendég
Rendben!
De csak teo mint írtad vicc volt, s nem gond hisz beszélgetünk.Továbbá anyó szerintem amit pl tőled nem fogok látni az a bocsánat kérés az írtakra, mert nem tudom ,hogy mi fáj neked jobban az igazság, vagy mi!

Bizonyítékok adottak!

Tőlem írhatják egyelőre ez a viselkedés számomra csak annyit jelent hogy tudatlan, s nem tudja az igazat a saját klánjában ami meg a tdk-val volt az a mommu kémfogás volt!Lehet hogy aljas húzás volt, de bejött.

Továbbá bennem volt annyi hogy miután kiderült a dolog bocsánatot kértem a durván érintett személyektől és tisztára mostam a tdk-át is az ügyben mint, hogy bevallottam hogy semmi közük nem volt hozzá!

Ezt úgy hívjak emberség!

A játékban vannak olyan dolgok mik igen elvisznek pár emberkét, s a tisztelet vagy egyéb viselkedés apró szikráját is kiöli pár játékosból.

Hát örülők neki, hogy bennem ez még meg van a játékon belül is!


"3.Drága jó smes. Már megint kezded? Kedves EF-esek ne építsetek smes kavarásaira. WW-vel is megpróbálták és nem jött be. Demoralizáló levelekkel meg meghívókkal bombázták a társainkat. Úgy elküldték őket melegebb éghajlatra hogy öröm volt olvasni. Új klán régi módszer Szarkeverésed legnagyobb sikere a TDK átcsábítása volt. Aztán ahogy lenni szokott ráborult a kaki a szarkeverő fejére hisz pont a TDK-nál pattant meg a szem a harisnyán és ki is lehetett dobni a g-t a kukába. Nem baj a rabszolgák felszabadultak és most szabadon ment mindenki amerre látott. Smes nézd meg sass és ww levonta a tanulságot. Te meg szaros fejjel tovább kavarod. Árulókról beszélsz meg tagokról akik utálják az INSO-t meg hamarosan bekövetkező szakadás stb. Szóval próbáálod elvetni a bizalmatlanság magját. Csináld csak nyugodtan megint ugyanaz lesz a vége. Nem tudom miért szídod azokat akik hozánk jöttek. Nem rég még te is meghívóért kilincseltél. Gondolom erről nem felejtetted el tájékoztatni új barátaidat?"



Szeretném ha együtt kielemznénk az írottakat.Nem találom benne a sértőt:

Drága jó smes :ez biztos nem

Demoralizáló levelek meghívók:Ezek tények ezzel próbálkoztatok, de ez sem sérthet meg hisz ez egy taktika

Új klán régi módszer szarkeverésed: Hát igen ez talán erős,de ez is tény hogy szarkeverő vagy. Viszont annyiban javítok hogy az én mint ellenfél szemszőgéből nézve szarkeverés amit csinálsz. Féligazságokra alapozva vagy ép igazságtartalom nélküli állításokkal ,hazugság morzsák megfelelő helyen való elejtésével belső viszályt szítani ez számomra szarkeverés. Harcmezőn nincs esély a győzelemre ezért belső bomlasztás útján szeretnél eredményt elérni. De azonnal utalnék is rá ez csak az én szemszögem. Másik oldalról nevezhetnek cselszövőnek vagy nagy taktikusnak. Ez csupán megközelítés kérdése. Szóval ez sem feltétlen sértés. Persze ehhez ismerned kell magad,megfelelő kell legyen az önértékelésed és ezen tulajdonságod helyén kell kezeld. Ezek egy háborúban tehát erények is lehetnek, kétségtelen jól csinálod viszont számunkra ez nem tesz szimpatikussá. Bátorkodtam felhívni a te és társaid figyelmét hogy ez a kavarás viszont nálunk most sem fog bejönni.Külső és belső támadásaid egyaránt el fogjuk hárítani.

Meghívóért kilincseltél: ez szintén tény. Sőt addig nem is reagáltál külső fórumos írásainkra amíg nem utasítottunk el.Sőt még most is szívesen átjönnél hozzánk.Ezzel sincs baj csak közben ne mond hogy ilyen meg olyan klán vagyunk. Én ezeket az egyenes dolgokat hiányolom belőled.Kicsi ez a szeró semmi értelme itt mást mondani mint amit gondolsz. Tudomásom szerint ww mellett neked volt fő szereped abban is hogy az SD-vel elbántatok vagy kisebb klántagok akaratán kívüli befoglalása stb stb. Ha csak egy helyről jönne ilyen hírek akkor nem adnék rá,de amikor már számos helyről hallom akkor el kell fogadjam. Mindezen felsoroltak alapozzák meg a rólad kialakított képet.
 

DeletedUser15538

Vendég
Ez a te szemszöged mert nem ismersz s nem tudsz semmit.
Pár kérdésedre a válasz benne van teoval folytatott beszélgetéseben, melyből szerintem nem hogy az állításaid nagy részét de szinte majdnem az egészet megcáfolva megkapod a választ!
Az sd s WW dolgaival kapcsolatban nem tudom miről beszélsz, de ha utána jársz akkor kiderül hogy ww-vel rengetegszer nem egyeztek nézeteink,de ő makacs volt ez tény.
Meghívó:
Hmm igen volt róla szó de nem kuncsorogtam továbbá ahhoz hogy visszautasítást kapjak előbb meg kellett volna történnie.Ezt is olvashatod a levélben!
De ha esetleg teo nem küldené át szólj s szívesen átküldőm hogy a képet mit rólam alkottál kicsit pontosítani tudd magadban.
Ha vasszájt vagy egyebet szeretnék szítani kőnyűszerrel megtehetem,s megtehetném, de hisz ezt te is tudod!Ez tény hogy volt is rá precedens s volt oka is mely ok elérte a célját be is fejeződött! Egy kavaró vagy taktikázó ember nem fedi fel azon összetételeket, s dolgokat mivel leállít egy folyamatot ezzel nem megsértve s nyugalomba helyezve az ellent!Ez is egy emberi viselkedés.

Megsértés:
-az hogy ww-hez hasonlítasz már magában.
-az hogy szarkavaró vagyok vagy ,ahogy szépíted taktikus
-az hogy kuncsorgó:
Üzleti feltételek voltak hol az egyik fél szava kétségtelenül és nyilvánvalóan semmit sem ért,ér. De erre is a levélben rá találhatsz.

Önértékelés:
-Nem tartom magam nagy játékosnak sem cselszövőnek!
-Az hogy szerintem a levelezéseimet mit az ellenfelekkel folytattam mindig csipkelődős enyhén humoros , esetekben szókimondóbb vagy csak natúr tisztelettejes beszélgetések jól jellemeznek és összességében azt az önértékelést adja meg hogy:

-Egyenes, nem gerinctelen játékos, kit sem a büszkeség sem a nagyravágyás parányi szikrája nem fenyeget. Tisztelve ellenfeleit a teljesítményének plafonját messze nem elérve még csak padavánként szemlélve mind a civil élet s a kh nehézségeit tanulmányozva felkészül a legközelebbi feladatok,nehézségek leküzdésére ezt mind tisztességesen, s magát felvállalva s ha hibázva is azon is javítva.A legjobb mérce a másoktól származó vélemények mértéke,értékelése s elemzése.

Tehát ember vagyok hibázok s küzdők,okulok,tanulok dolgokból.S nem pedig egy mechanikus öntudatán ,s egyéb személyiségzavarban szenvedő f.reg!

Remélem válaszom kielégítő volt?
 

DeletedUser

Vendég
1.A Theonak írt leveledben semmi olyan nincs ami állításom cáfolná

2.Ismétlem amit írtam nem bántás ,hanem egy jellemzés ami a KH-n rólad kialakult közvélekedés.Ezt a tetteid alapozták meg és azokkal kell cáfolnod vagy megváltoztatnod.Azzal hogy itt hőbörögsz velem nem tudod.Amit meg te leírsz az egy idealizált kép magadról.

3.Az INSO-t egy szétesés előtt álló gyenge nem összetartó klánként jellemzed közben mégis ide akarsz jönni. Ezzel önmagadat cáfolod. Sőt azután hogy visszamentél az EF-be ez a szándékod továbbra is megmaradt.
 

DeletedUser

Vendég
-az hogy kuncsorgó:
Üzleti feltételek voltak hol az egyik fél szava kétségtelenül és nyilvánvalóan semmit sem ért,ér. De erre is a levélben rá találhatsz.

$mes2!

Te ugye ezt nem rám értetted már megint? Én továbbra sem cseszegettelek téged sem külsőn sem KH-n.

Szóval az én szavam nem ér semmit? Mert akkor szépen elkezdek kitálalni én is. :) Ám legyen...
 

DeletedUser15538

Vendég
$mes2!

Te ugye ezt nem rám értetted már megint? Én továbbra sem cseszegettelek téged sem külsőn sem KH-n.

Szóval az én szavam nem ér semmit? Mert akkor szépen elkezdek kitálalni én is. :) Ám legyen...

igen mivel nem egyedül döntőttél hanem többet igy az üzleti alapja a dolognak semmis volt.
 

DeletedUser14475

Vendég
Te smes, mi nem csak nem alszunk, de nem is alkuszunk. MIlyen üzleti megállapodást kötöttél te theoval?
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: INSO, INSO 2
Side 2:
Tribes: =E.F.=

Timeframe: Örökké



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 217
Oldal 2: 418
Különbség: 201

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2,099,199
Oldal 2: 4,175,655
Különbség: 2,076,456

chart



:cool:
 

DeletedUser14442

Vendég
Side 1:
Tribes: INSO, INSO 2
Side 2:
Tribes: =E.F.=

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 986
Oldal 2: 311
Különbség: 675

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 44
Oldal 2: 42
Különbség: 2

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 9,567,988
Oldal 2: 2,706,827
Különbség: 6,861,161

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 472,030
Oldal 2: 411,541
Különbség: 60,489

chart
 
Fent