Ki állítja meg az =E.F= -et?

DeletedUser

Vendég
Tab.Ooo nem ugy gondolta! Tisztába vagyunk a dolgokal... de az h mit érünk el s mit nem, az még kiderül! Sokáig tart még a szerver:)
 

DeletedUser

Vendég
Abszolút nem volt bunkó, de két dolog együtt dolgozni és egyszemélyes hadseregként dolgozni.

Nem tudhatod mennyit teszek le még itt. Galvirára egy rossz szavam nincs :D minden védőfalum nála volt mikor támadtátok.

Lehet sokféle képen érteni, nekem az a lényeg jó csapat harcoljon a klánban, és ne legen széthúzás, ha valaki ez ellen tesz, nincs rá szükség.

Azzal nem tudok mit kezdeni hogy te mit olvasol ki a sorokból.

Van olyan a kilépettek között, akinek még egy napja az agyi képességeit becsméreltétek :) most meg mennyit lettetek itt V8 on.
 

DeletedUser

Vendég
Abszolút nem volt bunkó, de két dolog együtt dolgozni és egyszemélyes hadseregként dolgozni.

Nem tudhatod mennyit teszek le még itt. Galvirára egy rossz szavam nincs :D minden védőfalum nála volt mikor támadtátok.

Lehet sokféle képen érteni, nekem az a lényeg jó csapat harcoljon a klánban, és ne legen széthúzás, ha valaki ez ellen tesz, nincs rá szükség.

Azzal nem tudok mit kezdeni hogy te mit olvasol ki a sorokból.

Van olyan a kilépettek között, akinek még egy napja az agyi képességeit becsméreltétek :) most meg mennyit lettetek itt V8 on.

Hol is?
 

DeletedUser

Vendég
-TheodoriK-
Junior Member



Csatlakozott: 12-04-26
#1438 2012-04-30, 16:33 Ugrás a tetejére
Idézet:
Tab.Ooo eredeti hozzászólása
Majd elküldöm a bizonyítványaimat, és ezentúl iq tesztet töltetek minden csatlakozóval. Bár most annyi van már én sem tudom ki kivel van majd túlhaladunk ezen is.
$mes2-el írasd meg kétszer is :p

Na hello
__________________



-TheodoriK-
Junior Member



Csatlakozott: 12-04-26
#1438 2012-04-30, 16:33 Ugrás a tetejére
Idézet:
Tab.Ooo eredeti hozzászólása
Majd elküldöm a bizonyítványaimat, és ezentúl iq tesztet töltetek minden csatlakozóval. Bár most annyi van már én sem tudom ki kivel van majd túlhaladunk ezen is.
$mes2-el írasd meg kétszer is :p

Na hello
__________________
Kereshetek még Tominak is volt valami hasonló tartalmú.
 

DeletedUser

Vendég
Csak azt írtam írasd meg vele kétszer is. :)

Honnan tudod mire értettem? Gondolatolvasó is vagy....?
 

DeletedUser10079

Vendég
Nem értem,hogy miért csodálkozol ezen.

WW aki uszitott titeket,lelépett.Sass44 aki a volt KAL vezére volt,lelépett.Mindenki ment minden irányba a G-ből.Titula tudta,hogy szerver nyerésre nálunk van esélye,illetve mindig is tiszeletudó volt mindkét fél részéről egymás felé a kommunikáció,szóval azon kivül,hogy pirossak voltunk egymásnak,semmilyen konfrontáció nem volt.
 

DeletedUser14884

Vendég
egyszerű mégis nagyszerű? szerintem jelen esetben nem...
az egy dolog hogy ment mindenki mindenfelé, azt is hogy valóban lehet nem utáltátok egymást, de baállni az ellenséghez megint egy másik, lehet hogy én is megtehetném ha akarnám, de szerintem az árulás nagyon-nagyon minősíti az embert, és főleg egy játékban miért nyúlnánk érte? kit érdekel hogy ki nyeri a szervert a lényeg hogy jól érezzük magunkat az is merősök között a végéig...
 

DeletedUser14475

Vendég
Mi másképp látjuk ezt a dolgot. A többiek valójában nem ellenségeink, hanem játszótársaink, akikre szükség van ahhoz, hogy élvezetes legyen ez a játék. Éppen ezért pusztán csak amiért piros valaki, attól még nem utáljuk.

Én úgy fogom fel ezt a játékot, hogy a feladat a szerver legjobb 120 olyan játékosát összegyűjteni egy klánba, akik képesek egy csapatként egyetértésben eredményesen együttműködni . Innentől kezdve teljesen mindegy honnan jön valaki, jöhet akár ellenséges klánból is ha a játéktudása, aktivitása alapján befér ebbe a 120-as keretbe, és képes beilleszkedni a csapatba. Mi pedig folyamatosan kisérletezünk, keressük a legjobb 120 csapattagot. Ha falvak számát nézzük, akkor a szerver végére 120 taggal számolva is 10 milliós átlagpontszámnak kell lennie, különben nem jön ki a 80% területarány. Ehhez a legjobbakra van szükségünk, feltéve, hogy akarunk, tudunk vele egy csapatként működni. titula simán befér a világ 120 legjobb játékosába, és hidd el, hogy nagyon jól érzi magát nálunk.

Akiket most foglal, azok csapattársként nem tudtak vele megfelelően együttműködni. Vannak, akik nem léptek át hozzánk de jóban van velük, őket nem támadja és mi ezt tudomásul vettük. A klánja már nincs, akkor kit árult el?
 

DeletedUser

Vendég
Lehet megint elborul az agyad,mint azt láthattuk pár napja(vagy valami elborult,ami van is,nem tudom),de ezt a szöveget a vesztesek mondták mindig és fogják is mondani.:)

Miért Borulna el?:) Nem de már elnézést is kértem, érte... :) De kössz hogy emlékeztetsz :)

Na mind1.

Persze a lényeg az hogy győzzünk! De istenem, nekem már magába az megérte hogy itt lehetem, játszhattam, és szereztem barátokat! Nekem ez már eddig megfelel!
Tomi te nem szimpatizálsz velem:) Ez idegesít nagyon... ne utálj... :D semmi értelme.. :)

Az igaz, hogy attól mert piros valaki lehetünk barátok.. aláírom és egyetértek ezzel:) De mikor már támadsz s jönnek a levelek:) Az 1 részt nevetséges is és értelmetlen, hisz a játék lényege a harc.. Mostmár 2-3 hónap mulva remélhetőleg érdekes lessz a dolog! Amikor a / bocsánat / bénábbak kihullanak, remélhetőleg eljutok egy szép szintre.. mikor már esélyem is lessz a 10.-12. millásakal szemben egyedül is:) Nem vagyok kezdő, sokat játszottam régen :)

De az biztos hogy az INSO-ba nem megyek akármi is lessz:) Semmi bajom nincs velük:) bírok is pár tagot, a többit meg sajnos nem ismerem:)
De velük lehet majd jót harcolni, mikor a végjáték eljön:) addig sokminden kialakulhat változhat:)
 

DeletedUser10079

Vendég
Leirtad magad nálam,nem útállak,csak szipmlán unszimpatikus vagy.

Persze,hogy nem jössz hozzánk,mert ahhoz meghivó is kéne és mi nem veszünk fel akárkit.
 

DeletedUser

Vendég
akárkit biztos nem:) de tudod a csúcsról lehet nagyot esni:)

Az emg hogy leírtam magam nálad:) Egyéni problémád:D sírni nem fogok:) És mondom, sokáig itt leszünk még.. nem most lessz vége a V8-nak:) van idő bőven:)
 

DeletedUser

Vendég
Jah és a csatlakozást, aszt feltételesen értem:) egy felhozott példa ként... :)
 

DeletedUser10079

Vendég
Mondták már sokszor,hogy hetek,hónapok max egy év kérdése,és már nem lesz ekkora arcunk,mert eltörölnek minket.Szóval az ilyen és ehhez hasonló dumák nem hatnak már meg,megszoktam.

Mint a magad fajta emberkéket is.Azt hiszik,hogy nagy dumások,de csak üres beszéd amit szajkolnak.
 

DeletedUser

Vendég
Mondták már sokszor,hogy hetek,hónapok max egy év kérdése,és már nem lesz ekkora arcunk,mert eltörölnek minket.Szóval az ilyen és ehhez hasonló dumák nem hatnak már meg,megszoktam.

Mint a magad fajta emberkéket is.Azt hiszik,hogy nagy dumások,de csak üres beszéd amit szajkolnak.

Aham:) Írtam már én is, a jövőbe senki sem lát bele:) Hiába van 1 méteres arcod, akkor sem:) Egy szóval nem állítottam h elbuktok! Lehet mi bukunk el, lehet ti, pontos állítást nem tettem:) És milyen üres beszéd hagyta el számat?:) Mikor eleve írok? :D

Na mind1 nem poénkodok.. te nem vagy laza ember:) Lazítanod kellene:) Csak pontosíthatnál az elhangzotakon, mert valahogy nem stimel:)
 

DeletedUser10079

Vendég
Üres beszéd,üres fejből.

Laza vagyok én,el sem hiszed mennyire laza...

Na de lépek,mert legyőzöl a rutinoddal(remélem beugrik a mondás ;) ).
 

DeletedUser

Vendég
Aha:) Biztosan neked van igazad:) De ezzel a sértegetésel lécives hagy fel,
Üres beszéd,üres fejből.
...
Pont nem rád vagyok kíváncsi:) Miközbe te előre tudod hogy mi lessz:) meg stb... :)

A legyőzés sem ugrik be, vajon hogy a fenébe jöhetett ez most ide:) na mind1, fórumon vagyunk, nehéz lessz itt harcolni... :) Bár ha csak kötekedni tudsz, hajráááááá :D

Te fogsz engem legyőzni már bocs:p holnapra nem is lessz falum:) :rolleyes:
 
Fent