Ki állítja meg a v17-es világ TOP.1. klánját ?

DeletedUser11904

Vendég
Szia Kedves arianna!

Leamortizáltam... hmm...hmm... :))

A nagy leamortizálásról annyit, hogy 46 faluval, tökéletesen a piros közepén, a saját klánomtól teljesen elvágva, egyedül játszottam hónapokig úgy, hogy képtelenek voltak a nagy RD-sek befoglalni a falukat. Pedig nem védett be a klán. A saját hibámból is, mivel azt mondtam, nincs kedvem ezen a világon játszani.

2. lettem a LEV listán, amikor egy nagy csata után, ahol hullottak a támadók és a nemesek, mint a legyek, végül valóban befoglaltak. :)

Szégyellnem kellene? Vagy azt mondani leamortizáltam a fiókot? :D
Ezen csak kuncogni tudok. :)

Mint Cactusnak is mondtam már, langyos játék volt mindkét részről. Akármi is történt V7-en, akármiket is írtatok nyilvánosan, én mindig azt mondtam, jól játszotok. Nagyon összehangoltan. Ha ti szerveztek rám, akkor sokkal hamarabb végem van abban a helyzetben. De nem ez történt.

Én legalább – ha ellenfelek is vagyunk- elismerem az érdemeiteket, még ha sok mindenben nem is értettünk egyet v7-en. Bár van, amiben igen.

Egy jó csata volt, ahol teljesen esélytelen voltam. 600 támadás ment 46 falura. Fele fake természetesen. De élveztem a játékot, pontosan ezért az esélytelenségből adódóan. Nem adtam könnyen a falukat.

Nincs szükségem a túlerőre magam mögött. Jó tanárom volt. Cezar2. Büszke is vagyok rá.

Kérnélek, próbálj hasonlóképpen nyitottan gondolkodni és nem ilyen lesajnálóan nyilatkozni rólam, holott nem is ismersz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
gyorsan reagáltál egy 20 nappal ezelőtti megjegyzésre,nyilván Te is nagyon aktív lehetsz :D:D
 

DeletedUser11904

Vendég
gyorsan reagáltál egy 20 nappal ezelőtti megjegyzésre,nyilván Te is nagyon aktív lehetsz :D:D

Üdvözletem Sötét Vezér.

Örülök, hogy vidulsz. :)

Tudod, úgy gondolom, hogy a való életemben lévő, nem éppen kicsi, sikereim sokkal fontosabb szerepet játszanak az életemben, mint a játék.

Végig csináltam egy nagyszerű csapattal egy gyönyörű játékot, gyönyörű végeredménnyel. Bár az ezzel kapcsolatos érzéseim már leírtam egyszer. Aki tud olvasni a sorok között látja a jót és a rosszat egyaránt benne.

Úgy érzem én már letettem az asztalra a magamét. Élvezettel és annyit játszom, amennyi nekem épp elég. Az, hogy mások erről mit gondolnak, egy cseppet sem érdekel. :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Üdvözletem Sötét Vezér.

Örülök, hogy vidulsz. :)

Tudod, úgy gondolom, hogy a való életemben lévő, nem éppen kicsi, sikereim sokkal fontosabb szerepet játszanak az életemben, mint a játék.

Végig csináltam egy nagyszerű csapattal egy gyönyörű játékot, gyönyörű végeredménnyel. Bár az ezzel kapcsolatos érzéseim már leírtam egyszer. Aki tud olvasni a sorok között látja a jót és a rosszat egyaránt benne.

Úgy érzem én már letettem az asztalra a magamét. Élvezettel és annyit játszom, amennyi nekem épp elég. Az, hogy mások erről mit gondolnak, egy cseppet sem érdekel. :)

Vigyázz ,mit beszélsz , mert ez már a vesztesek szövege :)
"Merthogy nekem a való élet fontosabb" mondják akik elbuknak ,csakhogy mégegyet utolsónak azért Ők rúgjanak....
Pedig csak öngólt lőttök vele.

Mint ahogy azt 2009-ben a v1-en bala1201 is megmondta nekem -és jól mondta- azok akik nem képesek komolyan véghez vinni azt amibe belekezdtek,azok a "való" életben is ugyanezt a silány hozzáállást pródukálják bármilyen téren.

nagy körvonalakban...
 

DeletedUser11904

Vendég
Vigyázz ,mit beszélsz , mert ez már a vesztesek szövege :)
"Merthogy nekem a való élet fontosabb" mondják akik elbuknak ,csakhogy mégegyet utolsónak azért Ők rúgjanak....
Pedig csak öngólt lőttök vele.

Mint ahogy azt 2009-ben a v1-en bala1201 is megmondta nekem -és jól mondta- azok akik nem képesek komolyan véghez vinni azt amibe belekezdtek,azok a "való" életben is ugyanezt a silány hozzáállást pródukálják bármilyen téren.

nagy körvonalakban...

"Pedig csak öngólt lőttök vele." Ezzel már sikerült minősítened is. :))

Amit elterveztem, véghez is vittem. V7-en regisztráltam és végig is játszottam teljes szívvel és erőbedobással a győztesek között.

v17-en egyetlen okból regisztráltam és ez nem valami, hanem valaki volt. Emiatt nem is volt célom a győzelem. Ezt nem is titkoltam egyetlen másodpercre sem senki előtt, mindezek mellett tisztességgel helytálltam az utolsó másodpercig. Nem is tudtam volna másként tenni.

Alavetően egyetértek balával. Valóban, ha nem veszed véresen komolyan és nem adsz bele mindent a terveid elérésének érdekében, akkor se itt, se a való életben nem fogsz helytállni.

Ha valaki bele akar kötni a másikba, úgyis fog találni olyan mondattöredket, ahol kötekedhet. Nem állt szándékomban dicsekedni, csak egyszerű tényként közöltem, a valóság most fontosabb és ennek meg is van az eredménye.

Egyébként kinek mit jelent a győzelem és a veszteség.

Sosem voltam kocka és valószínűleg soha nem is leszek az. De ezzel együtt tisztában vagyunk azzal, hogy sok minden kell ahhoz, hogy a győztesek között ott lehess és ott is akarj lenni. Az egyik legfontosabb véleményem szerint a TÁRS a TÁRSAK akikkel élvezettel játszol együtt jóban és rosszban egyaránt. Ha nincsenek, akkor a penész megette az egészet. :)
 

DeletedUser

Vendég
Darki neked is megvan a kis életed :) A fórum össz hsz-ének a 70%-át te generálod.Igazi kh fun vagy,de milyen is lenne a fórum nélküled?
Ha belegondolok nagy veszteség érne minket ha nem hallanánk többet rólad,hiszen évek óta nevetünk rajtad , sas kabaré.
Persze nem is gúnyolódni ugrottam be , viccet félretéve én örülök neked , szeretem az okos embereket,főleg azokat akik mindenkinél mindenben jobbak,tökéletesek ez ritkaság manapság,gratulálok . Persze ezt sem tudod majd normálisan lereagálni,de nem bánom egye fene legalább nevetek egy jót .Puszi :)
 
Fent