Ki állítja meg a v17-es világ TOP.1. klánját ?

DeletedUser16467

Vendég
Annyira, hogy csak nekem van. :D

A te pontjaid babám már régen az RD-ben vannak. ;)

(Véget ért a fórum beszélgetés, miután rájött mindenki hogy marad az RD a top1. és az fórumbetyárok meg elhullottak) :D
 

DeletedUser16469

Vendég
az a kérdés időben mikorbukja el az rd a top1 cimet

A te pontjaid babám már régen az RD-ben vannak. ;)

(Véget ért a fórum beszélgetés, miután rájött mindenki hogy marad az RD a top1. és az fórumbetyárok meg elhullottak) :D

Az a kérdés mikor bukja el mert elbukja
 

DeletedUser16467

Vendég
butaság, hiába van rd ellen terror, sbt és flame is. most épp flame-t alázza...csak nézd meg statisztikát, mindent elárul. egyre messzebb van és egyre jobban le van maradva mindenki RD-től.
 

DeletedUser13948

Vendég
butaság, hiába van rd ellen terror, sbt és flame is. most épp flame-t alázza...csak nézd meg statisztikát, mindent elárul. egyre messzebb van és egyre jobban le van maradva mindenki RD-től.


Drága arany pistike!
Attól, hogy most az RD a top1 csak egy pillanatnyi helyzet.
V10-en is ugyan ez volt, de ez most nem ide tartozik...
Tehát, az én szemszögemből a legnagyobb esélye a Flame kláncsaládnak van, a baromi nagy hátországa miatt, csatákat lehet nyerni ellenük, de egy nagyobb háborut nem tudnak végigvinni ellenük, sem a TERROR, sem az =SBT= klánok...
Ezért az RD szerintem lassan, de biztosan le fog morzsolódni, tudod egy régi V10-es mondás, 'lassú víz is partot most...'
 

DeletedUser16177

Vendég
Most akkor mutassak statisztikát amin tisztán látszik, hogy az RD sehol sincs annyira elszállva amennyire te mondod pystie? Az én pontjaim meg már rég visszajöttek az RD-től. Szóval hagyjuk a szövegelést. Örökké az egész világ ellen való harcolást ti sem fogjátok bírni rendes hátország nélkül a világ közepén. :D
 

DeletedUser16467

Vendég
ez v17 és nem v10. :) teljesen más emberek vannak, cserélődnek inaktívok és így tovább. vezetőséget akarnád szidni az is megváltozott már amennyire. :)

mckkkk téged már egyszer elpateroltak a helyedről kb 0-ra vertek.
aztán hogy a klánod lábai között felhoztad magad az már csak a ti dolgotok. :)

igaz terror már teljesen oda van, ők szerintem sem fognak sok vizet zavarni. sbt meg nem középre fog támadni hanem megy mindenfele.
itt flame-rd harc lesz. de nézzük csak meg titeket onnan középről elzavartak (mckkkk). aztán nézd meg mennyi ideig tartott nagyimre-t ledarálni tőletek. ehhez képest mutass fel valamit flame mit alázott rd ellen.

(megmondom én neked mennyit, 1-2 falukat pár embertől meg az inaktív belső foglalásokból loptatok. ennyi nem több)
 

DeletedUser16177

Vendég
Tessék csak 2 példa. Zsoltot mondjuk egyedül kinyírtam pár nuke-al. Többi faluját már csak azért nem foglaltam, hogy ne kelljen védeni még többet.

http://hu.twstats.com/hu17/index.php?page=player&mode=conquers&id=204479
http://hu.twstats.com/hu17/index.php?page=player&mode=conquers&id=1121301

Engem meg igen bevallom 0-ra vertek. 10 falum volt, utána 2-3 hét alatt visszahoztam vagy 20 falut. Én ezt nem nevezném a helyetekben teljesítménynek és még csak azt sem mondanám, hogy a klánom lábánál, mivel akkor nem voltak még ilyen közel. Azóta sokat változott a környék, de ha akarod még képet is tudok mutatni. Akkor meg mikor támadtatok 1. hullámot saját erőből védtem a többire jött főként erősítés, mivel a legközelebbi társam 8 órára volt kardossal. Nem kell ehhez nagy teljesítmény úgy gondolom. Tőletek senki ilyen nem volt a klánunk közepén, mert annak elárulom ugyanannyi esélye lett volna. + nagyimre elég inaktív volt nem védett szinte semmit és nem is szólt időben, ha valakit nézni akarsz, akkor *sarkanyka* tól elvett faluitoknak tudnék max gratulálni, mert ő tényleg próbál védeni. Ráadásul mi még csak nem is támadtunk akkorákat, mint ti és mégsem vagytok előrébb. Mi lenne egy nagyobb támadás során?

Ja és Agica 3000 nuke-os tervéből szeretnék már látni valamit. Úgy volt réges-régen egy messzi-messzi galaxisban valamelyik emberetek álmában, hogy csak a klán felétől jött 3000 nuke ajánlat. Max 1 tizedét ha láttam eddig. xD
 

DeletedUser13948

Vendég
pysti az állításom mellett lenne még egy kérdésem, hogy kit tisztelhetek személyedben, mert írod itt a sok okosságot, meg RD így, RD úgy, de nem tudom, hogyki vagy...
apropó...arra, hogy ez nem v10:tudod a történelem ismételheti önmagát...de csak feltételes módban írtam, mert ha jó sorba álltak észosztásnál, akkor úgy keverik a lapokat, hogy ők jöjjenek ki győztesként.
 

DeletedUser16178

Vendég
pystikének üzenem ,hogy : egyszer hopp, másszor kopp. (-;
a magas lóról csak bukni lehet .
 

DeletedUser16467

Vendég
pysti az állításom mellett lenne még egy kérdésem, hogy kit tisztelhetek személyedben, mert írod itt a sok okosságot, meg RD így, RD úgy, de nem tudom, hogyki vagy...
apropó...arra, hogy ez nem v10:tudod a történelem ismételheti önmagát...de csak feltételes módban írtam, mert ha jó sorba álltak észosztásnál, akkor úgy keverik a lapokat, hogy ők jöjjenek ki győztesként.

Dnd. vagyok :)
Ugyan, csak azért támadjátok "szóban" az RD-t mert szúrja a szemeteket hogy top1-es.
Szimpla állításokat és a saját véleményemet írtam le, erre itt le akarjátok harapni a fejem. :))
Mellesleg én sem tudom te ki vagy?! nem rémlik ez a név v17ről, ha nem vagy ott akkor miért is én vagyok "sz*rszemétsz*ralak"? :D
Írom a tapasztalataim, nem mondtam egy szóval sem hogy 1 nap alatt a Flame le lesz győzve.
Viszont ilyen otromba emberek mint az SBT-től Twisted azt hiszi, hogy szövetkezik terror-al ellenünk akkor az majd megvédi.
Menekül mindenki és keresi a szövetségeseket, hogyan taszíthatná le az RD-t a top1ről.
Közben senki sem veszi észre, hogy nem a top1 a lényeg, hanem ahogyan harcolnak.
Területi fölényben bárki lehet, mindegyik klánnak megvan az erőssége egy területen, természetesen már ha nem buták. :))
Az is hogy szövetkezni akarnak a "nagyobb" klánok ellenünk, sem jelent mást minthogy félnek.
Már eddig is egész világgal háborúztunk, nem sokat fog változni ezután sem. :)
 

DeletedUser13948

Vendég
Engem aztán olyannyira nem zavar hanyadikok vagytok, mert szépen elkullog a klánommal a 30. helyen, és csatázgatunk magunknak.

Ha annyira top1 akarnék lenni, akkor elfogadtam volna a meghívótokat :pPP
 

DeletedUser16467

Vendég
mivel nem tudom te ki vagy. ezért leginkább az érintettekre értettem, mint a flamesek vagy terror sbt. :D :rolleyes:
 

DeletedUser16467

Vendég
éértem. :D
sajnos ők már eléggé a végét futják, a sok inaktív miatt. bár az okát nem tudom. :)
 

DeletedUser16177

Vendég
Hát biztos. :D Én csak arra lennék kíváncsi RD-2-t mikor belsőzitek már le. :D
 

DeletedUser16467

Vendég
miért kellene lebelsőzni?
teljesen normálisan részt vesznek mindenben, legalábbis az aktívok. akik meg inaktívok azok oda kerülnek.
Viszont az RD-2 nem a kitaszítottak klánja, ne értsd félre. :D
 

DeletedUser16177

Vendég
Már a szerver elején tudni lehetett, hogy a 4 alkán azért van, hogy a barbit felhúzzák a nagyobbaknak és utána nagyobb csata nélkül lebelsőzzék mindet. De ha az RD-2 nem "kitaszított", akkor értem és gondolom már ez a 2 klán végleges marad. :D
 

DeletedUser16467

Vendég
Így van, amúgy pedig nem volt ilyen hogy lebelsőztünk valaki csk úgy,csak nagyjából sorrendben voltak az emberek pontokban és azért volt 3 alklán.
Viszont aki aktívabb volt és jól fejlődött feljebb is kerülhetett, most végleges lett a 2 klán.
(Csakis az inaktívokat, meg néha a kidobottakat akik vmi "főbenjáró" bűnt követtek el. :D (kémkedés ésatöbbi) :))
 

DeletedUser12157

Vendég
Dnd. vagyok :)
Ugyan, csak azért támadjátok "szóban" az RD-t mert szúrja a szemeteket hogy top1-es.
Szimpla állításokat és a saját véleményemet írtam le, erre itt le akarjátok harapni a fejem. :))
Mellesleg én sem tudom te ki vagy?! nem rémlik ez a név v17ről, ha nem vagy ott akkor miért is én vagyok "sz*rszemétsz*ralak"? :D
Írom a tapasztalataim, nem mondtam egy szóval sem hogy 1 nap alatt a Flame le lesz győzve.
Viszont ilyen otromba emberek mint az SBT-től Twisted azt hiszi, hogy szövetkezik terror-al ellenünk akkor az majd megvédi.
Menekül mindenki és keresi a szövetségeseket, hogyan taszíthatná le az RD-t a top1ről.
Közben senki sem veszi észre, hogy nem a top1 a lényeg, hanem ahogyan harcolnak.
Területi fölényben bárki lehet, mindegyik klánnak megvan az erőssége egy területen, természetesen már ha nem buták. :))
Az is hogy szövetkezni akarnak a "nagyobb" klánok ellenünk, sem jelent mást minthogy félnek.
Már eddig is egész világgal háborúztunk, nem sokat fog változni ezután sem. :)

Üdvözletem, Szép napot!

Erre csak azért válaszolok mivel becsmérled Twistedet, aki amúgy egy igen jó játékos, jó barát, jó harcostárs és hűséges tag.
Az meg csak a Te szellemi szintedet tükrözi ha az ellenfeledet becsmérled... :)
Nem baj, maradjatok csak a magas lón, annál nagyobbat lehet róla esni.
 

DeletedUser13948

Vendég
Üdvözletem, Szép napot!

Erre csak azért válaszolok mivel becsmérled Twistedet, aki amúgy egy igen jó játékos, jó barát, jó harcostárs és hűséges tag.
Az meg csak a Te szellemi szintedet tükrözi ha az ellenfeledet becsmérled... :)
Nem baj, maradjatok csak a magas lón, annál nagyobbat lehet róla esni.

Mintha Darky-t hallottam volna a kiemelt mondatban!:)
Mi a helyzet veletek Head, rég beszéltünk?
Twistedet láttam nap védekezőjévé tették :D
 
Fent