Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser14884

Vendég
Hello,

1.) kőrisfagyalnak teljesen igaza van, megírtuk, kit nem támadunk, és nem is támadjuk azóta sem

2.) 10 napot hagytam a búcsúlevelemben a felkészülésre, de úgy látom, nem nagyon hatott ez meg senkit, kb üres minden körülöttem...
Na ezt untam meg a g-ben...mindig könyörögni kell mindenért...hát hadd ne írjak már a célpontjaimra, hogy hova küldjenek meddig, mennyi védőt!

Üdv

oké, bocsi, lehet hogy a legtöbb esetre kivetíthetően igazad van, de azért vannak egy páran akik nem tudtak a dolgokról, csak a legutolsó pillanatokban értesültek, lehet hogy az ő hibájuk innentől már nem tudom...
 

DeletedUser14475

Vendég
Hát ha egy héten egyszer lép be, akkor bizony az ő hibája...
 

DeletedUser14504

Vendég
oké, bocsi, lehet hogy a legtöbb esetre kivetíthetően igazad van, de azért vannak egy páran akik nem tudtak a dolgokról, csak a legutolsó pillanatokban értesültek, lehet hogy az ő hibájuk innentől már nem tudom...

Én a vezérkarnak küldtem a levelet, és az, hogy ők ezt nem kommunikálták megint csak őket minősíti...
mellesleg 10 napig voltam mellettetek piros színben...Bizonyára nem tűnt fel senkinek...
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Én a vezérkarnak küldtem a levelet, és az, hogy ők ezt nem kommunikálták megint csak őket minősíti...
mellesleg 10 napig voltam mellettetek piros színben...Bizonyára nem tűnt fel senkinek...

TE is tagja voltál vezérkarnak,így szép minősítés jutott most eszembe...
 

DeletedUser

Vendég
DERSER...

Az átállással kapcsolatban: Tudod miért mentem át? Azért mert a G klán halott volt! Nem a vezérek miatt, hanem a játékosai miatt! Elegem lett abból hogy van rajtam 3-4 helyettesítés, se pf semmi... én adom bele a 30 pf pontokat állandóan... nem küld védőket hanem pihen. Érdekes hogy egyszersem sárga a tag, de már 1.5 éve 1 millája van... ő mit csinál? Mondtam foglaljuk be mert mihaszna semmirekellő! De nemnem. Hát jó.
Akkor amikor átmentem, igen, kíváncsi voltam hogy kinél mi van otthon. És mit találtam? Fullos faluk mindenhol...
Én pl csak ezeket az embereket támadom, a cimbiket nem, kivéve ha megtámadnak!

Tudod... kutyából nem lesz szalonna! Én le akartam győzni az INSO-t, de a háttér nem volt meg hozzá, és már mindenki szart rá! Amíg egy klán megtart olyan játékosokat mint pl pekkaluska, vagy fater, vagy a régi gun4, csak azért mert jó fej, és nem veszi ki a részét a csapatmunkából addig nem lehet sokra vinni.

Nos ezért döntöttem így, hogy átállok! Most egy működő klán tagja vagyok, és csinálom a dolgomat (játszok)! Elvégre azért regeltem be a kh-ra!!!!
 

DeletedUser14884

Vendég
DERSER...

Az átállással kapcsolatban: Tudod miért mentem át? Azért mert a G klán halott volt! Nem a vezérek miatt, hanem a játékosai miatt! Elegem lett abból hogy van rajtam 3-4 helyettesítés, se pf semmi... én adom bele a 30 pf pontokat állandóan... nem küld védőket hanem pihen. Érdekes hogy egyszersem sárga a tag, de már 1.5 éve 1 millája van... ő mit csinál? Mondtam foglaljuk be mert mihaszna semmirekellő! De nemnem. Hát jó.
Akkor amikor átmentem, igen, kíváncsi voltam hogy kinél mi van otthon. És mit találtam? Fullos faluk mindenhol...
Én pl csak ezeket az embereket támadom, a cimbiket nem, kivéve ha megtámadnak!

Tudod... kutyából nem lesz szalonna! Én le akartam győzni az INSO-t, de a háttér nem volt meg hozzá, és már mindenki szart rá! Amíg egy klán megtart olyan játékosokat mint pl pekkaluska, vagy fater, vagy a régi gun4, csak azért mert jó fej, és nem veszi ki a részét a csapatmunkából addig nem lehet sokra vinni.

Nos ezért döntöttem így, hogy átállok! Most egy működő klán tagja vagyok, és csinálom a dolgomat (játszok)! Elvégre azért regeltem be a kh-ra!!!!

hát, az indokaiddal teljesen egyet értek csak a végköbvetkeztetéseddel nem... de mez a vita meddővé kezd vállni úgy látom... sőt már az elején az volt...

ja lés ha tényleg ez az indokod akkor gunt békén is hagyhatod :) biztosíthatlak: megváltozott :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
DERSER...

Az átállással kapcsolatban: Tudod miért mentem át? Azért mert a G klán halott volt! Nem a vezérek miatt, hanem a játékosai miatt! Elegem lett abból hogy van rajtam 3-4 helyettesítés, se pf semmi... én adom bele a 30 pf pontokat állandóan... nem küld védőket hanem pihen. Érdekes hogy egyszersem sárga a tag, de már 1.5 éve 1 millája van... ő mit csinál? Mondtam foglaljuk be mert mihaszna semmirekellő! De nemnem. Hát jó.
Akkor amikor átmentem, igen, kíváncsi voltam hogy kinél mi van otthon. És mit találtam? Fullos faluk mindenhol...
Én pl csak ezeket az embereket támadom, a cimbiket nem, kivéve ha megtámadnak!

Tudod... kutyából nem lesz szalonna! Én le akartam győzni az INSO-t, de a háttér nem volt meg hozzá, és már mindenki szart rá! Amíg egy klán megtart olyan játékosokat mint pl pekkaluska, vagy fater, vagy a régi gun4, csak azért mert jó fej, és nem veszi ki a részét a csapatmunkából addig nem lehet sokra vinni.

Nos ezért döntöttem így, hogy átállok! Most egy működő klán tagja vagyok, és csinálom a dolgomat (játszok)! Elvégre azért regeltem be a kh-ra!!!!

Teljesen jogosan hagytátok el a klánt, ha a felvázolt szituáció élt, márpedig a bátyám is ezt tolmácsolta felém a mai napon. Egy dologgal viszont nem értek egyet, mégpedig ezzel; "Nem a vezérek miatt, hanem a játékosai miatt!". Ha a vezérkar nem tesz semmit, magyarul tehetetlen, akkor az bizony rossz vezetést eredményez, és annak ez a következménye. Én is próbáltam - igaz elég radikális módszerekkel - felpörgetni az egyik régi klánom a V2-n, de a vezetés többi töketlen tagja nem akarta, s annak is meg lett az eredménye...

Jól tettétek, amit tettetek. Ez egy olyan játék, amiben támadni kell a klánoddal együtt. Ha a klántagok nem támadnak, vagy nem tesznek semmit a klánért, akkor mások idejét dobják a semmittevésükkel a kukába, mert a delikvens beleölt időt, s pénzt a játékba, hogy élvezze azt, így viszont evidens, hogy nem lehet...
 

DeletedUser14884

Vendég
van amikor a vezetőség már nem TUD mit tenni, nem pedig nem akar...
 

DeletedUser12133

Vendég
Az utolsó szó gyanánt amit erre a fórumra szeretnék írni:

Amikor valaki létrehozta ezt a topicot akkor ez volt a címe: Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

Erre egyszerű a válasz: Senki és semmi nem tudta megállítani Őket.... csak Ők Saját magukat! :)

Nem azért szántam ezt ide mert megint el akarom indítani ezt a témát! Hanem azért,hogy Minenkinek További Jó és Sikerekben gazdag játékot kívánjak! :)
 

DeletedUser

Vendég
Az utolsó szó gyanánt amit erre a fórumra szeretnék írni:

Amikor valaki létrehozta ezt a topicot akkor ez volt a címe: Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

Erre egyszerű a válasz: Senki és semmi nem tudta megállítani Őket.... csak Ők Saját magukat! :)

Nem azért szántam ezt ide mert megint el akarom indítani ezt a témát! Hanem azért,hogy Minenkinek További Jó és Sikerekben gazdag játékot kívánjak! :)

Igazad van, DE azért az INSO is 1 befolyásoló tényező volt. lásd titula vs karesz (alias sir aragorn knight) most mi van? Laci alias titula is nálunk! ex-kalos. ha már ott belátják a pro játékosok hova kell menni, akkor az már tudás. szerintem v8-at már be lehet zárni:D Inso the nro1:p
 
Fent