Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser14475

Vendég
Kiváncsian várom, ki lesz az első az LH-KAL-ból, akinek a falvait WW elkezdi belsőleg foglalni. kell az utánpótlás:p
 

DeletedUser

Vendég
És ne feledjük a Ww féle 11 819 pontos falu kontra smes2 féle 10-es piac meg 20-as barakk kell csak 20 főhadival sztorit :D
 

DeletedUser

Vendég
És ne feledjük a Ww féle 11 819 pontos falu kontra smes2 féle 10-es piac meg 20-as barakk kell csak 20 főhadival sztorit :D

Hogy te nem tudsz szájkosarat rakni a fejedre! Fontos mindig kötekedned? Majd rájössz idővel arra, hogy igencsak mellé fogtál a kóstolgatásoddal! :D :D :D :D
 

DeletedUser14518

Vendég
,,A gladiátor felnézet, látta elnyomóját, élete elrontóját, de ez csak dacot és erőt váltott ki belőle. Kiszaladt az arénába, a harcok mezejére, ez az ő területe. Érződött rajta a tettvágy, a bosszú, ami erőt adott. És tudta, lenézhetik, igazságtalanul elnyomhatják, de erős jelleme, győzni akarása, életben maradási ösztöne segíteni fog neki, hogy győzőn és fölényeskedő, beképzelt ellenfeleit le fogja győzni.
Gladiátor…."
 

DeletedUser14475

Vendég
És aztán gyorsan behúzott pár falut klarisztól...
 

DeletedUser14442

Vendég
Pont úgy mint az RH, igaz ww? A következő klánod kb 2 hónap ? :))) addig befoglalod az inaktívakat? :)))
 

DeletedUser

Vendég
Hogy te nem tudsz szájkosarat rakni a fejedre! Fontos mindig kötekedned? Majd rájössz idővel arra, hogy igencsak mellé fogtál a kóstolgatásoddal! :D :D :D :D

Ez neked kötekedés volt? Humorosan előhozakodtam egy témával.

A szavaidat pedig ki kérem magamnak. Tudtommal nem őrzitünk együtt tehenet... vissza vehetnél már ebből az alpári stílusból.
 

DeletedUser14475

Vendég
Nekem már csak egy kérdésem van: A gladiátorok az arénában az elnyomóikkal küzdöttek meg, vagy egy másik szerencsétlen elnyomottal? És hogyan lehet ezt a klánháború viszonyaira adaptálni?
 

DeletedUser

Vendég
Hagyjátok már abba, ez hihetetlen....
Inkább örülnétek hogy itt nagy az aktivitás és tudtok harcolni velünk.

Az első pozitív dolog az az volt amikor megdicsértétek a VINELO-t. Ez tényleg jó volt, de látom már megint átestetek a ló túloldalára.
És ha lesz belső akkor biztos foglal majd párat, úgy ahogy én is, úgy mint akárki más!!! Ennyi! Ez nem hátrány....
Az inaktívok nélkül senki nem lenne akkora amekkora, úgyhogy pont!
 

DeletedUser

Vendég
Hagyjátok már abba, ez hihetetlen....
Inkább örülnétek hogy itt nagy az aktivitás és tudtok harcolni velünk.

Az első pozitív dolog az az volt amikor megdicsértétek a VINELO-t. Ez tényleg jó volt, de látom már megint átestetek a ló túloldalára.
És ha lesz belső akkor biztos foglal majd párat, úgy ahogy én is, úgy mint akárki más!!! Ennyi! Ez nem hátrány....
Az inaktívok nélkül senki nem lenne akkora amekkora, úgyhogy pont!

A vitának nincs helye. Viszont meg kellene tanulni egy alapvető tisztelettel szólni egymáshoz.

Nyitottam az új klánnak egy topikot és viccelődtem azzal, hogy klánháborús nézeteiket , hogyan fogják tudni összeegyeztetni majd a különböző klánok emberei. Erre megkaptam válaszol, hogy tegyek fel magamnak szájkosarat...

Nem tudom mit várnak el egyesek ilyen stílussal...

Off: A Vineloval mióta nincs vigyori86 azóta teljesen normális kapcsolatban vagyunk.

A hétvégén viszont egy akkora akciót hajtottunk végre mint talán soha legalábbis ennyi nuke szervezetten egy klánra még sosem indult az INSO-tól. 3600 a hivatalos adat bár ami valóban elindult itt is csak kb 70%-a úgy gondoljuk. De 2500-2600 nukeal sem mentünk még eleddig, tehát mindenképpen szerver rekord. És ezt a Vinelo szépen védekezte le. Ennyi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Off: A Vineloval mióta nincs vigyori86 azóta teljesen normális kapcsolatban vagyunk.
Pontosabban -Scooby Doo-(alias vigyori86) és Antica.

Őszintén szólva nem nagyon találkoztam még ilyen ... hogy is mondjam ... tiszteletre méltó ellenféllel, vagyis ellenféllel való kapcsolattal.
 

DeletedUser

Vendég
Na jó antica se volt a szívem csücske. De vigyihez képest ... :)
 

DeletedUser

Vendég
A vitának nincs helye. Viszont meg kellene tanulni egy alapvető tisztelettel szólni egymáshoz.

Nyitottam az új klánnak egy topikot és viccelődtem azzal, hogy klánháborús nézeteiket , hogyan fogják tudni összeegyeztetni majd a különböző klánok emberei. Erre megkaptam válaszol, hogy tegyek fel magamnak szájkosarat...

Nem tudom mit várnak el egyesek ilyen stílussal...

Off: A Vineloval mióta nincs vigyori86 azóta teljesen normális kapcsolatban vagyunk.

A hétvégén viszont egy akkora akciót hajtottunk végre mint talán soha legalábbis ennyi nuke szervezetten egy klánra még sosem indult az INSO-tól. 3600 a hivatalos adat bár ami valóban elindult itt is csak kb 70%-a úgy gondoljuk. De 2500-2600 nukeal sem mentünk még eleddig, tehát mindenképpen szerver rekord. És ezt a Vinelo szépen védekezte le. Ennyi

Ezúton szeretnék elnézést kérni tőled, csak kicsit félre értelmeztem a dolgot és sajna így reagáltam le!

Bízom benne, hogy új idők kezdődnek el és ezáltal a mi viszonyunk is rendeződik! Én azon leszek, ezt megígérhetem! Állok elébe a dolgoknak és mostantól visszaveszek magamból, de ahhoz az is kell, hogy a ti hozzáállásotok is változzon!
 

DeletedUser14775

Vendég
vegre megy ez kulturalt emberek modjara is.
viszont az uj klanra sokan kivancsiak...
 

DeletedUser14475

Vendég
Nos, azt már tapasztaljuk, hogy a szövetségek a v8-on sem a szerver végéig köttetnek. Ami viszont megdöbbentő számomra, hogy milyen brutálisan nekiestek az új klán tagjai azoknak a volt klántársaiknak, akiket nem kívántak átvenni a készülő új szuperklánba. Jó ideig biztosítva lesz most a töretlen fejlődésük, mert a falvaik között szanaszéjjel vannak ezek a játékosok, esélyük sincs se védekezni, se más klánhoz csatlakozni, tartható frontot kialakítani. És most nem az abbahagyókról beszélek, hanem aktív, bár nem top40-es játékosokról.

Az INSO akárhányszor fúzionált, mindig helyet biztosított a legkisebb aktív tagnak is. Ha nem a főklánban, akkor az alklánban, de onnan minden aktív a főklánba kerül, amint ürül annyi hely. Arra még nem volt példa, hogy az alklánt ellenségnek jelöljük.

http://http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=17838&pn=2&type=&enemy=-1&min=&max=

És egy térkép:http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=map&ti0=17838&tc0=f7eb0f&ti1=429&tc1=e8cce8&ti2=8533&tc2=f2d1bf&ti3=3381&tc3=d8f0ea&ti4=1333&tc4=1d0eeb&zoom=100&centrex=500&centrey=500&fill=000000
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent