Ki állít meg Minket? Nekem8 (KH Társkereső/Jogi ismeretterjesztés valós példákkal)

DeletedUser15762

Vendég
Side 1:
Tribes: N V8
Side 2:
Tribes: SFSK

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,050
Oldal 2: 523
Különbség: 527

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 163
Oldal 2: 21
Különbség: 142

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 10,128,124
Oldal 2: 5,187,107
Különbség: 4,941,017

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,686,312
Oldal 2: 218,449
Különbség: 1,467,863

chart


Ez sem rossz:D
 

DeletedUser15762

Vendég
Úgy látom tegnap megint megdölt a szerverrekord védekezésben nálunk, egy klánról pedig lehullott a lepel.
 

DeletedUser14475

Vendég
Rusty az INSO szövetségesének lenni rossz ómen ezen a szerveren. Az a klán, amelyik nem akar később beolvadni, nagyon megjárja. Szokásuk a a közös ellenséggel háttéregyezményeket kötni, miszerint szépen elnézik, ahogy a szövetségest felmorzsolják, és nem fogják őket támadni de még védőt küldeni sem. Így volt ez a REPL-lel, majd az SD-vel is a P klánnal kötött háttéregyezmények miatt. Grimanyo még azt is megigérte bingonak, hogy nem lesz számottevő az az erősítés, amit én fogok nekik küldeni - én ugyanis kijelentettem, hogy igenis küldök erősítést nekik, ha ilyen irányú kérés érkezik felém. Ilyen húzás a nagyobb játékosok átcsábítása is. Mondjuk én aryant egy percig sem sajnálnám a helyedben:p
 

DeletedUser15762

Vendég
Nem is zavar 1 percig sem hogy ő visszament azt sem értettem minek jött át, nincs megkötve senki. Nagy játékos közel sem biztos hogy jó játékos, ez nagy igazság!

De ha semleges klántag szervez a mi tagunk ellen az sfskval közös támadást az milyen dolog? Miért nem inkább INSO-RA szervezkedett azt nem tudom mert hát ők a nagy ellenségeik, ja és a vezérek bele sem szóltak szabadkezet adtak a szervezkedéshez, mi pedig leállítottuk az ellenük irányuló támadásokat ha tudomást szereztem róla.
 

DeletedUser

Vendég
Rusty az INSO szövetségesének lenni rossz ómen ezen a szerveren. Az a klán, amelyik nem akar később beolvadni, nagyon megjárja. Szokásuk a a közös ellenséggel háttéregyezményeket kötni, miszerint szépen elnézik, ahogy a szövetségest felmorzsolják, és nem fogják őket támadni de még védőt küldeni sem. Így volt ez a REPL-lel, majd az SD-vel is a P klánnal kötött háttéregyezmények miatt. Grimanyo még azt is megigérte bingonak, hogy nem lesz számottevő az az erősítés, amit én fogok nekik küldeni - én ugyanis kijelentettem, hogy igenis küldök erősítést nekik, ha ilyen irányú kérés érkezik felém. Ilyen húzás a nagyobb játékosok átcsábítása is. Mondjuk én aryant egy percig sem sajnálnám a helyedben:p

Hoppácska :)

Kicsit félre magyarázod a dolgokat fontácska
 

DeletedUser

Vendég
mod by cons csak sajnos későn jöttünk erre rá. mod by cons Nem baj hálisten már nem vagy itt.

Mi sem az SD-nek ,sem az N8-nak nem erőltettük az olvadást és nem is kértük soha. De a tények téged sosem zavartak az állításaid megtételében :)

N8? Szerintem Tibinek lett igaza és ezért nem is erőltettük utána az újraegyesítést.Sokkal hatékonyabbak most az SFSK ellen. Semmilyen hátéregyezményt nem kötöttünk mögöttük :) Az hogy átjött pár tag? Ehhez Theonak és nekem semmi közöm nem volt. Olyannyira nem hogy ma jöttem vissza a nyaralásból és nem is tudtam az egészről. Igaz a V18-on az eddigi jó viszony tovább erősödött és lehet ez is közre játszott,de szerintem az ésszerűség volt a döntő az é-i rész szervezésében. Sosem fogunk az N8 mögé szervezni ehhez elég sok baráti kapcsolat van a két klán egyes tagjai közt és eddig is ezt mondtuk kölcsönösen ,hogy a végén egy klánként szeretnénk nyerni velük.

SD? Legyünk pontosak. Bingóval amióta átlépett az INSOba majd ki elég jó kapcsolatban voltunk és főleg WW mahinációja miatt nem maradt tartós a tagsága. Sem én sem Theodorika nem támadta őket. Mi végig próbáltunk a két klánt közelíteni egymáshoz mármint az SD-t és P klánokat. A REPL tagok átvétele az amit mi nem néztünk jó szemmel mivel a Gladiátor klánba éphogy nem léptek be úgy hogy szövik voltunk. A legjobbak abba is hagyták és ők meg bevettek olyanokat akiknek sok haszna nem volt. Ezt később be is bizonyították és szépen ki is ebrudalta őket Timion. Az egyezmény szerint ,ami egyébként nem jött létre, mi ezeket a volt REPL tagokat nem kívántuk segíteni a P-vel történő háborujukban. Mindamelett a régi SD tagokat kiemeltük hogy minden erőnkkel védeni fogjuk. Ennyi. Ezt szépen kiforgattad és átköltve elhazudoztad. Minden ott lévő játékosunk védte az sd-seket (Luccos,Boden és én is,songokunak volt hogy 18 faluját védtem amikor támadták az MDV-sek) Lehet szépen indokot adni Timionnak meg Lord White-nak,de amit ők tettek az volt az árulás és nem az hogy mi semlegesek kívántunk maradni olyan játékosoknál akiket be sem kellett volna venni az SD-nek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14475

Vendég
Valóban. Asszem jobb, ha ide nem szólok be többet, nem látom már át a dolgokat. Viszlát!
 

DeletedUser10079

Vendég
Nem vagy semmi.Benyomod a törlést,mert nem tetszik valami,majd külsőn lejáratókampányt próbálsz verbuválni.
Újra csak csalódni tudok benned.
Tényleg inkább ne gyere ide többet,mi sem törődünk veled,te se tedd.
 

DeletedUser14475

Vendég
Tisztázzuk: a törlést egyedül azért nyomtam be, mert megmondtam, hogy ha anyo csak egy falut is foglal tőlem, akkor törölni fogok. Egyébként írtam végrendeletet és átadtam a helyettesítést, ez az egy aprócska feltételem volt.
 

DeletedUser

Vendég
Húúú de rég voltam erre, Látom zajlik az élet:) Hát akkor kezdem szépen sorban.
kőrisfagyal-Mondjuk én aryant egy percig sem sajnálnám a helyedben:p
Sajnálni a nagymamát kell a piacon, amikor cipekedik... Nem kértem SOHA, hogy engem Valaki is sajnáljon, én sem sajnálok senkit:)
Rusty91-Nem is zavar 1 percig sem hogy ő visszament azt sem értettem minek jött át, nincs megkötve senki. Nagy játékos közel sem biztos hogy jó játékos, ez nagy igazság!
Igazad van... Én csak egy Noob vagyok V18ról:D:D:D
Nagy játékos közel sem biztos hogy jó játékos, ez nagy igazság!
Igazad van. De azért jöttem vissza az INSOba, mert... kifejtettem a véleményem. Nem akarom itt az N V8 diplomáciáját kiteregetni, mert... De nekem végig kellett néznem, ahogy -Gabesz- támad, mert nem kell új front stbstb.... Északon nincs más útja az N V8 tagoknak, mint az MDV. Ez nektek délen nem jó. Elmondtam a Nimrod fiókot azért adtam föl, mert beragadtam a kékségbe. Nem akartam még egyszer ebbe a hibába esni...
2; Bármit felvetettem, hogy meg kellene lépni pár lépést, le lettem hujjogva. Ti csak mint a szemellenzős lovak csak az SFSK.. megértem, hisz az N V8 déli orientált vezetésű.
3; Igen ezeket valószínű összelopkodtam, vagy a support adta?:D
award10.png
3x A nap támadója
Időpont: 20.09.2011 napján te győzted le a legtöbb egységet támadóként ebben a világban (478.650)!
award12.png
2x A nap nagyhatalma
Te hódítottad meg a legtöbb falut ebben a Időpont: 09.10.2011 világban ezen a napon: 22!
És most végre nincs más hátra mint előre. Előttem a piros tenger, ezért jöttem vissza, hogy játszhassak!!!
 

DeletedUser

Vendég
Anyó-Igaz a V18-on az eddigi jó viszony tovább erősödött és lehet ez is közre játszott,de szerintem az ésszerűség volt a döntő az é-i rész szervezésében.
Teljesen jogos... Igen az ésszerűség elve alpján döntöttem bár ahogy Rusty is írta nagy játékos nem feltétlen jó játékos.... A józan paraszti ész, meg a reális rálátás a tényekre, itt már nem ér semmit.... Hülye Noob vagyok, aki egy területszerző játékban nem akar haladni, hanem be akar ragadni...
 

DeletedUser

Vendég
Rusty még egy észrevétel erejéig írok, ami bánt.
Az Insoval KÖZÖSEN MINT AKKORI SZÖVETSÉGES, kiiktattuk a ~DOF~ Klánt, aztán az -LMS-t (akik ellen kértem a hadüzenetet, hogy legyen statunk ellenük/mérhető legyen az egyén teljesítménye mert vannak nagy játékosok akik nem jó játékosok... ugye?) Nem üzentetek hadat...
LJ1985 Egy közös akcióval tettük őt taccsra.
kértem osztott fórumot az insoval a könnyebb kommunikáció végett. nem lett meg.
az MDV meg nem támadhatósága volt a hab a tortán...
 

DeletedUser

Vendég
Húúú de rég voltam erre, Látom zajlik az élet:) Hát akkor kezdem szépen sorban.
Sajnálni a nagymamát kell a piacon, amikor cipekedik... Nem kértem SOHA, hogy engem Valaki is sajnáljon, én sem sajnálok senkit:)
Igazad van... Én csak egy Noob vagyok V18ról:D:D:D Igazad van. De azért jöttem vissza az INSOba, mert... kifejtettem a véleményem. Nem akarom itt az N V8 diplomáciáját kiteregetni, mert... De nekem végig kellett néznem, ahogy -Gabesz- támad, mert nem kell új front stbstb.... Északon nincs más útja az N V8 tagoknak, mint az MDV. Ez nektek délen nem jó. Elmondtam a Nimrod fiókot azért adtam föl, mert beragadtam a kékségbe. Nem akartam még egyszer ebbe a hibába esni...
2; Bármit felvetettem, hogy meg kellene lépni pár lépést, le lettem hujjogva. Ti csak mint a szemellenzős lovak csak az SFSK.. megértem, hisz az N V8 déli orientált vezetésű.
3; Igen ezeket valószínű összelopkodtam, vagy a support adta?:D

És most végre nincs más hátra mint előre. Előttem a piros tenger, ezért jöttem vissza, hogy játszhassak!!!

Kedves Nimród.
Mikor átmentél akkor már támadható volt az MDV 2 napja. Sőt már a hadüzenet is meglett rá 2 napja. Te azt mondtad hogy MDV-t akarsz foglalni azért mész át. Mennyit foglaltál eddig?
LMS pedig egy picike klán volt és Jancsekz kifejezett kérésére nem ment hadüzenet. Na meg minek égessük magunkat hogy egy olyan kicsi klánnak hadat üzenünk 6x-os túlerővel.Nap támadója stb. meg nem olyan nagy szám egy ekkora fióktól.
És jó lenne ha nem jönnél szájalni a fórumra mert mi se tesszük. Köszi!:)
 

DeletedUser15762

Vendég
Rusty még egy észrevétel erejéig írok, ami bánt.
Az Insoval KÖZÖSEN MINT AKKORI SZÖVETSÉGES, kiiktattuk a ~DOF~ Klánt, aztán az -LMS-t (akik ellen kértem a hadüzenetet, hogy legyen statunk ellenük/mérhető legyen az egyén teljesítménye mert vannak nagy játékosok akik nem jó játékosok... ugye?) Nem üzentetek hadat...
LJ1985 Egy közös akcióval tettük őt taccsra.
kértem osztott fórumot az insoval a könnyebb kommunikáció végett. nem lett meg.
az MDV meg nem támadhatósága volt a hab a tortán...

Az a hab a tortán hogy ennyire tájékozatlan vagy és úgy írogatsz már megint, pont akkor léptél le mikor már támadható volt rá 2 nappal meg xmie ugyanezzel az indokkal. Te semmi mást nem akartál csak hogy olvadjunk megint össze az INSO-val, vald be inkább ahelyett hogy itt értetlenkedsz.
 

DeletedUser15762

Vendég
Teljesen jogos... Igen az ésszerűség elve alpján döntöttem bár ahogy Rusty is írta nagy játékos nem feltétlen jó játékos.... A józan paraszti ész, meg a reális rálátás a tényekre, itt már nem ér semmit.... Hülye Noob vagyok, aki egy területszerző játékban nem akar haladni, hanem be akar ragadni...

Nem az tesz valakit jó játékossá hogy 1000 feletti faluja van, de hiába is írok ilyeneket úgy sem érted meg.
Dementhor egyik bónuszfalujában volt az 1. temploma, erre te azon lovagoltál hogy mekkora játékhiba. Akkor miről beszélünk?
 

DeletedUser

Vendég
Én voltam tudatlan?:D Csocsoka ép érvekkel állt fel a jövőre nézve, mi hogy merre tovább... Ti mondtatok valamit is??? semmit. csodálkoztok ha tájékozatlanok a tagjaitok???
2; Nincs 1000 falum!!!
3; ezek szerint az inso égette magát mert hadat üzent az -LMS-nek???
4; Ha jobban megnézitek miért is voltunk 6x erősebbek az -Lms-nél? amikor az NV8 20onegynéhány tagjából 6-7 tag volt csak északon...
 
Fent