Nyereményjáték Karácsonyi Történetek és Versek

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
%C3%BCnnepelj%20vel%C3%BCnk.jpg


Kedves játékosaink,

Itt vannak az ünnepek, a karácsonyfa alá értékes nyeremények kerültek be, a nyeremények kibontásáért a Mikulás egy egy karácsonyi történetet vagy verset kér tőletek amely az alábbi szavakat tartalmazza.:

- Világ beállítások
- Ajándék
- Bakancs/Csizma
- Manók
- Lándzsások
- Kardforgatók
- Mikulás sapka
- Erőd
- Karácsonyfa
- Béke
- Szeretet(t)
- Klánháború



A legjobb verseket és történeteket 250 prémium ponttal, továbbá 30 nap farmkezelő és 7 napos Prémium fiókkal jutalmazzuk!
A verseket és történeteket ebben a topciban kell beküldenetek hozzászólásban, ha valaki verset és történetet is ír úgy mind 2 ért kaphat díjat.


Határidő December 25 23:59:00.

Nyereményjáték és versenyszabályzat



Mindenkinek sok sikert és Kellemes Ünnepeket kívánunk!

Üdvözlettel,

A Klánháború Csapata
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Hol volt hol nem volt, volt egyszer egy játék mely a klánháború nevet viselte. Alapvetően ennek a játéknak a közössége szeretetben és békében játszik egymással kivéve mikor az új világ indul és a világ beállításokat kell megszavazni, mert akkor általában rá tör a tömegre a setup hiszti, ilyen apróságokon, hogy a világ sebessége gyors vagy lassu legyen vagy legyen erőd vagy ne legyen. A játék menete röviden arról szól, hogy a falvakat kell fejleszteni és foglalni, egységek segítségével, vannak támadó és védekező egységek, mint például a landzsások és kardforgatók. Valamint jó par event és egyéb szórakoztató jaték is köré van építve ahol értékes ajándékokat zsebelhetnek be a játékosok. De mind ezt meg tehetik másképp is, még pedig úgy, hogy Mikuláskor a bakancsot kiteszik az ablakba hátha a manók tesznek bele egy kis apró pénzt amiből prémium pontot tudnak venni. De ha ott nem jártak szerencsével még ott az esély arra, hogy a Karácsonyfa alá betegyék a mikulás sapkáját és másnap reggelre hátha tele lesz prémium pontos voucherekkel, amelyet a Karácsonyi tűzszünet után fel is használhat előnyére. No de itt a mese vége, fuss el véle, ha több szó lett volna, talán az én mesém is tovább tartott volna.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Hová lett vajon a mikulás sapkája?
Ajándékba adta volna a manóknak a bolondja?
Vagy netalán a @Kubii klán a tettes?
Mert mostanába nagyon rájuk jár a mécses.
De mivel a klánháború support fő jelmondata a béke és szeretet,
Ezért a karácsonyfa alá a csizmába teszik be az unbannos levelet,
Akinek ez nem tetszik küldje rájuk a lándzsások és kardforgatók hadát,
Mert ahhoz, hogy ezt le tudják védeni,
Egy elég komoly erőddel rendelkező setup hisztit kell a világbeállításokért kiverni.
De ha ez nem sikerül akkor sincs csüggedelem,
Mert a hangovers henger át megy a küzdőteren.
 

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
Fontos shittalkolásom közepette,
Meremin szólt figyeltem-e?
Klánháború külső fórumon.
A világ beállítások részt olvasom.

76-ra látom, micsoda extrém csoda,
A manóba erődös... de hát nosza.
Húztam a bakancsom és irány a meló,
Hol kollégámnak kávézásnál mondtam.. HELÓ!

Szóltam neki KLÁNHÁBORÚ 76,
Válasz erre, hogy csak bólogat.
Elkönyveltem, van már egy manóm a harcba,
Kellett még tovább, a klántagságom nagyja.

Kerestem az embereket, újdonsült ötletemmel,
Tartsanak velem a szeretet megtestesítőjével.
Ígértem minden ajándékot és békét nekik,
Csak annyi, hogy a végsőkig tartsanak ki.

Indult a világ, na de hol a barbár?
A supportnak még egy kör dukál.
Letelt a kezdő irány a farm,
A banhammer ott talál, ahol akar.

Lejött a bann, folytassuk hát a kiesett órákat,
Morálharcosok addig is sorozták a kardokat és lándzsákat.
Kenődtünk hát sokszor a 40-es és 50-es morálon,
Pedig már megtanulhattuk volna, hogy ez egy rémálom.

Szépen ment minden, ahogy csak lehet,
Mindaddig, míg Spiritnek mennie nem kellett.
Maradtunk hát 14-en, a full keret helyett,
Hát Marrow-nak is így csináltunk helyet.

Megjelent a csúnya Random TIPO arcába,
Gyorsan be is húzták őt a susnyásba.
Újra kezdte mert nem volt választása,
Hallgatnia kellett volna Kubi király szép szavára.

Visszajött Spirit és minden megoldódni látszott,
De nemsokára a karácsonyfa alatt fogadott az átok.
BAN BAN BAN és mi szem szájnak ingere.
Így lettünk mi rakétákból, bűnöző egerek.

Fogtam magam és felhúztam a Mikulás sapkámat,
Mikor a Hangoverst a szomszédomba megláttam.
Itt a karácsony, lesz nekik sok ajándék,
Fake vagy éles? "nyugi skac ez egy játék".

Letelni látszik a BAN, nyugodjatok meg,
A világ a nevünket most ismeri meg.
Nyerni jöttünk szamár háton,
A Rinnent a kontinensről kivágom.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
A kis Keksz büszkeségtől csillogó szemekkel nézett az asztalán lévő papírra. A jézuskának címzett boríték mellett gyöngybetűkkel megírt levele felélesztette a reményt. Két hét volt hátra Karácsonyig. A négy nappal korábbi kudarc után ezúttal nem akarta a véletlenre bízni. Hiába tette ki hosszas erdei (mind tudjátok, melyik erdőre gondolok!) túráit követően erősen szagló bakancsát az ablakba, reggelre csalódottan konstatálta, hogy csupán némi édesség várta. Se egy plecsni, se egy napidíj. Barátja, pecsli is hasonlóan járt. Teljes letargiába borult a kis Keksz, amíg anyukája elő nem állt az ötlettel.

Újra átfutotta levelét, legalábbis a legfontosabb részeket. "Kedves jézuska! Szeretnék Karácsonyra kapni egy szervert, ahol a világ beállítások végre nekem kedveznek. A klánlimit legyen legalább 500, a kiküldött meghívóimat ne lehessen visszautasítani, a klánomból senki ne léphessen ki. Legyen sok barbi, Pecsli barátom minden falujában legyenek sok-sok lándzsások és kardforgatók, nehogy egy pp-ző játékos véletlenül lebelsőzze, esetleg egy fáklya is 50-60ezer katapulttal mindenhol. Meg persze az én faluimban ennek tízszerese, mert én csak ezt a védekezési modszert ismerem. Nem kérek más játékot, csak egy ajándék szervert ahol sok napidíjat tudok szerezni, és az összes pecslit leüthetem magamon." Blablabla. A többi nem számított. Leírta minden eddigi világáról, micsoda ellenszélben kellett helytállnia, de nem volt energiája még egyszer végigolvasni. Csak felbosszantaná. Különbenis 3 napja ezt írta, csoda ha a jézuska végigolvassa majd.

Miközben a papírdarabot a borítékba csúsztatta, elgondolkodott. Vajon a manók a játékgyárban meg tudják ezt egyáltalán csinálni? Valamelyikük csak-csak ismer valakit a supportból. Ha mégse, legalább Pecsli barátjával közösen tudnak sírni. Már ha ki tudja várni ezt a két hetet. Régóta arról álmodott, hogy kinyomtassa a napidíjait és plecsnijeit, és kitapétázza velük a szobája falát. Csak ezt nehéz volt úgy, hogy nem szerzett egyet sem. Már elgondolkodott rajta, hogy kinyomtatja másét. Senki sem tudná meg. Azt mondhatná, hogy másik néven szerezte őket.

Besétált a fürdőszobába, és megállt a tükör előtt. Arcán az izgatottságot már rég felváltotta a keresűség és stressz. A bakancsba sem került se napidíj, se plecsni. Mi garantálja, hogy a karácsonyfa alatt más lesz a helyzet? Mi van, ha a tudásával kellene ezeket megszereznie? Kezdett eluralkodni rajta a pánik.

-Nyugodj meg, Keksz. Meg tudod csinálni. Szedd össze minden erőd, és add fel azt a levelet a postán.

Lehunyta szemeit, és elképzelte, ahogy a fa alól kilóg a különböző féle napidíjak tömkelege. És persze a plecsnik. Főleg a LE és top1 plecsnik, amikből csak egy-egy van, és mind az övé lesz. Egyből béke költözött a lelkébe. Igen. Biztos volt benne, hogy ezúttal sikerül. Főleg ha mellékeli a fotót, amit anyukája készített. Csak rá kell nézni a mosolyára, ahogy a Mikulás ölében ül a plázában. Még a Mikulás sapkáját is felvehette, jót beszélgettek, és megkapta az ígéretet, hogy meg fogja kapni a plecsniket és napidíjakat, ha jó fiú lesz. És az volt.

Miután feladta a levelét, csak egyetlen dolog maradt hátra. Felmenni a Klánháború külső fórumára, és előre elkezdeni megveregetni a saját vállát. Ez volt a kedvenc elfoglaltsága.

Így várta a kis Keksz a szeretet ünnepét.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Keksz bajban volt. Alig pár perce ment el a futár, és hagyta itt a kereteket. El is felejtette már, hogy megrendelte őket. Bár megadta a módját, és kirakta a falra őket (pont oda, ahova eredetileg kinézte, még hónapokkal ezelőtt), de valahogy nem illettek oda. Mégse szoktak az emberek üres képkereteket a falra aggatni. Még hónapokkal ezelőtt rendelte meg őket, hogy majd ezekbe rakja a V73-as plecsnijeit, egy díszesebb kerettel bírót a régóta áhított top1-nek, és négy hagyományosat a többinek. Akkor még azt gondolta, ez lesz számára a tökéletes karácsonyi ajándék, hogy majd a szeretet ünnepén akasztja fel őket a méltó helyükre. De nem hogy öt darab plecsnivel, de még ugyanennyi napidíjjal sem tudja megtölteni őket. Ahogy ezek a szomorú emlékek ismét az eszébe jutottak, kiverte a víz, keze ökölbe szorult, és a sírás kerülgette. Pedig milyen szép lett volna az ünnep így, nem ilyen szomorkás-borongós, mint most.

Továbbra is állította, hogy a stratégia rendben volt, ahogy a taglista is. Csak az volt a baj, hogy nem tudta, hol ment ennyire félre a dolog. Mikor még az origónál tömve voltak a frontfalui lándzsásokkal, kardforgatókkal és nehézlovakkal, akkor jól nézett ki a dolog. Egy ideig még a LEV plecsni is kinézett, olyan jó teljesítményt tett le az asztalra. A klántársak, mint szorgos kis manók, nem győzték küldeni a védőket. Aztán amikor úgy nézett ki, hogy a győzelem elúszott, ebből nem lesz fordítás, a védő plecsni még mindig elérhető közelségbe volt. Az eredeti frontjáról is megmaradt két falu, amik mint a középkori jól védett erődök, bevehetetlenek voltak, és csak termelték a védőpontot. Ott csúszott félre a dolog, hogy patróne és Patrik is kapták a támadásokat, illetve BalBen még védekezett, pedig világosan kijelentette nekik, hogy már vége van. Azt gondolta, veszik ennyiből a lapot, de sajnos nem sikerült.

Mire idáig jutott a gondolatmenetében, a lelkében egy csepp béke sem maradt már, csak a keserűség, és a mindennél erősebb bizonyítási vágy. Meg akarta mutatni, hogy azt a sok szervergyőzelmet nem a szerencse hordta össze, hanem a színtiszta tudás, a stratégiai és a játékmenetbeli domináns teljesítmény. Hogy csillapítsa a stresszt és a lelkét nyomó fájdalmat, felkereste kedvenc topikját a Klánháború külső fórumán, ahol a világ beállítások voltak megtalálhatóak, és V76-tól kezdve visszafele elkezdte átnézni, melyik beállítás mellett mennyire volt harcos a szerver. V76 és V75 elég gyorsan csalódást okozott neki, ám amikor már csak pislákolt benne a megoldás iránti remény, meglátta V74-et. Nem hitt a szemének. A világ jószeróvel az előregben véget ért, 3 klános indulás, hatalmas zászlózások saját maguk ütésével. Pont az ilyen szervereket kereste mindig nagy elánnal, és nem értette, hogy hogyan kerülte el a figyelmét. Mennyivel jobb lett volna, ha V73 helyett itt indulnak, akkor a karácsonyfa alatt friss ropogós plecsnik lennének, nem bánat, szomorúság és üres képkeretek. Megnézte, ki a vezető abban a klánban, és meglepve látta, hogy recnék a klán feje. Egyből elfutotta a pulykaméreg. Ez a kis nyikhaj az ő plecsnijeit viszi el, mikor ő maga már akkor az ingyen plecsniket farmolta, amikor ez a kis bugris még azt se tudta, mi az az internet! Meg kellett volna mondania neki, hogy ez így nem járja, és az a minimum, hogy ha az ő módszerét választja, akkor meglepi egy meghívóval.

Nem gondolta, hogy veszélyben lehet az öröksége. Még látszott a porban a szerververő csizma nyoma, amit hosszú évek alatt járt ki, erre recnék már az első adandó alkalomban belelép, és úgy díszeleg, mintha ő találta volna fel a módszert. Aztán egy kósza gondolat jutott eszébe... Hogy én erre eddig miért nem gondoltam? - kérdezte önmagától. Merre van a papír, hol van egy toll? Túrt az asztalon, míg két fosztogató napidíj és az anyukájától kapott Mikulás sapkája alatt meglelte őket. Azonnal körmölni kezdett:

"Kedves recnék,

Látom, hatalmas harcok során dacoltál az elemekkel V74-en és a magad javára fordítottad a szervert. Őszintén gratulálok, én magam sem csináltam volna jobban. Látom, hasonló elveket vallunk közel egyenlő skillsettel, ezért azon gondolkodtam, miért kellene, hogy riválisok legyünk az ilyen szerverek vadászásában, amikor össze is tehetnénk, amink van. Neked is, Nekem is van 3-3 klánunk bármikor bármilyen szerverre, közösen szerintem fényes jövő állhat előttünk. És versengenünk sem kell, hisz közösen nyernénk. Nekem csak annyi kikötésem lenne, hogy a meghívókat szeretném én kiküldeni, amennyiben mód van rá. Már látom magam előtt a Fekete Harcos Sereget, ami megannyi szervert leigáz, és annyi plecsnit gyűjtünk, hogy egy irodaház falán sem férne el! Ha benne lennél, azonnal megkezdeném a munnkálatokat, elhitetem mindenkivel, hogy V77-en indulunk, hogy utána nyugodtan tudjunk menni V78-ra. Kérlek küldd meg mihamarabb megtisztelő válaszod!

Őszinte hódolattal,
Keksz

ui: mellékeltem a borítékba egy aláírt napidíjamat, mégiscsak jönnek az Ünnepek"


Átolvasta, és tetszett neki amit látott. Végre ismét fényesen látta a jövőt Meg is címezte a borítékot, és indult is volna a postára, hogy feladja a levelet, de még egy pillanatra megállt, hátrafordult, és alig palástolt örömmel a szívében odasúgta a képkereteknek: Mégsem maradtok üresek.
 

Tigris1974

Member
A reakció pontszáma
29
A klánháború játékba is beköszönt az ünnep,

Az erőd falait át járja a Béke, és a Szeretet.

Lándzsások, kardforgatók
mind a Karácsonyfa előtt,

Ajándék van a kezükben, vajon kitől kaphatták ők?



Mikulás sapka piroslik a manók fején,

Ők a hangulatfelelősök a szentestén.

Bakancs, csizma a sarokba rakva,

Csak evés, és ivás a program mára.



A világ beállítások most nem számítanak,

A vitézek elázni ma a sok bortól fognak.

Folyik a tőke leve, fogy a malac pecsenye,

Így telik el idén is szent karácsony ünnepe.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Klánháború supporter azt kérte regéljek verset
PP-ért cserébe összedobok valami nyerset
A világ beállítások nem nekem kedvez
Mert Revo hosszú időre sose tervez

Bakancs, csizma kikészítve
Karácsonyfa feldíszítve
A manók kezében ajándék
Arcukon virít a jószándék

Vannak itt kardforgatók meg lándzsások
Ennél azért nagyobbak az elvárások
Mikulás sapka kitűzve az erőd falára
Táncolnak Korda Gyuri dalára

Testüket átjárja a béke és szeretet
Megnézem az induló keretet
Sok sikert minden csapatnak
Remélem lesz elég hely lakatnak
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Réges-rég egy Messi Messi galaxisban az elmúlt kor közösségei éledezni kezdenek. titkos terveik hosszas készülődés után valóra válni látszanak, miszerint újra egyesítik erőiket a Klánháború magyarok lakra világában. Évtizedek óta gyűjti három vezető lelkes követőit, kiknek ideje most jött el a megjutalmazásra: egy nap, egy helyszínen, három különböző legendát támasztanak fel a nagymesterek. A világ beállítások még nem véglegesek, azonban az erőd falain belül a lándzsások és kardforgatók már készenlétben várják az új évet, ugyanis január elején megkezdődik a mindent eldöntő háború. Előtte viszont még megünneplik a "Úr születése" napját. Ilyenkor béke és szeretet közepette a tér közepén egy, a manók által feldíszített karácsonyfa áll, mely alatt a gondosan elhelyezett bakancs és csizma értékes ajándék és PP csomagokat tartalmaz. A nagyvezérek fején mikulás sapka díszeleg, melyet a harcok során felvált majd a sisak. Az erő legyen veled!
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
A játék neve Klánháború
Ez most inkább egy rapháború
A világ beállítások nem számítanak
A mostani vezérek csak ámítanak

Az erőd falán belül lándzsások, s kardforgatók
Figyelem manók, jönnek a látogatók
Fejükön mikulás sapka díszeleg
Béke, s szeretet ámorában tetszeleg

Karácsonyfa virít a téren
Alatta bakancs/csizma jó kövéren
Tartalma nem akármilyen ajándék
PP a fontos, nem a jószándék
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
- Hol volt, hol nem volt...
- Hol?
- Akarsz mesét, vagy nem akarsz mesét?
- A királynőset!

Hol volt, hol nem volt, hetedhét országon túl, még az Óperenciás-tengeren is túl, ott, ahol a kurta farkú malac túr, még azon is túl, ahol a ház tetejére felmennek, s a kéményen leereszkednek, ott történt ez a mese. A történet réges-régen karácsony napján esett meg A király nagy bajban volt, mert a királynét elrabolta a gonosz sárkány, így hősünk tüstént sereget verbuvált, így jöttek létre a lándzsások és kardforgatók. A sárkány egy hatalmas erőd vártornyába záratta a királynét. Felvonult a nagy sereg, melynek láttán a sárkány úgy megijedt, hogy rögvest elröppent, csapot papot hátra hagyva. A király elrendelte, hogy aznap a dicső győzelem megünneplésére egy hatalmas mulatságot csapnak és megparancsolta, hogy egy akkora karácsonyfa álljon az erőd közepén, amekkorát még a Holdról is látni lehet. A manók rögvest munkának is láttak, fejükön mikulás sapka lógott és a fa alá elhelyezett bakancs és csizma sokaságot értékes ajándékokkal pakolták tele. No de nem ám akármilyen ajándék került a király csizmájába, megkapta a Klánháború 77-es világ beállítások leírását és mellé egy nagy prémium csomagot is. Attól a naptól kezdve béke és szeretet uralkodott az erődben, mindaddig, amíg a király el nem vesztette a faluját. Így ért véget eme dicső történet és boldogan éltek, amíg meg nem haltak.
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Bakancs/Csizma
Manók



Klánháború
-nak írom eme verset ma,
Hogy ajándékot kapjak, ne pedig bannt.
Hisz ilyenkor csak a szeretet ami számít,
Az ellenfél meg ilyenkor erődöt állít…
Küldtem képet a karácsonyfámról is,
Mikulás sapka az nincs rajta bocsi.
Képződnek a lándzsások, kardforgatók
bár ez béke idején elhanyagolható.
Világ beállítása hogy csak meglátogatok.
A manóba hogy nem tudok ma sem támadni,
Felveszem a bakancsom mert nem akarok felfázni
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Kedves játékosaink!
Köszönjük mindenkinek aki részt vett legutóbbi nyereményjátékunkon!

Az alábbi játékosok nyertek.:


diRicheron 500 prémium ponttal, továbbá 60 nap farmkezelő és 14 nap prémium fiókkal lesz gazdagabb v76
Xellem 250 prémium ponttal, továbbá 30 nap farmkezelő és 7 napos Prémium fiókkal lesz gazdagabb V76
Dééév 250 prémium ponttal, továbbá 30 nap farmkezelő és 7 napos Prémium fiókkal lesz gazdagabb v77
Close Your Eyes
252 prémium ponttal, lesz gazdagabb
Tigris1974 250 prémium ponttal, továbbá 30 nap farmkezelő és 7 napos Prémium fiókkal lesz gazdagabb v77
-Revolution-
500 prémium ponttal, továbbá 60 nap farmkezelő és 14 nap prémium fiókkal lesz gazdagabb v76
-Deadpool-
500 prémium ponttal, továbbá 60 nap farmkezelő és 14 nap prémium fiókkal lesz gazdagabb v77
TIPO TOSTO
250 prémium ponttal, továbbá 30 nap farmkezelő és 7 napos Prémium fiókkal lesz gazdagabb v76

Kérem a nyertesek írjak meg itt külső fórumon privát üzenetben hogy melyik világra szeretnék kérni a leltáros bónusz csomagokat, Január 4 ig van erre lehetőségük.

A nyereményeket várhatóan a jövő év első felében(januárban) adjuk át, köszönjük megértésetek ez ügyben.
Addig is ha valakinek a nyertesek közül nem egyezik a játékban használt felhasználó neve, a külső fórumon használtál az kérem jelezze nekem itt külső fórumon privát levélben.
Köszönöm!


Külön köszönet Messalanak az egész éves közreműködésért és hogy az általa szerkesztett képekkel feldobja nyereményjátékaink!

Örülünk közösségünknek és bár vannak kisebb-nagyobb viták játékosaink közt, ne feledjétek el hogy mindenek előtt ez egy Játék ahová első sorban jól érezni járunk magunkat és jókat csatázni!

Köszönjük mindenkinek aki részt vett ünnepi játékainkon is, és velünk tartott idén, s harcolt a győzelemért világainkon, jövőre is várunk vissza titeket meg annyi játékkal, izgalommal és újítással játékunkban!

Találkozzunk 2023 is, a Klánháborúban!


Mindenkinek Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet kíván a Klánháború Csapata!
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
A mai nap folyamán átadtuk a nyereményeket, köszönjük a türelmeteket.
Újabb nyereményjátékig további jó szórakozást kívánunk nektek, itt a Klánháboruban!

A Klánháború Csapata
 
Fent