Nyereményjáték Különbség Kereső

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Fejléc.jpg

Kedves játékosaink ezúttal egy különbség kereső játékkal kedveskedünk nektek!
Mennyi különbséget fedezel fel az alábbi képek közt? Aki a legtöbbet felismeri az nyer!



különbség kereső2.jpg


Holtverseny esetén a gyorsasági sorrend számit! Az első 3 helyezett nyer!
1. helyezett nyer 1300 prémium pontot
2. helyezett nyer 1000 prémium pontot
3. helyezett nyer 700 prémium pontot


Megfejtéseiteket ide kell be küldenetek hozzászólásban 2022.10.16(Vasárnapig), képformájában lehetőleg Spoilerbe tegyétek.

Köszönöm!


Mivel többen is kérdeztétek privátban ezért úgy gondoltam apró betűvel ide íróm hátha másnak is kérdés lenne, összesen 20 különbség található, és a beküldött válaszokat a Nyereményjáték vége után tesszük láthatóvá mindenki számára!

Nyereményjáték és versenyszabályzat

Mindenkinek sok sikert és jó játékot kívánunk!

Üdvözlettel,

A Klánháború Csapata
 
Utoljára szerkesztve:

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Hianyzik a kereszt, buzamezonel egyel kevesebb kő, agyagnal hianyzik a talicska, eggyel több a bastya, fohadin nincs kémény, gyülekező helyen kevesebb celtabla, piacon kevesebb sator meg mellette az az eszköz, barakk sator mas színű, nincs szobor, szobor mellett hianyzik a setalo ember, istallonal hianyzik a feher lo
 

RAZNIK

Member
A reakció pontszáma
74
Hali!

Elméletileg 20 különbség van karikázva, de lehet elszámoltam ;)
Ötletes játék volt ez is.

R
 

Csatolmányok

  • különbség kereső2.jpg
    különbség kereső2.jpg
    356 KB · Megtekintések: 4

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Telefonon véletlen a felső képbe belebalfackodtam 2helyen, de mivel úgy is az alson a lényeg szerintem jól ki vehető. A piros jelzésekből a 20 különbség. Polish_20221013_155522860.jpg
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Kedves játékosaink a Különbség Kereső nyereményjátékunk a végéhez érkezett és itt az idő kihirdetni a nyerteseket!
Megfejtések.:

Megfejtés.jpg

Köszönjük mindenkinek aki velünk játszott, azoknak akik olyan különbségeket is meg találtak amiket mi nem azoknak külön gratuláció és köszönet! :)

Az alábbi játékosok nyertek.:


1. Reberner 1300 prémium pont
2. Orion 1000 prémium pont
3. TIPO TOSTO 700 prémium pont


Az alábbi játékosokat ki emelném és külön gratulálnék nekik bár ők most nem nyertek viszont ők úgy szintén felfedeztek 20 különbséget a képek között.: RAZNIK, Kubii, diRicheron Sok sikert nektek legközelebb!

(a prémium pont nyereményeket igyekszünk a hét folyamán át adni, nem szükséges ticketet nyitni evvel kapcsolatban.)

Gratulálunk a győzteseknek és köszönjük mindenkinek a részvételt reméljük jól szórakoztatok!
Aki most nem nyert ne csüggedjen, hamarosan újabb nyereményjáték várható! :D

Addig is további jó szórakozást itt a
Klánháborúban!


Nyeremények átadva.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent