Készíts trailert!

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Megkezdődik a SZAVAZÁS!

A Klánháború nemzetközi játéka, a trailer verseny a végéhez közeledik. A hirdetményben foglaltak szerint a zsűri kiválasztotta a legjobb öt alkotást, és most rajtatok is múlik, ki fogja megnyerni a nemzetközi fődíjat.

Az oldalra kattintva találjátok az öt kiválasztottat - körülük tudtok választani. Jelöljétek be a legjobb filmet, majd a lap alján indítsátok meg a szavazást. A számláló automatikusan feljegyzi a voksotokat, egy IP-ről csak egy szavazat adható le.

A szavazást csütörtök 12:00 órakor zárják le.
 

DeletedUser

Vendég
Mit izgulsz?Benne vagy?Nem...Van egy magyar is benne?Nincs...hat akkor?:D

várható volt, hogy windows live movie makerrel készített trailerek nem fognak bejutni a nemzetközibe... most, hogy megvan a progi (crackelt - mert kinek van rá pénze?), amivel ezek csinálták, még akkor se lenne túl sanszos a bejutás, mert nem is olyan egyszerű a kezelése, némi ismeretet, hozzáértést és gyakorlást igényel... de hála a versenynek tanultunk itt páran valami újat, és tök happy, hogy már aviból flashbe konvertálni is megtanultunk.. már ezért megérte :DDD
 

DeletedUser

Vendég
Szavaztam :)
De még nemtudod mikor kapunk eredményt ?(országon belül)
 

DeletedUser

Vendég
Azt mondod te nem várod a trailer eredményeket Dodge? Akkor vagy elég rossz trailered van vagy nem is készítettél :D
De szerintem egyik se mert te is elég gyakran nézed a topicot ;) Inkább ne egymást szidjuk hanem drukkoljunk hogy
elsők legyünk ;)
 

DeletedUser

Vendég
Azt mondod te nem várod a trailer eredményeket Dodge? Akkor vagy elég rossz trailered van vagy nem is készítettél :D
De szerintem egyik se mert te is elég gyakran nézed a topicot ;) Inkább ne egymást szidjuk hanem drukkoljunk hogy
elsők legyünk ;)



Baratom..en keszitettem az elso TRAILER-t csak akkor meg mas neven voltam...egy hulyeseg vegett minden honnan kitiltottak es ezert ujbol nem fogok csinalni TRAILER-t,es nem csak azert mert lusta vagyok,hanem mert azert is mert nem erdemli meg a magyar KLANHABORU!:)
 

DeletedUser13412

Vendég
Baratom..en keszitettem az elso TRAILER-t csak akkor meg mas neven voltam...egy hulyeseg vegett minden honnan kitiltottak es ezert ujbol nem fogok csinalni TRAILER-t,es nem csak azert mert lusta vagyok,hanem mert azert is mert nem erdemli meg a magyar KLANHABORU!:)

Na mind1 en nem vitazom veled mert latom te valami nagyon okos emberke vagy !!
Ezt a kommented is bizonyitja....
Nem erdemli meg a magyar kh de te akkor mi keresel itt ?? :D
Na ez a LOL draga baratom nem az hogy kotekedsz marhasagokon...
 

DeletedUser

Vendég
Összecsaptam egy [BLINK]trailert[/BLINK] versenyen kívül.. és nem épp KH-s a feelingje. (egy nap alatt - persze minőségi munkához idő és türelem kell, az meg épp nincs) .. elég horrorisztikus lett ... gyááááááááááááááááááááá

http://www.youtube.com/watch?v=2Ind-0RhkeA
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Ne offoljátok már tele a topicot!
Várjuk inkább sajt válaszát :)
Vagyis az eredményt.
 

DeletedUser12108

Vendég
Már küldte a Support 5 videót választottak ki de nincs köztük magyar.
 
Fent